klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Sogan suyunu icemedim ben kistim yasminle 3ayda gitti..ama bebek icun tedavi gordum icin klomen vb.ilac kulkandumda bebk okmyinca kist oluyo..brbek icin kistin gitmesi onemli 3yildir ugrasuom ama nafile

Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza bugün aşılamam yapıldı doktor 30 ocak test yap o güne kadar ilişki serbest dedi hayırlısı beklemede yim artik:):) allah isteyen herkese hayırlısıyla bebis lerini kucağına almayi nasip etsin :)

inşallah hayirli haberler alirsin cnm insallah

Sogan suyunu icemedim ben kistim yasminle 3ayda gitti..ama bebek icun tedavi gordum icin klomen vb.ilac kulkandumda bebk okmyinca kist oluyo..brbek icin kistin gitmesi onemli 3yildir ugrasuom ama nafile
ben de allahtan yapmadi kist cnm simdi göbekten iğneli tedaviye geccem inş oda yapmaz bu hayit otu diolar bi de onu denesen cnm inş en kisa zamanda kurtulursun su kistlerden

slm kızlar aranıza yeni katıldım klomenle 2. ayım adetime 1 hafta var 10 gün önce yumurtam çatladı erken gebelik testi yaptım 3 gün önce hani şu ilişkiden 5 gün sonra olandan çıkmadı bugün yaptım ucuz testlerden hatra 2 kere yaptım çıktı hamileyimm yarın emin olmak için kan vericem bu arada 2 tane oğlum var pcoluyum aynı zamanda

canlarim bugun doktorum kiz dedi.2 hafta once erkege benzetmisti ama kesin degil demisti.biz o fikre alismisken bugun kiz dedi sasirdik ama sevindik.allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin.isteyen kimseye de aratmasin

canlarim bugun doktorum kiz dedi.2 hafta once erkege benzetmisti ama kesin degil demisti.biz o fikre alismisken bugun kiz dedi sasirdik ama sevindik.allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin.isteyen kimseye de aratmasin
Ocak ayi icin kiz ayi demislerdi. Allah saglikli sekilde dogmayi ve yasamayi nasip etsin.

"zenderu, post: 44806432, member: 429675"]Ocak ayi icin kiz ayi demislerdi. Allah saglikli sekilde dogmayi ve yasamayi nasip etsin.[/QUOTE]
Allahum tüm isteyenlere nasıl etsin inş.sağlıklıkucabuza aalın inşallah

Arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım 21.gün progesteron testi yaptırdım 21.37 çıktı ve adetim 4 gün gecikti dün idrar testi yaptırdım negatif çıktı acaba klomen gecikme yapar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…