klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar kafam çok karışık yaa.adetim 2 gün geçti bat 26ydı hala olmadım.bu ay klomen kullanmıştım ama benim yumoşlar almış başını gitmiş en küçüğü 3 cm 6 tane olmuştu.doz fazla gelmiş dedi dr. ama korunun filan da dememişti.gebelik ihtimali var mı dedim olabilir demişti.ben de ne olursa olsun dedim artık şırınga silkeletme her yöntemi denedim bu ay :) geçen hafta adet olacakmışım gibi sancı çektim bikaç gün sürdü sonra geçti.şimdi ne adet belirtisi ne de hamilelik belirtisi var.dün test yaptım negatifti ama 1 gün geçmeyle testte çıkmaz diyolar.kafam çok karışık acaba o çok büyüyen yumoşlar mı sorun yarattı gecikti yoksa bi ihtimal gebelik var m?sizce ne zaman kan testi yaptırmalıyım?ya da siz olsanız ne yapardınız?ha bide bugün beyaz yoğun tortu gibi bi akıntım oldu biraz.ne yapmalıyım ben yaa?kaç gündür içim içimi yiyo....

bizimde öyle cnm büyüdü çatlattık 3 ay ama olmadı
iğne dediği aşılama olabilir ben aşılamaya geçtim
klomen yerine yumurta elde etmek için iğne kullanıyorsun sonrada aşılama yapıyor

bizimde öyle cnm büyüdü çatlattık 3 ay ama olmadı
iğne dediği aşılama olabilir ben aşılamaya geçtim
klomen yerine yumurta elde etmek için iğne kullanıyorsun sonrada aşılama yapıyor

merhaba cnm ilk aşılamanmı bende bu ay yaptıracam herşey yolunda giderse

eger yumurttalıkların buyuyup catlamadıysa adetin gecikebilir ama hamilede olabilirsin evet idrar testtinde normalde en az bir hafta gecmeden belli olmuyor ama catlatma ignesi kullananlar ıdrar testtinde göre biliyor için rahat etsın diye kan yaptır istersen cunku gun gectıkce ınsan umutlanıyor ama bakarsın gebede cıkabilrsin o yuzden sen bilirsin.

Burada da öyle hemen hemen bütün hamileler eşleriyle gelmiş bende onların göbüşlerine bakıp bakıp dalıyorum

bakma cnm çevir kafanı ben mümkün olduğunca öyle yapıyorum
bide benim dr yan odası çocuk dr var bebeğin biri gidiyor biri geliyor herkes seviyo ayy ne tatlı falan ben hiç dönüp bakmıyorum diyorlardır içlerinden ne suratsız kadın diye :)
bilseler benim derdimi

merhaba arkadaşlar.bende size bişi danışmak istiyorum.bugun doktora gittim bende de pco var.2 tane 20mm 2 tane daha küçük yumurta var dedi.bunlar ne zaman çatlar acaba?çatladığını anlamanın bi yolu var mı? umarım bende bebiş sahibi olurum bu ay.çatlamama ihtimali var mı acaba teşekkürler

Artık bülbül ötmüyor
Gül dolu pencerede
Yalnız hatıran kaldı
Ah boş kalan çerçevede
dilime bu sarkı dolandı neden dir acep

bi yanımız hep hüzünlü de ondan cnm :)
bende gülşenin yeni şarkısını söylüyorum bu ara hep
sen bana akıl ver allahım bende esamesi yok :))

catlamama ihtimalı var canım catlamanın anlamanda akıntı canım biraz agrın olur sonra akıntın gelir birde adetinin 12 gununden 18 gunune kadar en az ilişki yap gun asırı olsun ınş. tutar

Ağzından bal dalmıyor benim bu ay hiç ama hiç umudum yoktu herkes Adet gününü klomene başladığı günü söyleyince ben çok üzülüyordum kendi aptallığıma kızıyodum ilaçları yanlış içtim diye bide ben en son 3 ay önce adet oldum bugün Dr 3 hafta içerisinde adet olmazsan gebe olabilirsin diyince şok oldum ya Halimi görmen lazımdı

canım öncelikle geçmiş olsun yumurtanın çatlarsa yumurta akı kıvamında bi akıntın olur o zman anlarsın çatlayıp çatlamadığını

kızlar bende kalkayım yemeğimi yapayım yoksa geç kalacağım gerçi benim koçiş 8 de geç geliyo ama olsun hazırda beklisin

bu topic ne kdr kalabalık ve hareketli yaw sayfalara yetişemiyorum :)
diğer topic bu kdr hareketli değildi ruhsuzdu biraz :)
çok sevdim ben bu topiği inşallah bebişler de peşpeşe gelecek :)
ilk açıldığında zaten bi baktım 40 sayfa olmuş okuyamadım walla ben 40 dan devam ediyorum :)

bende kaçıyorum yavaş yavaş herkese iyi akşamlar...

canım öncelikle geçmiş olsun yumurtanın çatlarsa yumurta akı kıvamında bi akıntın olur o zman anlarsın çatlayıp çatlamadığını

catlamama ihtimalı var canım catlamanın anlamanda akıntı canım biraz agrın olur sonra akıntın gelir birde adetinin 12 gununden 18 gunune kadar en az ilişki yap gun asırı olsun ınş. tutar

çok teşekkür ederim.umarım benim yumoşlar kendiliğinden çatlar da bu ayda üzmez beni. doktora bugun çok ısrar ettim çatlama iğnesi için ama vermedi bi türlü.doğal yoldan olsun dio.bende garantilemek istemiştim oysa.ya çatlamazsa die korkuyorum.umarım hamiş haberimi bende burda paylaşırım sizlerle

Yeni topik hayırlı olsun geçmişi okudum ama bir türlü yazamadım...Beni de ekleyin...4 yıllık evliyim Klomenle 2. ayım çatlatma iğnesi kullanmadım pco'luyum adet günüm belli değil ( Bugün adetimin 2. günü cumartesi sabah akşam klomene başlıyorum haftaya gelişme olup olmadığına bakacak allahım sen yardımcım ol yumurtalarımda gelişme olsun Allah herkesin gönlüne göre versin ...İncir yiyorum bal+tarçın+çörek otu yiyorum bu akşamdan itibarende havuç suyu içeceğim daha neler neler yerim bilemiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…