klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Masallah 4 ay olmus. Guldeniz ile ayni zamanda ogreneceksiniz cinsiyetini. Rabbim kucaklariniza da almayi nasip etsin cnm

Arkadaşlar ben adetin 3.günü kan testi verdim sonuclarim norlami bilmiyorum yardimci olabilirmisini bunkonuda fikri olan arkadaslar

Evet arkadaşım 10 gün boyu gün aşırı ilişki verdi bana çok dua edin lütfen ..
21. Gün progesteron testi eğer bişey varsa dikkatli olmak için mi?

Yumurtlama olmssaesligelin, post: 44577670, member: 625533"]peki yumurtlama olmuşsa herhangi bişey veriyorlar mı?[/QUOTE]
Yumurtalama olmasa o yumurtacık civciv oolacaktı diye bekliycen tatlm

o kadar sabırlı bırı dağılımdır aslında... Ne yapalım bızımkı öyle ıstıyor....

Kızlar merhaba ben klomen kullandım ve 31/12/2015 te ovitrelle çatlama iğnesi vuruldum. Dayanamadım test yaptım negatif çıktı sizce testi erken mi yaptım

Kızlar merhaba ben klomen kullandım ve 31/12/2015 te ovitrelle çatlama iğnesi vuruldum. Dayanamadım test yaptım negatif çıktı sizce testi erken mi yaptım
Ya canm eger varsa kanda çıkar ama idrar için erken olablr bbazı kişilerin betahcg hormonu idrara çok geç karışıyor çıkmıyor o yüzden biraz daha bekle kesin olarak kanda baktr rahatla insallh vardr

Canım E="Kezo_06, post: 44555902, member: 722204"]Eki Görüntüle 1740370 Eki Görüntüle 1740371 bu sonuçlar normalmi kuşlar adetin 3.günü kan vermiştim yardimci olurmusunuz[/QUOTE]
Canim geçen aya gore TSH hormnn biraz yükselmiş sanirm ama sınırı gecmems bu hormon troitlerle ilgili diye biliyorum ama dedigm gibi sınırı gecmms diğerleri de normal ama tabiki bizler bilemeyiz en güzel cevap doktrn söylemesi yanı ben yildr gordgn tedaviler ve her adetin 3. Günü verdgm kan sonuçlarını degerlendrmem den dolayı az com biliyorum

Canım E="Kezo_06, post: 44555902, member: 722204"]Eki Görüntüle 1740370 Eki Görüntüle 1740371 bu sonuçlar normalmi kuşlar adetin 3.günü kan vermiştim yardimci olurmusunuz
Canim geçen aya gore TSH hormnn biraz yükselmiş sanirm ama sınırı gecmems bu hormon troitlerle ilgili diye biliyorum ama dedigm gibi sınırı gecmms diğerleri de normal ama tabiki bizler bilemeyiz en güzel cevap doktrn söylemesi yanı ben yildr gordgn tedaviler ve her adetin 3. Günü verdgm kan sonuçlarını degerlendrmem den dolayı az com biliyorum[/QUOTE]
İnsallh hersey normal gibi sen bi sonuçları doktoruna gostermednmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…