klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bütün kızlar toplanmış toplanmış :KK76::KK76::KK76:oh oh valla bu sayfa kısa zamanda bu kadar sayfalara ulaştıysa :nazar::nazar::nazar:uğurlu gelicek galiba inşallah:21::21::21:

Âmin cümlemizin o güzel haberlerini alırız. Belinde ağrı var mı

evet belimde ağrı var..bir de kasık ve bacak ağrısı çok fazla...yumurta soldaydı, sol tarafım ağrıyor

Dün rüyamda eşim 2 tane yumurta veriyordu...kabukları soyulmuş...evli için erkek bebek diye tabir etmişler ama hayırlısı diyorum..inşallah Rabbim nasip eder evlat sevgisini...

kızlar bende bugün dr gittim 18 mm 2 adet yumoşum olmuş yarın çatlatma iğnesi vurulcam rabbim hepimizi evlat sahibi yapsın inş...

inşallah canım...hamile haberimi duyunca naparım acaba çok merak ediyorum:KK49: Rabbim hepimize nasip etsin:KK43:
niye ağlıyosun kuzum inşallah o güzel haberleri alırız hepimiz :KK49: valla o kutsal haberde hepimizin havaya uçtuğunu görüyor gibiyim .:KK55:ayaklarımız yerden kesilir:KK9:

evet cok kalabalik olduk bilgisayardan her baktigimda 9 10 kisi goruyorum altda ama herkez yazmiyor.
evet tatlım bazen sabah erkende olsa 4 veya 5 kişi oluyor hadi hayırlısı bakalım ...sen ne yaptın cnm aşılama işini:KK34:

evet belimde ağrı var..bir de kasık ve bacak ağrısı çok fazla...yumurta soldaydı, sol tarafım ağrıyor

Dün rüyamda eşim 2 tane yumurta veriyordu...kabukları soyulmuş...evli için erkek bebek diye tabir etmişler ama hayırlısı diyorum..inşallah Rabbim nasip eder evlat sevgisini...

Oh oh maşallah.. Benim hala belim ağrıyor normalde benim adetim çok düzensiz en son 3 ay önce oldum düne kadar adet olması için dua ediyodum bugün Dr gittikten sonra adet olmayayım diye dua ediyorum ama korkuyorum iste belimin ağrımasından gerçi klomeni içtikten 4 5 gün sonra başladı ağrı devam ediyor

yosuncum aynı şeyler bendede var + gaz var :KK1::KK1:benim iğnemin 4.günü bugün pazartesi; salı; çarşamba sabah çalıştık:KK17::KK1:

niye ağlıyosun kuzum inşallah o güzel haberleri alırız hepimiz :KK49: valla o kutsal haberde hepimizin havaya uçtuğunu görüyor gibiyim .:KK55:ayaklarımız yerden kesilir:KK9:

inşallah canım ya Rabbim hepimize nasip etsin...Resmen komşu gibi olduk...eve gelince hiç canım sıkılmıyor sizler sayesinde:KK16: hoş komşum da yok zaten:KK19:iyi ki varsınız:KK17:

kızlar bizim okulda çay görevlisi bayanın 7 yıldır çocuğu olmuyordu..kadın bu ay ısırgan otu kaynatıp gün aşırı içmiş..dün hamile olduğunu öğrendi...artık saatine mi denk geldi yoksa bu otun faydası var mı bilmiyorum ama tutunmasını engeller diye ben bu aralar içemiyorum...

inşallah canım ya Rabbim hepimize nasip etsin...Resmen komşu gibi olduk...eve gelince hiç canım sıkılmıyor sizler sayesinde:KK16: hoş komşum da yok zaten:KK19:iyi ki varsınız:KK17:
aynen tatlım benimde komşum yok binadakilerle yabancıyız :KK52:sendeiyiki varsın cnm :KK9:birde miniklerimiz olursa:KK16:

ayyyy Allahım hayali bile güsel canımmmmm:emir_bebek:
:KK16:kıssssss yosuncuk iğnen salı olduysa 3 gün önemli dediyse doktor bugünde çalışın bacımmm:KK1::KK1:fazla mal göz çıkarmaz ama herifinede bak bal pekmez falan yoksa hali harap olur alimALLAH:KK1:

:KK16:kıssssss yosuncuk iğnen salı olduysa 3 gün önemli dediyse doktor bugünde çalışın bacımmm:KK1::KK1:fazla mal göz çıkarmaz ama herifinede bak bal pekmez falan yoksa hali harap olur alimALLAH:KK1:

çalışıcas canım inşallah çok hevesliyim bu ay:KK17: benim ki pek yemiyor malesef öyle şeyleri:44:

sen kaç aydır uğraşıyorsun bebiş için?

çalışıcas canım inşallah çok hevesliyim bu ay:KK17: benim ki pek yemiyor malesef öyle şeyleri:44:

sen kaç aydır uğraşıyorsun bebiş için?
benim 7.ci ayım tatlım ama 1 ay stresten adet olamadım :KK50: 3 aydır klomen ve çatlatma iğnesi kullanıyorum .ama bu ay içime doğmuş gibi oldum yoksa gitmiycektm doktora bişeyler itti beni ..ama çok ağır geçti ilaç günlerim ve sonrası of offf:KK5:ilk ayımda tutmaması normaldi çünkü sol yumurtalığım rahime yapışmış ya kürtajdan yada ağır enfeksion atlattım ondan dr.dedi .2.ayımdada ilk gün çalışma oldu 2. gün yapamadık malesef:KK19:ama bu 3. ayım çok umutluyum :KK16:

X