klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ya ozaman dr.a sordum bu yumurtaların çatladığını nasıl anlarım diye o da çok sancılı olur büyük olduğu için demişti.aynen öyle oldu 2 gün sonra sancıdan oturamadım.ama çalışmalar da oldu o arada.gecikme olmaması için 1 yumrtanın çatlaması yetiyo mu acaba?yoksa hepsinin çatlaması mı gerekiyo adet olmak için onu bilmiyorum işte.inşallah olumlu bi sonuç çıkar yaa yarın test yaptırmayı düşünüyorum.bakalım ne çıkacak...

Bende daha önce bayan Dr gitmiştim canımı çok açılmıştı ya şimdi Dr um erkek çok da memnunum

canım merhaba benim de yumurtalarımdan birisi 28 mm di yine de yaptı iğnemi hoş tutmadı ama bazen doktorların neyi neden yaptığını kestiremiyoruz ...sen yine de ikinci bir görüş al derim naçizane görüşüm benim bu ...umarım çok yakın bir zaman da hamile kalırız hepimiz :)))

Bende daha önce bayan Dr gitmiştim canımı çok açılmıştı ya şimdi Dr um erkek çok da memnunum

aslında dr.umdan çok memnundum ama bugün beni hayal kırıklığına uğrattı.hamile kalsamda gitmeyi düşünmüyorum kendisine

seninle aynı kaderi yaşıyoruz nerdeyse cnm.benim durumu seninkinden daha vahim ama.benim de klomenle 2. ayım günde 2 doz kullandım ve sonuç : 6 yumiş.5cm 3cm boyutlarında.hiç üzülme.kendiliğinden çatlayabilr.çalışmalara devam :) ben de çok umutsuzdum ama buna rağmen dr. ihtimal var dedi.2 gün geçti benim batım.beklemedeyim.seninki de olur hiç belli olmaz.umudunu yitirme.

erkek doktorlar daha insancıl yaklaşıyorlar hakikaten insana yaa...benimde daha önce ki doktorlarım bayan dı o kadar çok haşin davranıyolardı ki şimdi bende erkek doktora gidiyorum çok memnunum canım...

İnşallah canım yaa..

slm arkadaşlar beni de aranıza alır mısınız??? 27 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim bat 16 nisan... allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin...

Neden o kadar hayal kırıklığına uğrattı

normalde konuşurken çok sakin esprili bir bayandı ama usg yaparken çok sert ve ters davrandı.zaten vajinal yönden sıkıntılıyım kendimi çok kasıyorum.kasımdada başka bir dr. yapmıştı ama o meğer daha anlayışlıymış .
birde kızlar normal sedyede yapılmıyormu bu illa çatala mı çıkmak lazım

aslında dr.umdan çok memnundum ama bugün beni hayal kırıklığına uğrattı.hamile kalsamda gitmeyi düşünmüyorum kendisine
ne yapti dr merak ettim ozel degilse anlatsana tecrube ediniriz.benim ozeldeki dr bayandi ama severdim kendini sadece sonuc alamadim bu devletdeki erkek ?

valla bende hep catala cikiyom dogumu nasil yaptinki sen

valla bende hep catala cikiyom dogumu nasil yaptinki sen

doğumuda sezeryan yaptım zaten çatı muayenesine gidince dr. senin normal yapman biraz zor olur dedi sezeryan yaptı çokda memnunum bir muayene beni bukadar etkiliyorsa doğumu hiç unutamazdım heralde

kızlar iyi akşamlar.. Bugün doktora gittim ve yumurtam çatlamış bugün yarın ve ondan sonraki gün çok önemli dedi...bakalım inşallah Rabbim bu ay hepimize nasip eder

kızlar iyi akşamlar.. Bugün doktora gittim ve yumurtam çatlamış bugün yarın ve ondan sonraki gün çok önemli dedi...bakalım inşallah Rabbim bu ay hepimize nasip eder
hadi bakalım hayırlı olsun cnm bol bol çalışındurmak yok

inşallah canım...hamile haberimi duyunca naparım acaba çok merak ediyorum Rabbim hepimize nasip etsin

Âmin inşalllah valla bugün Dr 3 hafta içerisinde adet olmazsan hamile olabilirsin dedi de dünyalar benim oldu uçtum resmen birde hamilesin derse düşünemiyorum hemen eşime süpriz yapmayı planlarım herhalde

iyi yapmissin o zaman bende catalda sikiyom kendimi biraz hep rahat birak der drlar smear testti icinde oyle sikmisimki rahat birakirsan canin
acimaz dediydi
aaa alintilar karisti sanada catladigina sevimdim dicektim cepden yaziyom karisabiliyor boyle kusura baknayin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…