klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Cnm kafana takmamaya çalış. Ben klomen +menapour+ 2 aşılama + 1 tup bebek yaptırdım negatif çıktı hepside. tül bebekten bir ay sonra kendiliğinden hamile kaldım. Hemde diğer ay tüp bebek merkezleri araştırırken:) bazen kafaya takmak da engelliyor. Bence vücudun dinlensin. Sürekli hormon almaktan vücudun dengesi bozuluyor

aynen canim artık takmiyorum zaten hiç bişey olmadığı halde birsürü para döktük rabbim kimseye aratmasin hepimizin gönlü muradimizi versin

Son düzenleme:
erhaba kızlar 3 buçuk yıldır evliyim. 1 yıldır korunmuyoruz ama malesef hamile kalamadım doktora gittik Bi sorun yok. Klomen kullanıyorum 5 aydır falan. Çatlatma iğnesi yapmıyor doktorum çatlamanda sorun yok diyor. Bu arada 26 yaşındayım. Şu an adetime 1 hafta var. Kasık Ağrı'larım var özellikle sol kasık. Dün feci bir bel Ağrı'sıyla uyandım ama bugün geçti gibi. İnsan buna üzülür mü üzülüyo işte :) bide dün içimde Bi alev topu var gibiydi. Bugün oda geçti gibi :)) sadece solkaşığımda arada sancı gibi ağrı gibi Bi his var. Ne dersiniz olmuş mudur sizce?

Kızlar merhaba bu ay yine catlatma ignesi oldum 36 saat sonra ilişki dedi doktor ama ben iğneden 3 saat sonra hissettim çatladı netten araştırdım bir saat sonra bile catlayabilirmis o gün oldu iliski 36 saat sonra tekrar 24 saat sonra tekrar ne dersiniz yakalamismiyimdir

İnşallah canım.. Hepimizin duası . Bende bu ay çatladığı günü tutturdum sanırım ama adetime 4 gün var Bi belirtti yok. İnşallah olmuştur inşallahhhh

Bu Arada kızlar geçen gün tv de Bi doktor denk geldi adam dedi ki kadında da erkekte de sıkıntı yok ama gebelik olmuyorsa erkek keçi boynuzu pekmezini yesin bakalım oluyor mu olmuyor mu:) ben yarın öbürgün alıp deneyeceğim aklınızda olsun

[QUOTkızın hayirlptanelif, post: 46391514, member: 456552"]Oğrendık Can'ım. Zorlamalara daha fazla karşı koyamadık... Kızımız olacak ınsallah...[/QUOTE]
Canm kizin Hayırlı olsun inşallah Sağlıkla kucağına al ben buranın üyesiyim ama ne zaman da yazmıyorum sana bir sorum olacak Tüp bebek transferin oldum dokuzuncu günümdeyim iki embriyo 8 hücreli Bir tane de 5 hücreli embriyo konuldu Bugün ilk önce bir damla kırmızı kan sonradan Kahverengi ve dönen lekem geliyor ne yapmalıyım Sence normal mi çok korkuyorum sen böyle bir şey yaşadın mı

Bugün transverimin 11. Günü ve sonucum negatif herşey yolunda idi ama nasıp deglms ama yinede yüreğim adeta yaniyo ağlamaktan artik goz kapaklarim kalkmiyor sisti çok zor rabbm en kısa zamanda nasip etsin herkese

Merhaba hanımlar BN üç aydır çatlama iğnesi oluyorum ve sivilcelerim çok çoğaldı böyle olan var mı aranızda sizce iğnenin yan etkisi mi ?

Slm Kızlar bugun catlatma ignesinin 14. Gunu bir haftadir siddetli kasik sancim ve bulantim var basim ve goguslerim agriyor 2 gun sonra adet gunum sizce hamilelik belirtileri mi ki kasik sancim hic olmazdi bu kadar boyle bisey yasayan varsa tecrubelerini paylasabilir mi

[QUOTE="Bu ay tüp bebek yaptırdım sonuç negatif o kadar hormon ilacı mı bilmiyorum vücudumn bazı bölgelerinde sırtımda bacağımdaki acıyan sivilceler çıktı ilaçlar yapiyo olablr çünkü bende sivilce cenmden başka yerde pek cikmzdi

Canım kasık ağrısı hem adet belirtisi hemde gebelik belirtisi olabiliyor Ben de bu ay tüp bebek yaptırdım Sonlara doğru ciddi kasılma şeklinde kasık ağrılarım vardı ama sonuç negatif İnşallah senin bebeğin seninledir haberini beklyrz

Bnmkide iğneden sanırım çünkü aşiri çoğaldılar ve büyük büyükler hiç böy olmazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…