klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım 21.gün progesteron testi yaptırdım 21.37 çıktı ve adetim 4 gün gecikti dün idrar testi yaptırdım negatif çıktı acaba klomen gecikme yapar mı?
Yapabilir. Yumurta catlamadiysa kiste donusebiliyor o yuzden adet gecikmesi de olur

Ayy kistmi bende zaten çikolata kisti var adet olunca bu kist gider mi?
Canim adet olunca gitmiyor. Zaten dr larin adet gunu muayene etmeleri o yuzden. Kist kalmis mi ona bakiyorlar. Yoksa tedaviye devam ediliyor. Bir sonraki adetinle yada zamanla vucut eritirmis. Oyle demisti dr un.

Progesteron sonucunla ilgili yorum yapamicam malesef bilgim yok

canlarim bugun doktorum kiz dedi.2 hafta once erkege benzetmisti ama kesin degil demisti.biz o fikre alismisken bugun kiz dedi sasirdik ama sevindik.allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin.isteyen kimseye de aratmasin
canım kaç ay klomen kullandın ben 2 ay kullandım olmadı sonra rahşim filmi çekindim 5-6 ay önce tüplerim açık çıktı sonradan da yine hamile kalamadım klomene devam etsem mi?

Bende ikinci Klomeni kullandım. Şimdi ovulasyon dönemindeyim. Siz 36 saate tam dikkat ettiniz mi? Ben biraz stres oldum. Birde acaba yumurta çatlaması ne kadar süren bi süreç?

Bende ikinci Klomeni kullandım. Şimdi ovulasyon dönemindeyim. Siz 36 saate tam dikkat ettiniz mi? Ben biraz stres oldum. Birde acaba yumurta çatlaması ne kadar süren bi süreç?
Doktor söylüyo aslında hangi saatlerde ilişki olacağını size sölemedi mi

Söyledi ama benim merakım dakikalık bi mesele mi? 10 dk önce sonra farkeder mi yada ertesi gün olasılık ne kadar
36 saat içerisinde gerçekleşiyor canım çatlama ondan sonra bildiğim kadarıyla o yüzden 36 saat içerisinde ilişki öneriliyor şans daha yüksek olsun diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…