klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

3 değil cnm 6 doz var içinde :)
devlette sen rapor alırısn da biraz git gel olur sadece
6 gunluk yani on u bilemde evet gitgel yapıyom ama calısmıyom ya gidiyom gezmiş oluyom ama bugun cok usudum.bakalım ne kadar dayancam gıtgellere sen bu saat burda
bende yarın gelir dedim

6 gunluk yani on u bilemde evet gitgel yapıyom ama calısmıyom ya gidiyom gezmiş oluyom ama bugun cok usudum.bakalım ne kadar dayancam gıtgellere sen bu saat burda
bende yarın gelir dedim

Arkadaşım mrb progesteron testi demişsin ben bu ay klomen kullandım ardından ovitrelle ğine 21.gün progesteron testim 26 çıktı doktorum çok iyi hadi hayırlısı demişti ama olmadı,kırmızı kartı gördüm malesef..

bende yarın gelir dedim

face de farmville oynuyordum size de bi bakim dedim
ama şimdi kaçıyorum nihat hatipoğluna bakıcam biraz sonrada cumburlop yatak :)
çok öptüm hepinizi hadi kafaları boşaltıp güzel bi uyku çekelim herşey allahtan bugünümüze de şükürler olsun rabbim dermansız dert vermesin :)

Merhaba arkadaslar ıyı aksamlar herkezden bir ricam var 1 sayfadakı listemizi kontrol edelim ve soru işaretli yerleri dolduralım istiyorum.herkez adet tarihini yazabilirmi?eger bellı degilse bile yakın bir tarih yazarsanız sevinirim birde mart ayındakı arkadaslar adet görenler yeni adet tarihini verirseniz düzeltirim.listemize özen gösterelim ki hamişleri bilelim.

sonucun ıyımıs arkadasım bu ay tutmasa bile sonucda catlamada sorun olmadıgını ögrenmişsin inş.bir sonraki ay tutar.umutsuzluga kapilma

iyi yaptın canım bu kadar sayfayı yarın okuman zor olurdu arada yap böyle süprizler.

Evet arkadaslar bebetoma katılıyorum.yarın listeyi söyle güzel bir yenilesin ve boşlukları doldursun hepimiz bilgilerimizi yazalım.

mrb arkadaşım,ben bu ay adet oldum 27 martta,önümüzdeki ay aşılama yapılacak beklenmeyen adet tarihim 27 nisan diyelim listeye eklersen sevinirim.

Kızlar ben kactım yarın görusuruz iyi geceler
herkezin bebişleri böyle tutunsun insallah

canım bende ilk defa bu ay gonal f +ovitrelle çat. iğn. kullandım ekleyebilirsin

gerçekten beklemek çok zor.ya bizim bebişler çok nazlıdırlar..birtürlü gelmeyi bilmiyorlar.

listemiz guncellenmıstır lütfen herkez bugun 1 sayfayı ziyaret edip boşluklardaki bilgileri söylesin

listemiz guncellenmıstır lütfen herkez bugun 1 sayfayı ziyaret edip boşluklardaki bilgileri söylesin

Günaydın herkese. Bebetom yaş 23 1 aydır tedaviye başladık kocaelinde yaşıyorum sadece klomen ve glifor içtim bat 17 Nisan
Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…