klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Evet dis gebelikten sonra hamile kaldilar. Ins sen de kalirsin yakin zamanda. Muhammedomer adli arkadasimin 2. Asilamada kaldi. Allah nazarlardan korusun onu
Amin amin rabbim isteyen herkese verir ins carsamba gunu centrum tup bebek merkezi recai hocaya randevu aldim oraya gitcem con tavsiye ediolar o doktoru

yok cnm ankarada senin varmi bebegin ben polikistik over hastasiom adetlerim duzensiz oldugu icin progestan kullaniorum kusura bakma kafana sisirmus gibi oluom ama insan konusunca cok rahatlio bizi bizden baska kimse anlamio cunku
Yok canim ne demek. Biz neler paylastik burada. Bebegim yok malesef. 3 yil sonunda Gecen subatta bir dusuk ve kurtaj yasadim. Bende de pko var. Ama kendiligimden hamile kaldim. Simdi femara kullaniyorum. Kontrolum var yarin. Umarim yumoslar buyumustur.

Yok canim ne demek. Biz neler paylastik burada. Bebegim yok malesef. 3 yil sonunda Gecen subatta bir dusuk ve kurtaj yasadim. Bende de pko var. Ama kendiligimden hamile kaldim. Simdi femara kullaniyorum. Kontrolum var yarin. Umarim yumoslar buyumustur.
Dusuk zor oluo cnm Allah yardimcimiz olsun buyumusmu yumuslarin benimde 6da randevum var bakalim doktor ne diecek

Dusuk zor oluo cnm Allah yardimcimiz olsun buyumusmu yumuslarin benimde 6da randevum var bakalim doktor ne diecek
2 tane yumos cikti. Cumaya igne verdi. Catlama boyutuna gelirmis o zaman. Normalde klomenle bir yumurtam oluyordu. Ilk kez 2 yumurta oldu. Femara daha etkiliymis gercekten. Sen de cikinca yazarsin dr ne diyecek bakalim

Merhaba kızlar Bnde bu ay Femera ile çatlatma iğnesi kullanmıştım 3 tane yumosum oldu ama maalesef dun adet oldum :KK43:
İlaca devam inşallah önümüzde ki ay pozitif sonuç alırım :)

2 tane yumos cikti. Cumaya igne verdi. Catlama boyutuna gelirmis o zaman. Normalde klomenle bir yumurtam oluyordu. Ilk kez 2 yumurta oldu. Femara daha etkiliymis gercekten. Sen de cikinca yazarsin dr ne diyecek bakalim
Benden tekrar rahim filmi istediler cnm yaaa tekrar yumurtalarima bakilcakmis adetliyken cunku dis gebeligi sonlandirmak icin kemoterapi ignesi vurmuslardi bu femara dedigin ilac klomenden daha etkili galiba iki yumurta gelistigine gore

Femara ne kizlar klomen gibimi doktra gitmeden alsak kullanasak sıkı ti olur mu nasıl kullanyrsnz
Canim klomen gibi. Ama arastirdigima gore daha etkili. Klomene gore bayagi pahali. 110 tl ye aldim ben. Ama bir kutuyu 3 ay kullaniyorsun duruma gore. 30 tane var icinde. Ben 10 tane kullandim 2 yumurta oldu. Dr a gitmeden alma canim. Allah korusun kontrolsuz buyume olur kist olur sonra. Zaten kist kalmis mi diye muayene ediyorlar ya adetin 3. Gunu. Ona gore ilaca basliyorsun kist yoksa.

Benden tekrar rahim filmi istediler cnm yaaa tekrar yumurtalarima bakilcakmis adetliyken cunku dis gebeligi sonlandirmak icin kemoterapi ignesi vurmuslardi bu femara dedigin ilac klomenden daha etkili galiba iki yumurta gelistigine gore
Canim benim Allah kolaylik versin. Ins hic aci duymazsin ve sonuc piril piril cikar. Sanirim daha etkili femara. Bir de klomen kadar zararı yokmus. Aksine rahimi hamilelige hazirliyormus.

X