klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Senin sorun neydi canım yani olmadı bunca sene benimde olmuyor 2 sene oldu ama rezervim az fsh yuksek
Hiç bi sorun yoktu Cnm ama olmadı devlet hastanesinde tüp bebek yaptırdım olmadı ve sonra Serdar beyle tanıştım ve sonunda şükürler olsun oğlumu kuçagıma aldım ve İstanbul da olanlar burdan yazarım Serdar bey seminer veriyor ve çekiliş yapılıyor çekilişte ismi çıkanlara üçretsiz tüp bebek yapıyor ayrıca seminere katılanlara üçretsiz muane ve indirimli tüp bebek yapıyor ben herşey içinde 3750 yaptırdım isteyen herkese nasip etsin rabbim

Mrb bende bu ay klomen kullndm 16 cm olmustu prengly igne vuruldum sabahina yumurta aki gbi akintim olmustu sabah iliski oldu.igne olali bugun 7.ci gun kasiklarmda agri oluyor ara ara ve herzaman goguslerm yumurtlaynca cok agrirdi bu ay halen gogslerm cok hassaslasmadi bole olup hamile kalan oldumu acaba bir hafta sonra test yapicam ama gunler gecmiyo

Günaydın arkadaşlar ben büşra 1.5 yıllık evliyim ilk evlendiğimiz günden beri evlat sahibi olmak istiyoruz ama olmuyor işk olarak ankara zübeydeye gittim bir şeyim çıkmadı ve doktor ilgilenmedi diye özele gittim özel eşimden sperm testi istedi onda bir şey çıkmadı bende de hormonlar normal çıktı klomen veri adet olursan gel olmazsan hamilesindir dedi ve adet oldum oraya da gitmedim sonra atatürk hastanesine gittim tekrar eşimden sperm testi istedi bir şey çıkmadı benim de kanlarım normalda hsg istendi ve sağ tüpüm tıkalı çıktı sonucu gösterdim aşılama olman lazım dedi ama biz yapmıyoruz dedi ankara zekai tahire gittim ilk doktor ofıs hsgsi istedi adetin bitince gel ofıse gir dedi bende gittim öğrendim ki makinaları bozuk doktora söyledim girmen lazım dedim tek tüple geçişin yok dedim rahim içine bakılması lazım dedi adetin bitince gel dedi ve gitmedim aradım gine makinaları bozuk ve hüsran yaşadım umudum kayboldu sonra başhekime kadar çıktık eşimle doktora yönlendirdi gittim baktı cdye ofıs hsgye girsen iyi olur ama makina bozuk dedi hemen tedaviye başlayalım dedi adetin 3 günü gel dedi bende gitmedim gaziden randevu aldım oraya gitçem sonuçlarımla inşallah doktor bakar kusura bakmayın uzun oldu ama çatlıcam artık

Benim sorun var canım işte benn ilk tedavi mi medipolde oldum ama olmadı sonra tüp bebek merkezine gittim ordada olmadı hatta değerlerim normalden klomen verdi bir kerede iğne tedavisi oldum olmadı şimdi spora başladım kendimi toparlayip kilo verip başka bir merkeze gidicem araştırıp serdar bey nerde canim

Arkadaşım bence bu kadar hastanelere gitme çok oynuyorlar imkanın varsa tüp bebek merkezine git derim hastaneler vakit kaybı yasatiyor

Merhaba kızlar 21 kasimda yani 14 gün once bugün catlatma ignesi oldum. Dunden beri adet agrim var. Akintim vs. yok bu sekilde olup hamile kalan var mi duydunuz mu? Negatifi görmemek icin test yapamıyorum

Merhaba kızlar 21 kasimda yani 14 gün once bugün catlatma ignesi oldum. Dunden beri adet agrim var. Akintim vs. yok bu sekilde olup hamile kalan var mi duydunuz mu? Negatifi görmemek icin test yapamıyorum
Merhaba canım enniyi si adet gününü bekle bazıları akinti vs olmadan hamile kalabiliyor herkesin yapısı farkli

Canım nasılsın? Ben de bu ay aşılama yaptıracağım.
İyiyim canim ama merak icindeyim ben de bu ay femara kullandim ardından catlatma iğnesi oldum bugün 14. gündü test yapmaya korkuyorum. İnşallah asilama tutar canim galiba bu gidisle bana da doktor aşılama diyecek. Gelismelerden beni haberdar et canim inşallah hayirla sonuclanir

Canim ben 14.gunu test yaptim.cikti..insallah hamilesin.

Akintim oldu ama oyle cok olmadi. Brlirti mi bilmiyorum 4 gündür adet agrim var bekliyorum iste bakalim inşallah hamileyimdir ilkah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…