klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

arkadaşlar çatlatma iğnesi 14. mu yoksa 15. gün mu vuruluyorduk ya kafama takıldı da

kızlar ben bugün hala adet olmadım gideyim bi kan testi yapayım dedim.devlette sabah yapıyolarmış ben de çalıştığım için bi tıp merkezine gittim.rd.muayene etti 6 yumoşun 4ü duruyo kist olmuş diğer ikisi çatlamış heralde.saat 2de kan testi verdim.2 saat sonra arayıp öğrenebilirsiniz dediler.aradım dr. yerinde yok.daha sonra aradım dr. çıkmış.sinir oldum yaaa.ben o 2 saati geçirmek için neler yaptım adamların umrun da değil.yarın sabaha kaldı anlayacağınız.üüüüffff ben nası beklicem nası sabahı edicem yaaaa
(((( bugün 3. günüm bat geçti.nolur bana dua edin.sabah haberleri ilk sizinle paylaşıcam valla iyiyse de kötüyse de...

bu arada bişey daha paylaşıcam.samimi olduğum bi arkadaşım geçenlerde bizdeyken beni yan odaya çağırdı ve ded ki ben hamileyim.suratını görseniz nasıl düşük nasıl üzgün.2 yaşında bi kızı var zaten.istemiyomuş meğer.bu bebek nasıl olmuş biliyo musunuz?tam nokta atışı.1 ayda ovulasyona yakn sadece 1 kez ilişki ve tutmuş.kız nolur nolmaz diye bide ertesi gün hapı kullanmış olmasın diye.hapa rağmen tutmuş.hap da zarar verir diye aldırmaya karar verdi ve yanında sadece ben vardım kürtajda.o kadar üzüldüm ve aynı zamanda sinir oldum ki.millet nokta atışıyla tutturuyo ve sonunda istemediği için aldırıyo biz eşlerimizle birbirimizden soğuduk nerdeyse yine bişey yok.Allahım bizim gibi isteyenlere verse keşke...

Hadi hayırlısı cnm heycnlandm birdn.adtlern normalde düzenli mi

bu arada 100. sayfaya ben ulaşmışımmm.bu kadar kısa sürede nasıl oldu bu kadar sayfa yaaaa ilginç.çok hızlıyız valla yetişemiyorum ben artık :) valla bunu kutlamak lazıımmmm :))))

Hayırlı olur inşallah canım, ama doktorun yumurtaların çatlayıp çatlamadığını tekrar kontrol etmiyor mu? İnşallah gecikmenin nedeni kist değil, bebektir :)

Hadi hayırlısı cnm heycnlandm birdn.adtlern normalde düzenli mi

benim düzenlidir cnm hiç şaşmaz 28 gün.klomenle 2. ayım ilaçtan ı gecikti dicem ama geçen ay tam gününde oldum.hamilelik olmazsa kistlere bağlıycam zaten.bakalım hayırlısı.umarım 1. seçenektir...

Kızlar dün Dr yumurtanın çatladığını söyledi, düne kadar akıntı peçeteye silsen de geliyordu şimdi ise yok.. Sizde de böyle mi? Yoksa yine tutmayacak mı

Canım benim ya insallah hamileliktendir.igne olmusmuydn?hc belirti var mı peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…