klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ama benim adtlerm çok düzensz 2ayda bir oldugum olur.en sn 11martta söktrücyle olmuştm.simdi bkalm ne olck
anladım canım benimde öyleydi1 yıl önce progestan kullandım 4 ay sonra klomen ve çatlatma iğnesine başladık ama buaralar düzeldi bazen günleri şaşıyor bazende 1ay olmuyorum adet:KK50:ama yinede ilaçlarla yumurtam iyi büyüyor şükür:nazar:

hakikaten yarışma gibi olduk yaa kim önce hamiş olacak :))
daha iyi oldu stresimiz azalır birbirimize moral veririz umutsuzluğa düşmeyiz yarış yaparken :)

Ben bu siteye üye olmadan önce açıkcası bu kadar çok çocuk istemiyodum ve kafaya takmıyodum ama burada sizleri okuduktan sonra ve yazmaya başladıktan sonra tam bebek manyağı oldum önceden eşimle sevgiliyken askerden geleceği günü sayardım sonra nişan gününü sonrada düğün gününü sanki zaman hiç geçmiyordu evlendikten sonra oh be dedim artık sayıcak bir zaman yok tabi bebek düşünmeyene kadardı 10 ay nasıl geçti hiç anlamadım ama şimdi tekrar gün saymaya başladım gelsin artık 17 Nisan geçsin zaman

kızlar bende kahve yapmaya gitcem isteyen varmı?
:KK68: eskiler bilir yeniler içinde soylıyım ben kahveyi cok severim gebe kalınca nasıl ayrılcam bilmiyorum.:KK53:
:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

Ben bu siteye üye olmadan önce açıkcası bu kadar çok çocuk istemiyodum ve kafaya takmıyodum ama burada sizleri okuduktan sonra ve yazmaya başladıktan sonra tam bebek manyağı oldum önceden eşimle sevgiliyken askerden geleceği günü sayardım sonra nişan gününü sonrada düğün gününü sanki zaman hiç geçmiyordu evlendikten sonra oh be dedim artık sayıcak bir zaman yok tabi bebek düşünmeyene kadardı 10 ay nasıl geçti hiç anlamadım ama şimdi tekrar gün saymaya başladım gelsin artık 17 Nisan geçsin zaman
bende öyle arkadasım ben esimi 2000 yılında beri tanıyorum 5.5 yıllık evliyiz okuldu askerlikdi vs.derken bu gunlere geldik ve inan mart bitiyor nisana gircek ben bu aylara nasıl geldim hatırlamıyorum.aslında bu zamanlar ömrumuzdende gidiyor.3.5 yıldır iştiyorum ama olmuyor velet sebebde bildirmiyor:emir_bebek:

anladım canım benimde öyleydi1 yıl önce progestan kullandım 4 ay sonra klomen ve çatlatma iğnesine başladık ama buaralar düzeldi bazen günleri şaşıyor bazende 1ay olmuyorum adet:KK50:ama yinede ilaçlarla yumurtam iyi büyüyor şükür:nazar:

Bu defa adt günümüzün gecmesinin tek nedeni olsun o da gebelikten dolayı olsun.ben pek umutlu dglm ama Allahtan asla umut kesmem.her seyn hayırlısı

kızlar farkındamısınız biri eksik nimet06 herhalde bir haftalık yemek yapıyor kocasına sonra katılcak.:KK6::KK6::KK6:

Bu defa adt günümüzün gecmesinin tek nedeni olsun o da gebelikten dolayı olsun.ben pek umutlu dglm ama Allahtan asla umut kesmem.her seyn hayırlısı
evet canım umudunu kaybetme ve stres uzak duralım lütfen ben duramıyom size söyluyorum.acaba psikolojo mu gitsem sakınlestirici flan verir zk varmıs gitsem ya ben

evet canım umudunu kaybetme ve stres uzak duralım lütfen ben duramıyom size söyluyorum.acaba psikolojo mu gitsem sakınlestirici flan verir zk varmıs gitsem ya ben
:KK20:sakın o tür ilaçları kullanma canım yumurtlamayı engelliyor ben kullandım adetlerim dahi kesildi bir dönem:KK19:

Evet cnm pskolojmz bozuldm.hemen bi belirti olustruyrz.habire gögüslrme bkyrm acima sisme var mi,tuvalete gdyrm akntm var mı,kiprklrme bkyr karışmismi,habire atesmi olcyrm yüksek mi:)))bu davranslar nrmal dgl yani

:KK20:sakın o tür ilaçları kullanma canım yumurtlamayı engelliyor ben kullandım adetlerim dahi kesildi bir dönem:KK19:
ama nasıl sakınlescem benn:KK5: bu ay bişey yapmıyorum ondan böyleyim ilac kullansaydım oooo delirirdim bide adet olunca aglama krızlerım tuttuyor ve bu özeldeki dr bana senin iş psikolojik dedi ondan olmuyor dedi su beyinde bir yer varmıs izin vermiyomus.falann ya kandırdı beni yada dogru ama evet o ilaclar kılo yapıyomus ondan almıyom.:KK14:
:KK14::KK14:

Evet cnm pskolojmz bozuldm.hemen bi belirti olustruyrz.habire gögüslrme bkyrm acima sisme var mi,tuvalete gdyrm akntm var mı,kiprklrme bkyr karışmismi,habire atesmi olcyrm yüksek mi:)))bu davranslar nrmal dgl yani
ah canım ahh bunları az yasamadım.birde canım ben sana yazcaktım fırsat olmadı su yumurtlama ıcın ates olcuyosan hergun aynı saat te olcmen lazımmıs ve sabah 7 en uygun saatmiş ama hastalık için olcuyosan bişey dıyemem :KK76:
:KK76:

ah canım ahh bunları az yasamadım.birde canım ben sana yazcaktım fırsat olmadı su yumurtlama ıcın ates olcuyosan hergun aynı saat te olcmen lazımmıs ve sabah 7 en uygun saatmiş ama hastalık için olcuyosan bişey dıyemem :KK76:
:KK76:

Hergün rastgele olcyrm cnm.bu sabh 8bucukta ölctm 36.7di

Hergün rastgele olcyrm cnm.bu sabh 8bucukta ölctm 36.7di

canım bu ates olcmeninde kuralı varr hiç yapmadım ama arastırmıstım.:KK9::KK9:öyle farklı saatler olmaz:KK20:dur ben bildigimi aktarıyım.yanlışım varsa diger arkadaslar düzeltsin.
  • adet olunca sabah saat 7 ölctun ama hep aynı yerde yani yatakda olccen
  • ve bu sen yumurtlayana kadar hep aynı degerde olması lazım
  • sen yumurtluyınca deger biraz yukselir ve yumurtlama zamanın boyunca yuksek gider
  • eger bebek varsa yuksek olmaya devam eder yoksa 15 gun içinde düşer ve ogun yada ertesi gun adet olursun ama bu yontem pek saglıklı degildir cuku insanlık hali grip olursun ates yukselir yumurtluyom sanırsın gibi v.s.:21:

ama nasıl sakınlescem benn:KK5: bu ay bişey yapmıyorum ondan böyleyim ilac kullansaydım oooo delirirdim bide adet olunca aglama krızlerım tuttuyor ve bu özeldeki dr bana senin iş psikolojik dedi ondan olmuyor dedi su beyinde bir yer varmıs izin vermiyomus.falann ya kandırdı beni yada dogru ama evet o ilaclar kılo yapıyomus ondan almıyom.:KK14:
:KK14::KK14:
anlıyorum seni canım beyindeki hipofiz bezi doktorun dediği .ama bak şöyle yapabilirsin papatya çayı iç çok rahatlatıyor ve rahimin içinie bir okadar temizliyor ..bir dönem ben kullanmıştım .uykularım falanda yoktu çok rahatlatıyordu:KK16:

ya kızlar dün doktor 20mm lik yumoşların var diyince bene eve geldim ovulasyon testi yaptım.dün çizgi daha belirliyken bide bugun yaptım daha silikleşmiş.bu ne oluyorki?galiba bu ayda olmayacak yaa :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: ben nasıl anlıcam yumurtladıgımı bunların çatladığını hiç bi belirti yok.

Son düzenleme:
selam anne adayları nörüyonuz bu kelime nerenin şivesi bilmiyorum ama :KK9: maraşın şiveside napiiisiiizz ? :KK15: benim memleket

maraş yani.. :KK23:

ben oturdum misafir bekliyorum ayy bu hafta sonu saatler ileriye alınacak çok seviniyorum yürüyüşe cıkacam artık eşimle çünkü beş

bucukta cıkıyor hergün yürüyüşe cıkarız kızlar ymurtalara en güzel gelen şey ne bitki ne haplar en güzeli spor yürüyüş..benim

ablamada yumurtaların tembel calısmıyor demiş dk sonra bu hergün evinde 10 dk bisiklet aleti var bisiklet cevirmiş... 2 ay boyunca

yaptım dıyo bı baktım hamile kaldım dedi :21:

X