klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bende sevmem öyle bakarım boş boş benim eşim dayanamaz hemen sever

kafayı yicez hepimiz bu gidişle o olacak cnm

((arkadaşlar lütfen yardım edin!

KLOMENLE 2. AYIM. BUGÜN 11. GÜNÜM DR.a gittim ve yumurtamın 28 mm olduğunu çok fazla büyüdüğünü ve bu ay çatlatma iğnesini boşuna vermeyeceğini söyledi. Çok üzüldüm. Günde 2 yerine 1 verseydi o zaman. Yani bu ay da mı olmadı(

Allah hepimizin hakkında hayırlısını seversin hepimizin karnı ufak ufak şişsin midemiz bulansın hamile kalalım :)

Arkadaşım ben geçen ay tek klomen kullandım gelişme olmadı hiç gelişme olmaması emin ol çok daha sinir bozucu büyümesi o ay ki durumuna bünyene bağlı.

cnm normalde sanırım 21mm de fln çatlatıolar.ama senin durumu tam bilemiyrm.daha tecrübeli arkadaşlar umarım yardımcı olur. bende de yumoşlar var fakat iğne vermeye ikna edemedim doktoru.4 tane var die sanırım çoğul gebelik tehlikesinden dolay vermedi.belli olmaz kendiliğinden çatlar umarım.en yakın zamanda bebiş haberini alırız inş.rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Eğer bu ay da bir gelişme olmazsa bana klomen yerine göbekten geliştirme iğnesi verecek seni hem vücuden hemde madden yormak istemiyorum dedi kullanan oldu mu acaba kaç gün kullanılıyoo birde maliyetli sanırım biraz

aklima geldi havuc ye gunde 2 3 yumurta catlatiyor diyolardi

canim pco varmiydi

cnm annem kardeşimi doğurduğunda asistandı onlar ordan hatırlıyorum (1992 ocak )birde arkadaşım yumoş takibine giderdi ona 6-7 yıl önce

ben rapor cikarmaya calisiyorum canim ama fatma arkidis 3 tanesini 130 almis oda ozelde 40 tl rapor almis yanlisim varsa yarin duzeltir ee catlatma ignesi zaten raporsuz 68tl raporla 40 tl mis bilmiyom maliyet ne olur ama ben nisanda ilaclari alinca yazarim size okadar calistik esimle sgk bir rapor alamiyoz alcam valla yapcaklar ucretsiz asilami inadim inat ikimizin toplam 20 yil calismisligi var bir rapor vermiyolar yaa

merhaba kızlar bugün dr.a gittik 1 tane gelişmiş yumurtan var dedi.çatlatma iğnesi yapmadı (yumrtalamada bir sıkıntı olmadığı için yapmadı)yarından itibaren bol bol çalışın dedi.muayenemiz çok kötü geçti sanırım birdaha gitmem dr.a yada bir daha gidersem erkek dr.a gideceğim belki onlar daha hassastır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…