klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

iğneyi mi bulamıyorsun cnm adı ne?

Cnm Allah isini rast getirşn.adtinin kaçnci günü bugün

Pazr günü ıcn organizasyn yapyrm.piknik. . .abimleri ablamlari ctsi bend toplaycm pazarda erkendn piknik.tabi caymazlarsa
o ayaklaa nasıl olsa iş yapmıcan yaa yap organızasyonu bakalım.
1 tanede olsa tutcagı varsa tutar inş.sen stres yapma bu ay oluruna bırak ben öyle yapcam cunku
Hadi hayırlısı ile inşallah muradına erersin cnm
pek inanmıyorum ama oluruna bırakcam işde
iğneyi mi bulamıyorsun cnm adı ne?
zor buldum canım piyasada yoktu.zk orda bir kac eczane stoklamıss üretilmiyomusda falann neyse buldum.puregon 300ıu ignenin adı pahalı bir ilacmiş raporla iyi aldım yukarda yazıyor okumussundur ayrıntıları.
Hadi senin şu asılama tutsada yüzün gülse sende cok ugrastın bu işle benim de tutcagına inancım artsa nedense benim tutmıcak gibi geliyor neyse tüp için 2 tane asılama sartmiş bakalım mecbur yapcaz.

benim iğneden olabilir cnm gonal f

İnşallah hepimiz sırayla bebek haberi veririz cnm
sende iğneyi kendin yapıcan dimi kolay gelsin çok kolay oluyor...
dr da dedim 2 taneydi 1 e düşmüş off falan dedim bize 1 sperm 1 yumurta yetiyor dedi :)
bugün annemle gitmiştim başka işimizde vardı dr da geldi benimle
annem diyo ki dr a kızım hamile kalsın dileyin benden ne dilerseniz
valla bende kalırsam dr a çiçek, tatlı matlı bişiler alıp götürürüm

mrb arkadaşlar bende klomen ve çatlama ignesi yapıyorum bu 3. ayım ve şu an kasıklarım ve göbegim agrıyo başımda şiddetli agrıyo dündendir de idrarım çok koyu ve kokuyo haptanmı yoksa tuttu andanmı bilmiyorum gerçi çok erken ama tortularda var anlamadım bişey yardımcı olurmusunuz lütfen

Bu arada ben iğneyi bugün ararken oflaya puflaya yürüdüm ama sanki yürümek iyi geldi
sancım yoktu, kaç saattir sancım var şimdi :)
Boşuna dememiş rabbim sizin hayır gördüğünüzde şer, şer gördüğünüzde hayır olabilir diye..

bende özeldekine götürcektim ama kalmadım orda kalırsam zk dakilere götürürüm artık
aynen cnm bitiremedim sayfaları bende o arada yemeğe gittim geldim falan şimcik geldim sona

bende bekledim gelde muhabbet edelim diyee cok sevindim canım hiç stres yapma oluruna bırak kasma kendini sıkma tamam mı?illa bu ay olcak diye sartlandırma kendini o zaman olurr beyninden cıkar.

ilaçtandır cnm takılma o kdr ufak şeylere o böylemi şu böylemi diye diye kafayı yicez zaten
ilacın etkisidir..

merhaba seni daha öncede görmüştum listede varmısın 1 sayfaya bir bak istersen....
canım moralini bozmak istemem ama bende o belirtileri yasadım ve bebiş olmadı o belirtıler ilacın yanıtması oluyor.

valla cnm bi olsun o bebişler dr lara taşırız çiçekçiyi :)
çok sağol cnm benim dünde pek giremedim
benim stresim tutar mı tutmazmıdan ziyade biliyosun işten izin almak valla bu ay stresden sivilce döktüm :)
salı gittim bugün gittim...
çalışmasam her gün gitsem dr a şikayet etmem kapısında 3-5 saat beklerim :)

valla kızzz oturuyommm birde bahcede gitmiyom bırde milleti gözeklıyom onlar kaynasıyolar dertlesiyolar artık arkadas olmuslar bende onları dinliyom burda cok guzel konusuyom ama yuzyuze böyle rahat olmam diye kımseyle konusmuyom dinliyom sadece

bende boyle evde cok kafama takıyom bir part time işmi bulsam oyalanmak ıcın stressiz bir iş
sana diyorum ama ben yapamıyorum stressiz duramıyom yaa alışkanlık oldu 3 tane igne az gelcek stresi yumoş buyumucek stresi
dun aksam basım agrıdı valla ilaç bulma stresi hepsi bir geldi üstümee
birde arastırıyom ılk aydan hamıle kalan bulamıyorum yaa ignenin adını yazıyom yok kalan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…