klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

:)))))) Allahta seni güldrsün
sen gene hasta yatıyon hele ben bugun keyif gunu ılan ettım yatıyom benım evde alet ve plates topu var ama ayda 1 kullanıyom.2 hafta oldu dıyet yapalı bakalım kac kılo cıkcam :18::18::18::18::18:eger vermedıysem kociş benı yer :KK39:

sen gene hasta yatıyon hele ben bugun keyif gunu ılan ettım yatıyom benım evde alet ve plates topu var ama ayda 1 kullanıyom.2 hafta oldu dıyet yapalı bakalım kac kılo cıkcam :18::18::18::18::18:eger vermedıysem kociş benı yer :KK39:

Bende plates topu malzemleri aldm ama bos yaptgm yok

zeynobodrum senın durum ne oldu hamiş misin lıstede basta gunu gecenlerdesinde :KK49::KK49::KK49:

yok be canım nerde dün sabah adet oldum ben de ...o kadar uzun konuşmuşsunuz ki dün akşamdan bu yana anca gelebildim sona :))) 29 mart adet oldum işte 24-25 nisan gibi adet olmam lazım :)))

Merhaba arkadaslar ıyı aksamlar herkezden bir ricam var 1 sayfadakı listemizi kontrol edelim ve soru işaretli yerleri dolduralım istiyorum.herkez adet tarihini yazabilirmi?eger bellı degilse bile yakın bir tarih yazarsanız sevinirim birde mart ayındakı arkadaslar adet görenler yeni adet tarihini verirseniz düzeltirim.listemize özen gösterelim ki hamişleri bilelim.

canım merhaba, ben de dün adet oldum biliyosun...25 nisan a yaz beni de beklenmeyen adet tarihim :))

iyiyim canım bende oturyorum da kimse yok ortalıkta beehhhhhhhhh nerdesiniz beeeeeeeeeeee:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

X