klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

durr bir geceden bosa gitmezz ilac yarin olur diger gun olur uzulme senn

oda muallak zaten normalde ben 26. 27 . günde regl lurum yaniilaçsız böyleydi
bu ay bugün 12. gün ovülasyon testi negatif o uzayan akıntı yok sancım var inş kist olmaaz

oda muallak zaten normalde ben 26. 27 . günde regl lurum yaniilaçsız böyleydi
bu ay bugün 12. gün ovülasyon testi negatif o uzayan akıntı yok sancım var inş kist olmaaz

hiimm yarin yap 1 gunden bisey olmaz enerji verici seyler yedirr yemekde

nasıl 1 gün değil cnm ya birgün diye biliyorum ben bugün 12. gün en geç bugün o akıntıyı görmeliydim
yada geç büyüyecek görücez
benim 12.gunle 18.gun gibi oluyor genelde catlattik yaa
ev işi var demiştim yaoda çok strese soktu belkiden oda etken
canim neler vardir onun kafasinda adam bide calisiyor bizim gibi bu ise yonelemiyor ben bile isden ciktim iyice yonelmek icin dusun o yuzden gitme ustune

ilacii zor buldum belki okumussundur cok stres oldum ondan sanki tutcak kimsenin ilk asilamasi tutmamis.
Hımmm evet okudum canım...
Ama aşılama için bu kadar umutsuz olma lütfen herkesin hamileliği ve her hamilelik birbirinden farklıdır. Milletin ilki tutmamış diye seninkinin de yle olacağı ne malum?? Belki tutacak...
Evrene olumlu mesajlar yollamak lazım canımcığım...

canım neden düşük oldu bende kan pıhtılaşmasıda var hamile kalırsam ikinci aşama birde kanı sulandıran iğnelere başlıcam allah hepimizin yardımcısı olsun

bazı dr lar yapmak ıstemıyolar benımkıde oyle yuzume bakmıstı nerden duydun der gibi yapmam deyınce baska yerde yaptırdım.

ben regli iken hormon tahlili için gitmiştim ve dr. hemen 21.gündede geleceksin progesteron testi yapacağız demişti.

yok canım gitmedim dr değiştirmeyi düşünüyorum şuan adetliyim bitince yeni birine gitmeyi düşünüyom
sen nasılsın

hayırlısı olsun canım bencede değiştir bende değiştirdim doktorumu şimdikindende çok memnunum bende adet olmayı bekliyorum canım 10 nisan adet günüm

ben geldimmmmm yeni doktordan benim sancım vardı ya sürekli çekiyordum doktora gittim bi fırça çektim oda dedi senin yumurtalarının hepsi çatladığı için ondan o kadar sancı çekmişsin dedi tekrar klomen verdi hadi bakalım hayırlısı bu ayda deneyelim ne olcak bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…