klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım E="nurayceyhan, post: 46659845, member: 669283"]Daha hasta olmadım bulantı fena var gıbı hissediyorum hıssedılır mı boyle[/QUOTE]
Canim Adet zamanın geldiyse Bence test yap ve rahatla stres hiç de iyi değil Hem Eğer hamile değilsen Stresten adetin gelmesi gecikir hamileysende sevinirsin ve başlaman gereken ilaçları başlarsın En azından Bence test yap ve rahatla

Hafta sonunu da hayırlısıyla gecırıyım yapacam ınsallah adetım gunu hunune olmuyo cok yaptırdım sonucu almadan hastalandım bugun ıkıncı gun gectı gosguslerımde cok agrıyo var ama hayal kırıklıgından korkuyorum ve 3 yıldır o kadar cok gecıktı test olumsuz cıktı kı ılk defa cok sakınım bıe bunu deneyım tuhaf ama ıcım cok ferah

Haklisin canm bu duyguyu cok iyi bilirim 6 yildr defalarca yaşadm hatta en son on gün önce ikinci tüp bebek denemmde negatfdi. ama Allah çok büyük insallh imtihanmz en kısa zamanda biter hepimizn bigunde dua edelm birbirimize

Amıınn canım bıraz leke geldı ama off yaaa yerlesme kanamasıdır ınsallah cok korkuyorum

Senın varmı cocugun ılk mı
Yok canm yedi yillk evlym 6 yildr istyrz ama nasip olmadı daha öyle ciddi bi problmmx de yok Tedavilerinde çok güzel başarılı geçiyor ama sonuç negatif Rahim bir türlü sanki bebeği kabul etmiyor ilk tüp bebeğim de bu tüp bebeğim de çok güzel geçti Hatta bu tüp bebekte 3 tane embriyo transfer edildi ama maalesef negatif hayırlısı Allah çok büyük vakit zaman gelmedi demek

Allah hayırlı evlatlar nasıp etsın canım benımde 3 yıl oldu ben hoc bısey yapmadım asılama yapacaktım bu ay maddı durumdan yapamadık catlatma ıgnesı vurundum tutturduk dıye dusunuyordum ama bugun leke gelınce moralım bozuldu

Üzülme canm ="nurayceyhan, post: 46673142, member: 669283"]Allah hayırlı evlatlar nasıp etsın canım benımde 3 yıl oldu ben hoc bısey yapmadım asılama yapacaktım bu ay maddı durumdan yapamadık catlatma ıgnesı vurundum tutturduk dıye dusunuyordum ama bugun leke gelınce moralım bozuldu[/QUOTE]
Uzulme canm yerleşmede olablr nasil khve leke mi azalma çoğalma varmı genelde adetlerin lkeyle mi başlar

Hayırlısı kuzimurayceyhan, post: 46702853, member: 669283"]Oldum canım 3. Gun bugun yıne hısran azaldı bıttı gıbı ama artık yok umudum olmuycak galıba[/QUOTE]
Hayirlisi kuzum insallh mübarek ramazan ayı hepimz icn hayırlı Olsn

Kızlar bugün doktora gittim 3 tane yumurta olmuşmuş biri 13. Biri 16 ve 17 sizce Nasıl iyi mi daha çatlamasına var iki gün sonra gel dedi

Oldum canım 3. Gun bugun yıne hısran azaldı bıttı gıbı ama artık yok umudum olmuycak galıba
Merhabalar canım . Sende mi klomen kullanıp iğne yaptirdin ? Pko var mı ? Bende pko var .ilk ay yumurtalar gelişmedi komenle.ikinci ayda gelişti ama doktorun degidigi gün gitmeyip geç gittim 27 mm olmuştu yine de igne yaptık ma 16 gün sonra adet oldum.bugun 4.gunum. bu ay bitkisel.kurler yapayım diyorum.bu ay klomene ara vericem. Sen ne yapmayı düşünüyorsun

Selam kızlar ... hayırlısı ile kızımı kucağıma aldım. Rabbim tüm isteyenlere nasip eder inşallah. ...38. Haftada sezaryen ile oldu... şimdi o bana ben ona alışmaya çalışıyoruz. ..
Ayy canm ne guzel Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. Sağlıklı mutlu huzurlu uzun ömürlü Olsn ne mutlsndr sen şimdi bizede cook dua et ne olur

Selam kızlar ... hayırlısı ile kızımı kucağıma aldım. Rabbim tüm isteyenlere nasip eder inşallah. ...38. Haftada sezaryen ile oldu... şimdi o bana ben ona alışmaya çalışıyoruz. ..
rabbim hayirli omurler nasip etsin.cok sevindim.bizler de gun sayiyoruz Allahin izniyle zamaninda gelir ins minigim.38.haftada neden alindi elif?ozel bir durum var miydi?benim de idrar da protein cikti gecen hafta.preeklampsi baslangici dendi ama tansiyonum normal seyrettigi icin su an slklntl yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…