klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

[QUOmaşallah caanshine_, post: 43506978, member: 327385"]degerim 240 cikti.doktorum hayirli olsun dedi artik.ama ctesi yeniden test istedi[/QUOTE]
Ooo masallah canm rabbm kucağına almayınasip etsin insallh inan sizlerin mesajlarini okuyurm rüyalarında hep bebek gryrm ne olur çok dua edin bizede

[QUOmaşallah caanshine_, post: 43506978, member: 327385"]degerim 240 cikti.doktorum hayirli olsun dedi artik.ama ctesi yeniden test istedi
Ooo masallah canm rabbm kucağına almayınasip etsin insallh inan sizlerin mesajlarini okuyurm rüyalarında hep bebek gryrm ne olur çok dua edin bizede[/QUOTE]
Canım dualarimiz Sizinle

Canım E="_oceanshine_, post: 43516628, member: 327385"]sagol denizim.[/QUOTE]
Canim sana nasıl tedavi uygulandı hangi iğneleri kaç dozda ve kacgun vuruld lütfen yardımcı olurmsn transferden sonra JEL verdler mi iğne yaptlarmi

Canım E="_oceanshine_, post: 43516628, member: 327385"]sagol denizim.
Canim sana nasıl tedavi uygulandı hangi iğneleri kaç dozda ve kacgun vuruld lütfen yardımcı olurmsn transferden sonra JEL verdler mi iğne yaptlarmi[/QUOTE]
canim soyle oldu.adetimin 3.gunu hormon tahlilleri yapildi.e2nin 80 altinda olmasi gerekli.3.gun pazar gunu gonalf 187.5 basladik.2 gunde bir e2 ve ultrason yapildi.persembe e2 biraz yuksek cikti.cetrotide baskilayici ile beraber gonala devam ettim.ctesi gunu e2 asiri yukseldi.o gun doktorum merkezdeki hocayi aradi.igneyi o gun yapmama karari alindi.sadece cetrotide vuruldum.yumurtam cok sayida oldugundan ovitrelle iptal edilip yerine baska bir igme verildi ismini hatirlayamadim.o gece 2 doz ondan vurdum.pazartesi yumurtalarim toplandi.26yumurtam oldugu icin transfer yapmadilar ohss riskine karsi.transferim bu ay oldu.cyclo prognova ilacinin sadece beyazlarini ictim.folik asit ictim.merkez vermedi ama ben bebe aspirini de kullandim.transfere 5 gun kala jele basladim.3 kasimda transferim oldu.ilaclara hala devam ediyorum

Canım benm sagolE="_oceanshine_, post: 43535548, member: 327385"]yumurtam 9.gun toplanmis oldu @nuraninbebegi.transfer o ay olsaydi 5.gun transferi olacakti[/QUOTE]
Canim benm çok tesekkur ederm ben bir kere yaptrdm tüpbebek ama benm yyumrtalrm yavaş bbüyüyo iğne 15 gün kullandm ama 100 pregon basladm sonra 125 e çıktı 15. Gun
toplandı 12 tane yumurtadan 7 tane dollendi
1. Kalite konuldu ama ohss oldm ohalde
konuldu tutmadı ama ikinci ttüp bebekte gonal
f kullandm 125 dozla basladm yavaşbbüyüdü
10. Gün 225 e yükseltti birden oda yumurtanın biri 15 ten 22 mm e yükseldi iptal ettilerttüp bebeği cok uzuldm ama sizinkini okudm çok planlı gidlms ohss oldgn için ttransfernz dahaki

Canım benm sagolE="_oceanshine_, post: 43535548, member: 327385"]yumurtam 9.gun toplanmis oldu @nuraninbebegi.transfer o ay olsaydi 5.gun transferi olacakti
Canim benm çok tesekkur ederm ben bir kere yaptrdm tüpbebek ama benm yyumrtalrm yavaş bbüyüyo iğne 15 gün kullandm ama 100 pregon basladm sonra 125 e çıktı 15. Gun
toplandı 12 tane yumurtadan 7 tane dollendi
1. Kalite konuldu ama ohss oldm ohalde
konuldu tutmadı ama ikinci ttüp bebekte gonal
f kullandm 125 dozla basladm yavaşbbüyüdü
10. Gün 225 e yükseltti birden oda yumurtanın biri 15 ten 22 mm e yükseldi iptal ettilerttüp bebeği cok uzuldm ama sizinkini okudm çok planlı gidlms ohss oldgn için ttransfernz dahaki[/QUOTE]
Bidahaki ay yapilms

"_oceanshine_, post: 43504852, member: 327385"]kader arkadaslarim ben sanirim mucizeme kavustum.son testimi bekliyorum su an hastanede.
rabbim herkese yasatsin hterkese[/QUOTE]
Hayirli olsun gözün aydin

[QUOTçıktığı anshine_, post: 43535563, member: 327385"]tesekkur ederim hepinize.yarin son kez bhcg bakilacak.bundan sonra keseyi beklicez[/QUOTE]
Canm ciktimi değerin insallh herşey yolnddr

[QUOsonuç bekliyoozzuraninbebegi, post: 43542718, member: 641632"][QUOTçıktığı anshine_, post: 43535563, member: 327385"]tesekkur ederim hepinize.yarin son kez bhcg bakilacak.bundan sonra keseyi beklicez[/QUOTE]
Canm ciktimi değerin insallh herşey yolnddr[/QUOTE]
Eee sonuc bekyz biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…