klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım E="Kezo_06, post: 44555902, member: 722204"]Eki Görüntüle 1740370 Eki Görüntüle 1740371 bu sonuçlar normalmi kuşlar adetin 3.günü kan vermiştim yardimci olurmusunuz
Canim geçen aya gore TSH hormnn biraz yükselmiş sanirm ama sınırı gecmems bu hormon troitlerle ilgili diye biliyorum ama dedigm gibi sınırı gecmms diğerleri de normal ama tabiki bizler bilemeyiz en güzel cevap doktrn söylemesi yanı ben yildr gordgn tedaviler ve her adetin 3. Günü verdgm kan sonuçlarını degerlendrmem den dolayı az com biliyorum[/QUOTE]
Saolasin cnm buayin sonunda rahim filmi cekincem sonucu anca ole gostercem doktora şimdiden merak ettim bilgilendirdi gün için TSK ederim diş gebeliğin kanser ilaciyla sonlandirildi ve oda yumurtaları etkiliomus o yüzden merak ettim çok şükür etkilememiş içim rahatladi

Masallah canım darısı isteyen herkesin başına inşallah. Bende çatlama iğnemi oldum bekliyorum. Dayanamadım 11.gün test yaptım negatif çıktı. Bekliyorum daha erken gibi geldi bana test için sence peki

hamile kalan arkadaşlara bir sorum olacak. doktorum bu ay prugon iğnesi başlattı, 5 gün devam edeceğim sonrasında yumurtaların gelişimine bakacak. eğer yumurtaların güzel oluşursa aşılama yapabiliriz dedi. tedaviye kasımda başladım. önce klomen vermişti, o kist yapınca 1 ay ara verdik. bu ay da iğneye geçtik. sizce aşılamayı hemen denemelimiyim yoksa bu ay iğneye mi umudumu bağlasam. bir de iğneleri her gün aynı saatte yapamadım , aşılama için bunun bi dezavantajı olur mu. lütfen bana fikir verin ne yapsam çok kararsızım

Canım o kadarE="sissy06, post: 44617265, member: 650055"]hamile kalan arkadaşlara bir sorum olacak. doktorum bu ay prugon iğnesi başlattı, 5 gün devam edeceğim sonrasında yumurtaların gelişimine bakacak. eğer yumurtaların güzel oluşursa aşılama yapabiliriz dedi. tedaviye kasımda başladım. önce klomen vermişti, o kist yapınca 1 ay ara verdik. bu ay da iğneye geçtik. sizce aşılamayı hemen denemelimiyim yoksa bu ay iğneye mi umudumu bağlasam. bir de iğneleri her gün aynı saatte yapamadım , aşılama için bunun bi dezavantajı olur mu. lütfen bana fikir verin ne yapsam çok kararsızım[/QUOTE]
Canim okadar iğne vuruluyonda asilamada niye kaciyorsun ki aaşılama esinle normal beraberlikten bi farkı yokki orda zaten önemli olan iğne ile yumurtaların büyütülüp çatlatması aşılama birkerelik eşinin en kaliteli spermleri yumurta yakın yere şırınga yöntemi ile sıkılması ondan sonra gün aşırı ilişki diyo doktr çünkü o an aşılama da tutacak diye birşey yok ilskidede tutablr o yüzden madem o kadar iğne vuruldn yumurtaların gerekli boyuta ulaşırsa asilamann yaptr asilamada gebelk şansı zaten %20 çok önemli bisey degl asilama

Hanımlar ben bisey sorcam polikistik over olduğun Lh hormonunun yüksekliğinden mi anlaşılıyor bnm hormon da Lh hormonum yüksek çıkıyor doktorumda polikistik over olduğunu gösteriyor dedi bu hormonu dusurmek için ne tedavi yapılıyor doğum kontrol hapı olmadan bilen varmi

bitkisel olarak soğan kürü yapılıyor , ilaç olarakta tedavide doktorun önerisine göre değişir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…