klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

evet ben devletten cıkartıyorum ilacları % ksımda para odicem asılama para ödemicem ama fatma arkadasımız özelden rapor olmıs ust sayfada acıklamaları var oku ıstersen.

yaz canım; yaş 28, 2,5 yıldır bebek bekliyor, istanbul, aşılama, bat 26 nisan sonuç allahın izni ile hamiş

canım bende ilk defa bu ay gonal f +ovitrelle çat. iğn. kullandım ekleyebilirsin

canım aşılama mı yapıyorsun? yoksa bunları kullanıktan sonra normal ilişkimi veriyor dr
ben gonal f ye başladım, çatlatma da muhtemelen pregnyl yazar dr um aşılama yapacak
normal ilişki önerildiğinde klomen veriyorlardı

Günaydın herkese. Bebetom yaş 23 1 aydır tedaviye başladık kocaelinde yaşıyorum sadece klomen ve glifor içtim bat 17 Nisan
Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :)

hakikaten yarışma gibi olduk yaa kim önce hamiş olacak :))
daha iyi oldu stresimiz azalır birbirimize moral veririz umutsuzluğa düşmeyiz yarış yaparken :)

yok canım normal ilişki verdi dr um adetimin 5.günü serophone basladım ama büyümedi dr um 11. günümde gonal f ignesine başlattı dün gittim 2 tane 18mm oluşmuş bugünde çatlatma iğn. yapıcam :18:

canım iğnenin kutusu 350, yani 6 doz var içinde hepsi 350, ben raporla 130 a aldım dr 5 tane vur gel bakalım gerek olursa 6. cıyı da vurursun dedi
raporu özel gittiğim hastanede çıkardım cnm 40 tl verdim rapor parası
sende çıkarabilirsin bence gittiğin hastanede
dr bana önce sadece tüp bebek yapan yerler rapor verebilir dedi sonra başka hastalarıma verdim kabul edildi dedi bana da verdi

yok canım normal ilişki verdi dr um adetimin 5.günü serophone basladım ama büyümedi dr um 11. günümde gonal f ignesine başlattı dün gittim 2 tane 18mm oluşmuş bugünde çatlatma iğn. yapıcam :18:

ben 3. günde başladım iğneye..
hadi hayırlısı cnm
ama benim klomenle de yumurtam oldu büyüdü sorun olmadı

Son düzenleme:
bebetom yaş 31 yaşadığım 2. bebek şehir ANKARA ..hemşeriymişiz kıssssskanım ondan çok kaynadı sana kuzuşum

Son düzenleme:
ben daha öğle yemeğine çıkmadım karnıyarık yapmış bizim aşçı :)
ama ben yemicem biraz dikkat etsem iyi olacak zaten evde kaçırıyorum kocişle masada sohbet edip bebiş hayali kurarken löp löp gidiyor
işyerinde bari yemeyeyim :)
şimdilik ben kaçar..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…