klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bak onu deniyim ben evde form cayları cok var içemiyomda onların bir zararı varmı acep

Dogru diyorsn cnm.ben igne vrulyrm onun yan etkisnde ateste var.en iyisi tevekkül tü Allah.su an ara ara (belki kendm öyle hssedyrm) kasık agrısi var sadce buyani.

tamamda canım dün belirgin çizgiyi görünce çalışma yapmadınızmı.. ben sadece 1 ay hissettim yumurtamın çatladığını gercketen o ayda catlamış diğer aylardada çatlamış ama bişi hissetmedim vala. dk bide dıyor çatlamasa gününde adet olmazsın dedi

ayyy kız keşke alınmasa saatler biz böle iyiydik zaten koca geç geliyo şimdi bekle bekleyebilirsen

Son düzenleme:

catlar onlar sen calısmana bak gun asırı olmadı test yaptırır yada dr gider catlamısmı bakın dersin ama sen calıs yumoslara takılma

Cok cok haklısn cnm.ben evdn dısari ckmyrm.evde de pek is yaptgm yok.bu ay niyetlenmştm bisiklet alcktm en azndan evde 1saat kullanrm diye,bu defa bacgm böyle oldu.ama kafaya koydm eve bisiklt alcm

catlar onlar sen calısmana bak gun asırı olmadı test yaptırır yada dr gider catlamısmı bakın dersin ama sen calıs yumoslara takılma

teşekkürler kızlar.dün çalışma oldu ama ne bilim:26::26: hayırlısı ile şu günlerimiz geçse de topiğimiz hamişlerle dolsada moralimiz düzelse

Allah sabrını veriyo baya olmuş herhangi bir neden Yok mu

Cok cok haklısn cnm.ben evdn dısari ckmyrm.evde de pek is yaptgm yok.bu ay niyetlenmştm bisiklet alcktm en azndan evde 1saat kullanrm diye,bu defa bacgm böyle oldu.ama kafaya koydm eve bisiklt alcm

ablam sürekli diyor bana spor yap diye evın içinde spor aaltı olsa yaparım kendi kendime yapmak sıkıcı oluyor benim oturduğum yer ilçe eşim dışında tek başıma yürüyüş yapamam tek tük cevrem oldu yani onlarda benle yürüyüşe ne zman çıkar bilmiyorum yani...en iyisi bende alet alıcam inşallah. bak sen biraaz daha iyi ol inşallah allırsın hergün azar azzar yapmaya başlarsın

Vallaha benim ablamda aynisini diyor.atla zıpla dıye:)bende kazandym tek ckmak istemyrm cikmamda,evde otr otr bütn vcut tembelleşti iste.sen nerd otryrşn?

vala kız doğru söylüyosun bende aha nerdeyse 7. aya gireceğim toplasan 2 kez çarşıya çıkmışlığım var bütün gün evdeyim bende alıştım artık ekmek almaya bile gidesim gelmiyo üstelik market ayağımın altında ama kocişe aldırıyorum

Bizim hastalgmız TEMBELLIK

valla ya ama işte ben evde temizlik yapıyorum sabah koçişle kalkıyorum kahvaltı falan hazırlıyorum sonra onu gönderdikten sonra hemen temizliğe koyuluyorum anca temizliğim 12 de falan bitiyo sonra banyoya giriyorum zaten banyodan çıktıktan sonra da insan yoruluyo hiç biyere gidesi gelmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…