klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bu ay son olur canım yaaa...klomenden ben de çok sıkıldım

evet tatlım bu ay olmazsa ama inşallah olur :109::109::109: artık tüp bebek yapıcaz eşim öyle istiyor .hem ikizimiz olur belki diyor hayırlısı bakalım:109:

aslında ben de aşılama istiyorum canım ama eşim henüz erken diyor...aşılamada en azından tutma ihtimali daha yüksek...henüz ikna edemedim

anaaaam oku oku anca bitirebildim 1 günde 30 sayfa artmış =))) inşallah güzel haberler alırız bu sayfalarda!! Benim çatlama pztesi oldu sanırım, bi sürü video izledik eşimle bu çatlama nası birşey sonrasında ne oluyor die.. çatladıktan sonra 4 günde ancak iniyormş rahime yumurta yuh dedik =)) şu an bnmki yolda heralde inşallah spermciklerle buluşmuştur da yuvarlana yuvarlana iniolardır aşağı:))) bu arada ara ara sancım oluo hala, o neden acaba?

aslında ben de aşılama istiyorum canım ama eşim henüz erken diyor...aşılamada en azından tutma ihtimali daha yüksek...henüz ikna edemedim
kızdım eşine şimdi bu ilaçlar bizi mahvediyor bir bilseler neler çekiyoruz ..:18:

hayırlısı olsun canım inşallah ama spermle yumurta fallop tüpünde buluşuyor diye biliyorum sonra kaynaşa kaynaşa iniyorlar yokuş aşşağıya rahime

kızlar inanın düşünmüyorduk ''kaza,, ile hamile kaldım diyenlere hayranım! Ne zormuş bebek sahibi olabilmek

Birde sana sorayım emin olamıyorum herkese sordum video izlemişsin bilgin vardı çatlama nasıl oluyo belirtisi ne kadar süre içerisinde ilişki olması gerekiyor ne kadar süre sonra gebelik anlaşılır

kızlar inanın düşünmüyorduk ''kaza,, ile hamile kaldım diyenlere hayranım! Ne zormuş bebek sahibi olabilmek

valla sürpriz bebek diyorlar bide =) hiç beklenmedik anda hatta korunuyorken olan :) arkadaş bizde tık yok,tövbe tövbeee! Hayırlısı tabiii napalm..beklicez..

adet olunca baslıcam canım 12 nisan adet oluyom.ama raporum daha cıkmadı2 de verceklermıs raporu oyle dediler.

hayırlısı olsun tatlım inşallah bu sayfada hamile kalırız valla genelde aynı günlerdeyiz birbirimizi bulduk burda

evet canım gerçekten çok zormuş hamile kalmak ama birde neden çocuk yapmadığımızı insanlara anlatma derdine düşüyoruz

Kızlar birkaç gün giremeyeceğim foruma.annemlerdeym.salı gunü de hsg çekilecek.bana dua edin ne olur çok korkuyorum.döndüğüm de iyi haberler bekliyorum sizden . Hepinizi mucx. Sizi takipteym.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…