klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

listemiz guncellenmıstır lütfen herkez bugun 1 sayfayı ziyaret edip boşluklardaki bilgileri söylesin

cnm benim yaş 32 denemede 11.ayımız klomende ilk kullanışım dr. iğne vermedi .henüz çalışma aşamasında :KK1:
bakalım topiğin ilk hamişi kim olacak .
tarihleride sıralaman çok güzel olmuş ellerine sağlık :KK9::KK9::KK9:

cnm benim yaş 32 denemede 11.ayımız klomende ilk kullanışım dr. iğne vermedi .henüz çalışma aşamasında :KK1:
bakalım topiğin ilk hamişi kim olacak .
tarihleride sıralaman çok güzel olmuş ellerine sağlık :KK9::KK9::KK9:

cnm bende bursadayım ve bende2.bebek için uğraşıyorum

kızlar klomen bugün bitti doktordan geliyorum.üç tane yumurtam çok iyi büyüyormuş.bu aydan çok umutluyum dedi ama geçen ayda buyudu çatladı tutmadı.bu ay inşallah tutar ya

kızlar klomen bugün bitti doktordan geliyorum.üç tane yumurtam çok iyi büyüyormuş.bu aydan çok umutluyum dedi ama geçen ayda buyudu çatladı tutmadı.bu ay inşallah tutar ya

güzel yumurtan olması çatlaması yetmiyor cnm maalesef ama inş hamiş kalırsın kendini çok kaptırma olmazsa çok üzülürsün kendimden biliyorum

kızlar çalışmalarıda bitirdik :KK17:çarşamba sabah son halvetti belimde ve kasıklarımda ağrı var niyeki acep ağzımın içide bi tuaf şuan progestan içiyorum ondanmıki aceba böyle olanlar varmı:18:

Günaydın hanımlar nasılsınız dün akşam duayı yaptım allah kabul etsin hepinizin adınıda tek tek söyledim

ben bu ay göbekten gonal f geliştirici iğneye başladım cnm aşılama yapılacak
hatta bu akşam vurduk iğnemi eşim vurdu :)) başta biraz stres oldum acır mı diye ama sinek ısırığı kdr bile acımadı :))
cnm normalde bu iğne 350 tl falan ben özel hast gidiyorum rapor çıkardım iğneye 130 verdim 40 tl de rapora para verdim yani yarı yarıya gelmiş oldu günde 1 kere 5 gün vurucam sonra kontrole gidicem bakalım allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallah

bende aşılama olmayacak sadece iğne vurulacağım eğer yumurtalarım gelişmezse bu ay.bende özel hastaneye gidiyorum özel sigortam var.Tanesi mi 350 tl iğnenin 5 gün 5 iğne demek oluyo o zaman...Raporu devletten mi alıyorsun

X