klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merhabalar canım . Sende mi klomen kullanıp iğne yaptirdin ? Pko var mı ? Bende pko var .ilk ay yumurtalar gelişmedi komenle.ikinci ayda gelişti ama doktorun degidigi gün gitmeyip geç gittim 27 mm olmuştu yine de igne yaptık ma 16 gün sonra adet oldum.bugun 4.gunum. bu ay bitkisel.kurler yapayım diyorum.bu ay klomene ara vericem. Sen ne yapmayı düşünüyorsun
Aynı sekılde canım doktora gıtmıyorum kendı halıne bıraktım

rabbim hayirli omurler nasip etsin.cok sevindim.bizler de gun sayiyoruz Allahin izniyle zamaninda gelir ins minigim.38.haftada neden alindi elif?ozel bir durum var miydi?benim de idrar da protein cikti gecen hafta.preeklampsi baslangici dendi ama tansiyonum normal seyrettigi icin su an slklntl yok.
Bir sıkıntı yoktu canım suyum geldi . Gece gittim ağrı çektim 9 saat normal istiyordum doğumu ama açılma olmayınca sezaryen aldılar çok şükür iyiyim şimdi darısı senin başına inşallah

selam kızlar, sizi uzun zamandan beri takip ediyorum ama daha yeni uye oldum, ben de pco luyum. yumurtalıklarım tembel, yumurta üretemiyorum. bu ay klomen+miyositol+matofin le 14.günde 15cm lik bi yumurta zoraki büyüdü p.tesi tekrar gel dedi doktor. sıkıntım şu yumurtalarım artık ilaçla da büyümüyo sizden de böyle bi durum yaşayan var mı çözümü ne oldu? şimdiden teşekkürler.

benim de idrar testim negatif. :KK76::KK76: adetime daha 3 gün var ama olsun. olsa çıkardı herhalde. zaten hiçbir ağrım da kalmadı. progestanın etkisi geçti herhalde. ne kasıklarımda ne de göğüslerimde ağrı kalmadı. kafam da bozulmadı, canım da sıkılmadı. önümüzdeki aylara bakacağız artık. :111::111:

kendime cevap yazayım bari :) bu mesajdan bir ay sonra hamile kaldım. üç yıl olmuş. Allah isteyen, severek bakabilecek, pişmanlık duymayacak herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Kızlar Glifor + İnofolic Combi + Coraspin kullanıyorum.
Var mı benim gibi kullanan?
Sonuç alan?
2 yıldır olmuyor.Sebebi bilinmeyen infertilite dediler.En son gittiğim dr kullan glifor zararı olmaz dedi.başladım inş.Sonuç alan vardır.Yazarsanız sevinirim

kendime cevap yazayım bari :) bu mesajdan bir ay sonra hamile kaldım. üç yıl olmuş. Allah isteyen, severek bakabilecek, pişmanlık duymayacak herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.
Hayıtllı uğurlu olsun bebişin inşallah bize de dua et olur mu.Süreci yazar mısın?Ne kullandın ilaç olarak? dimaam dimaam

Hayıtllı uğurlu olsun bebişin inşallah bize de dua et olur mu.Süreci yazar mısın?Ne kullandın ilaç olarak? dimaam dimaam

süreç şöyle ki: pkoluyum, adetlerim düzensizdi. 10 gün 15 gün geçerdi. en son tahlilde de prolaktin tavan yapmıştı. doktor mr istedi normal değil diye. hamile kalamazsın bir an önce tedavi yöntemi belirleyelim dedi. dostinex yazmıştı. ben o ay baya salladım, memlekete falan gitmiştik, ilacı almadım, adete yakın dönemde ilacı sonunda satın aldım, bi tane içtim. ertesi gün reglime 4 gün kala aklıma geldi gebelik testi yaptım baktım pozitif. ilaçtan oldu herhalde dedim. çok emin olamadım gittim kan verdim 90 çıktı. öylelikle nasıl olduğunu anlamadan evlendikten 14 ay sonra hamile kaldım.

şimdi ikinci için korunmayı bıraktım bu ay. uzun bir süre hamile kalamazsam yaşım geçsin istemiyorum. kendime 1 yıl da süre verdim. rahat rahat hamilelik bekleyeceğim. bu ay olmadı sanırım. bat 1 temmuz. ama hamilelik belirtim hiç yok. en azından kabızlık yaşamam lazımdı. ama üzülmüyorum. çocuk sahibi olmak çok büyük sorumluluk. benim bu sürece alışmam bir yıldan fazla sürdü. o yüzden geçen her ay beni yeni bir bebeğe daha da hazırlayacak. kayıp olarak görmüyorum. kızımla eşimle daha keyifli vakit geçirmeye çalışıyorum.

çok takılmamak lazım. hiç çocuğu olmayan çocuksuz gezmenin keyfini sürsün. kayıp değil bu aylar, eşinizle daha mutlu vakt geçirmenin yolunu arayın bence. çünkü hamilelik esnasında da doğumdan sonra da benim eşim ile ilişkimi düzeltmem zaman aldı. uykusuzluk, çiş, kaka kusmuk derken ne olduğunu anlamıyor insan. uzun yazmışım ya...

süreç şöyle ki: pkoluyum, adetlerim düzensizdi. 10 gün 15 gün geçerdi. en son tahlilde de prolaktin tavan yapmıştı. doktor mr istedi normal değil diye. hamile kalamazsın bir an önce tedavi yöntemi belirleyelim dedi. dostinex yazmıştı. ben o ay baya salladım, memlekete falan gitmiştik, ilacı almadım, adete yakın dönemde ilacı sonunda satın aldım, bi tane içtim. ertesi gün reglime 4 gün kala aklıma geldi gebelik testi yaptım baktım pozitif. ilaçtan oldu herhalde dedim. çok emin olamadım gittim kan verdim 90 çıktı. öylelikle nasıl olduğunu anlamadan evlendikten 14 ay sonra hamile kaldım.

şimdi ikinci için korunmayı bıraktım bu ay. uzun bir süre hamile kalamazsam yaşım geçsin istemiyorum. kendime 1 yıl da süre verdim. rahat rahat hamilelik bekleyeceğim. bu ay olmadı sanırım. bat 1 temmuz. ama hamilelik belirtim hiç yok. en azından kabızlık yaşamam lazımdı. ama üzülmüyorum. çocuk sahibi olmak çok büyük sorumluluk. benim bu sürece alışmam bir yıldan fazla sürdü. o yüzden geçen her ay beni yeni bir bebeğe daha da hazırlayacak. kayıp olarak görmüyorum. kızımla eşimle daha keyifli vakit geçirmeye çalışıyorum.

çok takılmamak lazım. hiç çocuğu olmayan çocuksuz gezmenin keyfini sürsün. kayıp değil bu aylar, eşinizle daha mutlu vakt geçirmenin yolunu arayın bence. çünkü hamilelik esnasında da doğumdan sonra da benim eşim ile ilişkimi düzeltmem zaman aldı. uykusuzluk, çiş, kaka kusmuk derken ne olduğunu anlamıyor insan. uzun yazmışım ya...
Çok güzel yazmışsınız teşekkürler

Çok güzel ve samimi yazmışsınız teşekkürler Ama insan Sabırsızlanıyor acaba olmayacak mı kprkusu.bizim 2 yıl bitti beklemekle.Her ay aynı üzüntü.Hayırlısı tabiki zamanı gelmemişse elden birşey gelmez
Sabır ve dua cok önemli tam ikinci yilimizda hamile kaldim rabbim nasip etti vakti zamani var bir de herseyin su an 5+4 hamileyim rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah

4 ay klomen kullandim. Yumurtam da oldu,buyudu,catladi ama olmadi. (Yumurta tembelligi varmis.) pkoluyum. Diger tahlillerim temizdi.
Esimde de sperm sekil bozuklugu varmis meger. %1.

tup bebek yaptirdim direkt. Dondurulmus embrio transferiyle ilk defa hamile kaldim ve ikizlerime kavustum..
Darisi isteyen herkese olsun.

***cocuk bakmak zor is yahu..kendinizi yormayin bu kadar. Bazen, dertsiz basima dert almisim resmen diyorum :)

Kızlar kayserıde olan var mı fakulyede ercan mustafa aygen dıye bı doktor var calısma saatlerı ne zaman fakultede bılen varsa lutfen yardım etsın asılama yaptıracam ulasamıyorum veya fakultesw tavsiye edecegınız nır doktor varmı noolur acele cevap verın

Slm kızlar bende 10 yıllık evliyim 10 yıl boyunca hamile kalamadım çok şükür on yıl sonra tüp bebek yaptırdım ve şimdi 55 günlük bir oğlum var İstanbul'da olanlara doktor tavsiyem olacak Serdar Koç Bahçelievler medikalpark hastanesin de İstanbul'da olanların gitmesini tavsiye ederim

Slm kızlar bende 10 yıllık evliyim 10 yıl boyunca hamile kalamadım çok şükür on yıl sonra tüp bebek yaptırdım ve şimdi 55 günlük bir oğlum var İstanbul'da olanlara doktor tavsiyem olacak Serdar Koç Bahçelievler medikalpark hastanesin de İstanbul'da olanların gitmesini tavsiye ederim
Senin sorun neydi canım yani olmadı bunca sene benimde olmuyor 2 sene oldu ama rezervim az fsh yuksek

X