klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben geldimmmmm yeni doktordan benim sancım vardı ya sürekli çekiyordum doktora gittim bi fırça çektim oda dedi senin yumurtalarının hepsi çatladığı için ondan o kadar sancı çekmişsin dedi tekrar klomen verdi hadi bakalım hayırlısı bu ayda deneyelim ne olcak bakalım:KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Hosgeldn cnm.günde ne kadar kullancn peki

ben geldimmmmm yeni doktordan benim sancım vardı ya sürekli çekiyordum doktora gittim bi fırça çektim oda dedi senin yumurtalarının hepsi çatladığı için ondan o kadar sancı çekmişsin dedi tekrar klomen verdi hadi bakalım hayırlısı bu ayda deneyelim ne olcak bakalım:KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ay canım çok sevindim ya çok güzel bi haber bu

Günaydın günaydın günaydıın.yataktan çıkmadan ilk size günaydn söylüyrm:)
sanki yatakdan cıktıgı varda :63::63: :63: :KK19:

Çok mutlu gördum seni hadi inş.birdahaki ay yumoşlar bebiş olsun :KK49:

sanki yatakdan cıktıgı varda :63::63: :63: :KK19:

Çok mutlu gördum seni hadi inş.birdahaki ay yumoşlar bebiş olsun :KK49:

ayy inşallah canım ya bnde diyodum neden bu kadar sancı çekiyorum die meğer hepsi çatlamış ama gebelik oluşmamış ne tuhaffffff:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ay kızlar bugün bende dr gidicemmm bakalııııımmm ne dicek cok merak edioruuuummm :KK12: inş. büyümüştüüüürrrr :KK15: 3 gün önce küçüktü yumooşlar bugün 15. günüm bakalım ne dicek :KK14:

Yo kızlar bunu haketmiyoruz
Yo kızlar bunu kabul etmeyelim

Bütün kızlar toplandık toplandık toplandık
Sorduk neden yıprandık yıprandık yıprandık
Biz onlardan hoşlandık hoşlandık hoşlandık
Şimdi niye zorlandık zorlandık zorlandık

Bir o kadar basitti ki denklemleri
İki o kadar güçsüzdü ki eklemleri
Üç kontrol etmek bebek işi
Yormadan sormadan sormadan yormadan
:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

X