klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bende film istemiyordum ama doktor aşılama olup da hadi tüplerin kapalıysa dış gebelik oluşursa diye önce film çektirelim dedi. Film sonrası gebe kalma ihtimalinde artıyor dedi. Doktor film sonrası 2hastamdan biri kendiliğinden hamile kalıyor dedi. Bende 2kez klomen kullandım. Çatlatma iğnesi ve gebelik olmadı

Bana
Bana kaynanam laf soktu. Bir arkadaşının gelini 2kere düşük yapmış. Benim yanımda diyor ki en azından o hamile kalabilmiş diyor

Bende glifor kullanıyorum 6aydır. Pco var mi sende de?
Evet bende duydum rahim.filmi ile gebe kalan cokmus ama glifor la klomen le kalanda çok diye duyuyoruz sonrası boş bizde napacagimizi şaşırdık:)
Bende pko var bir yıldır glifor kullanıyorum hormonlar normal adetler normal yumurtam geç büyüyor fazla gelişmiyor benim anladığım kadarıyla iki ay klomen iğne kullandım doktor kesin olur dedi olmadı kısmet şuan beklemedeyim tabi yine durulmuyor kürler otlar içiyorum

Bana

Bana kaynanam laf soktu. Bir arkadaşının gelini 2kere düşük yapmış. Benim yanımda diyor ki en azından o hamile kalabilmiş diyor
Uyuz mu ne yaa insanı deli ediyorlar böyle kişiler benimde çevremde herkes hamile iki kişi varız çocuksuz oda düşük yaptı en azından bir aktivitesi oldu bende tık yok vardır bir sebebi elbette ama umudumu kaybetmiyorum sonuçta pko olup 3.4 çocuğu olan insan çok

Benim mide soğan artık dayanamıyor. Gastrit arttı. Bende bal çörek otu yapiyorum. Ve böğürtlen kökü diye birşey duydum. Onu almayı düşünüyorum. Belki o etki eder. Akşamları yatmadan bebe aspirini için diye bir yerde yazıyordu. 4gündür yatarken atıyorum. Bakalım biri fayda eder umarım. Bir yandan da kpss çalışmaya çalışıyorum. Umarım bu yıl 2si de olur. Rabbim sanada banada isteyen herkese versin bebiş.

Geçen gün kanalları değiştiriyorum tesadüfen bir doktor diyor ki tv de. En basit kısırlık sorunu polikistik over dir. Genellikle çoğu gebe kalıyor diyordu. Bunada şükür dedim.kadınlarda çok sorun var. Doktor diyor ki kim ev dışında bir yerde bebek yapmak ister. Ama olmuyorsa mecburen hastanede yapılıyor diyor;-)aynen öyle. Olmayınca olmuyor

Ben sabırlıyim da eşim çok istiyor. Bende adet olamıyorum yumurtlama yok. İlk evlendiğim zaman korundum. Şimdi diyorum boşuna korunmuşum. Nasip bakalım.

canım imkanın varsa rahim filmini özelde çekin o zaman acımaz ben eğitim araştırmada yaptırdım ama canım çok yandı fakat kafamdaki soru işaretleri kalktı işte bu ay 3. kez klomen kullanıyorum bakalım ne olacak

Cnm önce sana yumurta geliştirici ilaç veriolar ilaç bitince yumurta takibine aliolar yeteri 17ve ustu olunca catlatiolar iğneyle sonra eşinden alip sana yerlestiriolar devlette 3kez hapla eğer olmazsa 2kerede iğneyle deniolar agrisiz acisiz bi işlem

eşinden alınan örnek hemen o gün sana veriliyor mu canım?

Evet cnm onu güzelce temizliolar ayni gün veriolar
benim kafamda soru işareti olarak olan o yani hem karışıklık olmasın gerçi onlar çok çok dikkatlidirler ama ogün hemen verirlerse zaten daha güvenli olur devlette mi yaptırdın canım

benim kafamda soru işareti olarak olan o yani hem karışıklık olmasın gerçi onlar çok çok dikkatlidirler ama ogün hemen verirlerse zaten daha güvenli olur devlette mi yaptırdın canım
Devlette yaptirdim cnm zaten eşinin sperm örneğini tüple sana veriolar rahme göndermeden öncede 3kere sana tüpün üstünde yazan ismi okutuolar cnm karisiklik olmaz kesinlikle o yuzden

Devlette yaptirdim cnm zaten eşinin sperm örneğini tüple sana veriolar rahme göndermeden öncede 3kere sana tüpün üstünde yazan ismi okutuolar cnm karisiklik olmaz kesinlikle o yuzden
anladım canım ne kadar maliyeti oldu canım aşılamanın

Kızlar slm bende asilama yolundayim ama kararsızım hiç bir sorun yok 2 yildir tedavi görüyoruz SEROPHENE ve duphaston kullaniyorum tabi sırayla geçen ay catlatma ignesi oldum ama kısmet değilmiş bu ay yine catlatma ignesi vurunacam ama doktorum bu ay asilamayidüşünelim dedi sizce bir ay daha bekleyelim mi yoksa yaptiralim mi maliyeti ne olur akıl verin acil lütfen kafayi yiyecem

merhaba
ben pcos hastasıyım
klomen ile 3 kez tedavi gördüm yumurta oldu ama tutturamadık ,şimdi iğnelere geçtik
fostimon ve merional aynı anda günde 1er kez verdi
ancak raporumda düzeltme yapılrken ilgilenen eczacı arkadaş iyilik olsun diye reçetemi 10+10 olarak düzelttirmiş
oysa dr birinden 7 öbüründen 6 yapılacak demişti,fakat eski reçete iptal olduğundan göremiyorum(
şimdi dr yurtdışında ulaşamam
sizler hiç bu şekilde yaptırdınız mı acaba hangisi 6 hangisi 7
adetime kadar da dr dönmicek napçam ben

öncelikle herkeze günaydın :) izmirde güvenilir iyi bir tüp bebek merkezi araştırıyorum bir kaç kişi smyrna tüp bebek merkezini ve kent hastanesini bide ege tüp bebek merkezini önerdi ve ilk tüp bebek denemem olucak hayırlısıyla aranızda izmirde iyi bir tüp bebek merkezi bilen varmı. ALLAHIM bütün herkese bebeklerimizin o güzel kokusunu koklamayı nasip etsin inşallah hayırlısıyla sağlıkla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…