klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Herkese merhaba. Benim bir sorum olacak arkadaşlar. Bu ay klomen kullanıp çatlatma iğnesi yaptırdım. Bu sabah da ovulasyon testi ve hamilelik testi yaptım, çatlatma iğnesinden 11 gün sonra yani. Ama göğüslerim ağrıyıp, vücudum şişmeye başladığı için regl olacağımı düşünüyordum. Öylesine yapmış gibi oldum. Ovulasyon testinde çift çizgi var. Hamilelik testinde 2. Çizgi başta görünmedi ama bir kaç saat sonra testi atmak için elime aldığımda çok çok çok silik, varla yok arası 2. Çizgi gördüm. Sizce test çok beklediği için mi, iğnenin etkisi mi yoksa hamile olabilir miyim?

senneonerirsin .!.:
Herkese merhaba. Benim bir sorum olacak arkadaşlar. Bu ay klomen kullanıp çatlatma iğnesi yaptırdım. Bu sabah da ovulasyon testi ve hamilelik testi yaptım, çatlatma iğnesinden 11 gün sonra yani. Ama göğüslerim ağrıyıp, vücudum şişmeye başladığı için regl olacağımı düşünüyordum. Öylesine yapmış gibi oldum. Ovulasyon testinde çift çizgi var. Hamilelik testinde 2. Çizgi başta görünmedi ama bir kaç saat sonra testi atmak için elime aldığımda çok çok çok silik, varla yok arası 2. Çizgi gördüm. Sizce test çok beklediği için mi, iğnenin etkisi mi yoksa hamile olabilir miyim?
Valla kuzum insallh hamile oldugun icindr ama dedign gibi beklediği içinde olablr ignenn etkisi kalmaz artık bence ama benm bi arkadaşımın başına şöyle bi olay geldi oda evde idrar testi yaptı önce cikmms sonra uzunttdn onu orda bırakıp cikms atmak için döndüğünde çift çizgi varmıştı ve hamileydi insallh sennkide boyledr yalnz beklediği zamanlar da öyle olablyo sen en güzeli kan testi yaptr rahatlama bize de haberini yaz ama

Valla kuzum insallh hamile oldugun icindr ama dedign gibi beklediği içinde olablr ignenn etkisi kalmaz artık bence ama benm bi arkadaşımın başına şöyle bi olay geldi oda evde idrar testi yaptı önce cikmms sonra uzunttdn onu orda bırakıp cikms atmak için döndüğünde çift çizgi varmıştı ve hamileydi insallh sennkide boyledr yalnz beklediği zamanlar da öyle olablyo sen en güzeli kan testi yaptr rahatlama bize de haberini yaz ama
Tamam canım. Cevabın için teşekkür ederim, umarım güzel haberler veririm ve en kısa sürede buradaki tüm srkadaşların da güzel haberini alırız.

[QUOThayırlısı nerirsin, post: 43559550, member: 715159"]Tamam canım. Cevabın için teşekkür ederim, umarım güzel haberler veririm ve en kısa sürede buradaki tüm srkadaşların da güzel haberini alırız.[/QUOTE]
Hadi hayirlisi canm insallh rabbm hepimizi sevindrsn

[QUyaptın caenneonerirsin, post: 43554835, member: 715159"]Herkese merhaba. Benim bir sorum olacak arkadaşlar. Bu ay klomen kullanıp çatlatma iğnesi yaptırdım. Bu sabah da ovulasyon testi ve hamilelik testi yaptım, çatlatma iğnesinden 11 gün sonra yani. Ama göğüslerim ağrıyıp, vücudum şişmeye başladığı için regl olacağımı düşünüyordum. Öylesine yapmış gibi oldum. Ovulasyon testinde çift çizgi var. Hamilelik testinde 2. Çizgi başta görünmedi ama bir kaç saat sonra testi atmak için elime aldığımda çok çok çok silik, varla yok arası 2. Çizgi gördüm. Sizce test çok beklediği için mi, iğnenin etkisi mi yoksa hamile olabilir miyim?[/QUOTE]
Ne yaptin canm sonuç bellimi

[QUyaptın caenneonerirsin, post: 43554835, member: 715159"]Herkese merhaba. Benim bir sorum olacak arkadaşlar. Bu ay klomen kullanıp çatlatma iğnesi yaptırdım. Bu sabah da ovulasyon testi ve hamilelik testi yaptım, çatlatma iğnesinden 11 gün sonra yani. Ama göğüslerim ağrıyıp, vücudum şişmeye başladığı için regl olacağımı düşünüyordum. Öylesine yapmış gibi oldum. Ovulasyon testinde çift çizgi var. Hamilelik testinde 2. Çizgi başta görünmedi ama bir kaç saat sonra testi atmak için elime aldığımda çok çok çok silik, varla yok arası 2. Çizgi gördüm. Sizce test çok beklediği için mi, iğnenin etkisi mi yoksa hamile olabilir miyim?
Ne yaptin canm sonuç bellimi[/QUOTE]
Normalde 20'si ile 23'ü arası bir gün adet görmem lazım. Benim 2 gün önce veya sonra olabiliyor oyüzden aralık veriyorum =) Beklemedeyim canım. Ama sanki regl olacakmışım gibi hissediyorum. Vücudum şişti, göğüslerim ağrıyor, kasıklarımda ara ara gelen batmalar var.

[QUcanım semuhammedomer, post: 42823058, member: 461961"]Canim senin asilamann sonucu ne[/QUOTE]
Negatif canim olmadi malesef[/QUOTE]
Ya canim sen nerelerdesin ne yapiyon nasilsn hiç yazmiyon güzel haberlerini bekliyrz

Yaa kızlar birşey soracam benim adetimn 28. Gunm ovulasyon testi yaptım silikten daha belirgin çıktı çizgi bazı sitelerde böyle olup hamile olanlar varms aranızda böyle olanlar vvarmı ovulasyon testi pozitif çıkıp hamilen olan lütfen yardımcı olun

X