klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

he ya şu son 3 günü hatırlamak istemiyorum kesin ben bu ağrıdan ölürdüm diyodum o kadar müthiş bi ağrı idi şimdi çok şükür allahıma iyiyim
bir dahaki ayy gene agrı yasayabilirsin ama göze alıyomusunnsonra bizi yeme agrım var diyee ama daha az acır alısıyosun zamanla agrılara

bir dahaki ayy gene agrı yasayabilirsin ama göze alıyomusunnsonra bizi yeme agrım var diyee ama daha az acır alısıyosun zamanla agrılara

yapma ya yaşar mıyım ki ayyy hiç yaşamak istemiyorum ya ölebilirim herhalde bu sefer:18::95:

ya pco dediğniz polikistik over değil mi? ben de var onlardan. hem de tam inci gibi. sıra sıra dizilmişler:) ya adetliyken baktığında büyük bir kist var dedi. ama adetten de kaynaklanabiliyor geçince tekrar bakalım demişti. sonra yok oldu.yani adetten kaynaklanan kistler görünebilir. o zaman boşuna moralini bozmuş olursun. benim moralim çok bozulmuştu o zaman. polikistikler taaa benim ergenliğimden beri bildiğim bişey. o zamanlar çok adet düzensizliği vardı. ama senin dediğini ilk kez duydum ben de.
hsg çekerken doktor iyi görünüyor şimdilik dedi. ama ilk çektiklerinde ilaç dışarı taşınca ben korktum açıkçası. şimdi hazırlandım. çıkıcam birazdan. dualarınız benimle olsun.

ferosbodrum arkadasım sana yardımcı olabilirdim ama kk cıkmışsın girersen bana ulaş nerden buldugumu eczanelerin adlarını veriyim ama nerden soruyosun ist.danmı cunku bu eczaneler ist.anadolu yakasında

kışlaaaarrrrr ben azcık uyumaya gidiyorum gözlerim yanıyo azcık uyuyayımda kendime geleyim sersem gibiyim bir kaç gündür ağrımdan doğru dürüst uyku bile uyumadım hadi hepicinizi öptüm :79::79::79:

tünaydınnnnnn..ya kızlar ben sabahları uyandığımda ter içindeyimm yemek yedikten sonra çok halsizleşiyorum sabahları uyandığımda midem bulanıyor..sizce neydendir.

Pazr günü ıcn organizasyn yapyrm.piknik. . .abimleri ablamlari ctsi bend toplaycm pazarda erkendn piknik.tabi caymazlarsa

Bayanlar ne var ne yok napıyorsunuz
ben bugünde kontrole gittim yumoş 17 mm olmuş
1 tanesini gördü diğerini aradı aradı bulamadı :) büyümemiş olabilir dedi
belki oralara bi yerlere sıkışıvermiştir :)
bu gece çatlatma iğnesini yapıcam cumartesi öğlende aşılamam yapılacak dualarınızı esirgemeyin benden allahım şu emeklerimizi karşılıksız bırakmasın çok uğraştım yine iğneyi bulmak için 1 saat eczaneleri dolaştım zor buldum
4 kutu iğne aldım bulmuşken :) bi daha ki ay aramam dedim ama inşalalh gerek kalmazda başka ihtiyacı olana veririm
Allahım sen büyüksün..

Hadi hayırlısı ile inşallah muradına erersin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…