klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

[QUOTharikasından kushine_, post: 43438088, member: 327385"]kizlar 5.gun degerim 23.52.insallah sali gunu yukselir.adet agrilarim var.
Ayyy harikasin kuzum seni sevindiren rabbime sonsuz şükürler olsun bizide sevndrsn canm allhm insallh yükselir merak etme[/QUOTE]
asil bekleyis simdi basliyor.hayirlisi olsun hepimiz hakkinda

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım bir fikir danışmak istiyorum ben aşılama yaptırıcam aranızda iğneyle yada aşılamayla hamile kalan varmı yardımcı olumusunuz

Canım kaE="Azra_Fadime, post: 43440992, member: 715665"]Arkadaşlar aranıza yeni katıldım bir fikir danışmak istiyorum ben aşılama yaptırıcam aranızda iğneyle yada aşılamayla hamile kalan varmı yardımcı olumusunuz[/QUOTE]
Canim allh nasip ederse aşılama mazeret olur kalirsin nasipde olmazsa ne yaparsan yap olmuyo ben beş aşılama bir tüp bebek yaptrdm oolmadi nasip deglms allh gonlunzdekini versn inslh

Canım kaE="Azra_Fadime, post: 43440992, member: 715665"]Arkadaşlar aranıza yeni katıldım bir fikir danışmak istiyorum ben aşılama yaptırıcam aranızda iğneyle yada aşılamayla hamile kalan varmı yardımcı olumusunuz
Canim allh nasip ederse aşılama mazeret olur kalirsin nasipde olmazsa ne yaparsan yap olmuyo ben beş aşılama bir tüp bebek yaptrdm oolmadi nasip deglms allh gonlunzdekini versn inslh[/QUOTE]

Bikac soru sormak istyrum aşılama ile ilgili blgsi olanlara.nerde yapılıyor eşim yanımda olabliyormu bide üstümde kendi kıyafetlerimmi olcAk

[QUOTaşılama one2011kemal, post: 43458688, member: 714752"]Bikac soru sormak istyrum aşılama ile ilgili blgsi olanlara.nerde yapılıyor eşim yanımda olabliyormu bide üstümde kendi kıyafetlerimmi olcAk[/QUOTE]
Canm asilama on dakkllk iş esin yanında gelck tabi ama iişlemssırasında yanında omayack tabiki kayafetlenle olan alt tarafını çıkaran bi

Selam hanımlar ben de ali Fuat beyin hastasıyım.geçen sene bu zamanlar tedaviye başlamıştım. 3 yıllık evliyim PCO luyum adet düzensizliği başrollerdeydi ozamanlar :KK43:klomen çatlama iğnesi falan filan 3 ay üstüste tedaviye başladık daha sonra hsg filmine göre konuşmam lazım dedi eyvallah dedik. Tabi ben rahat dururmuyum (eşim araştırmacı gazeteci koydu adımı) ağrı olurmu kanama olurmu korkağın tekiyim çünkü neyse gün geldi çattı benim için tam bir kabustu acılar içinde kıvrandım ve sonuç olarak bayıldım. Hastaneden soğudum. Çocuk falan istemiyoruma döndü iş, ama tam aksine hasretiyle yanıp tutuşuyorum :KK43: çevremdeki herkes oluruna bırak rahatla biraz gibi telkinlerde bulundu. Öyle yapmaya çalıştım ama yine bebeğime kavuşamadım.sonuç olarak geçen ay karar verdik aşılamaya yine vitale yine ali Fuat bey çünkü başarılı çünkü ilgili halden anlıyor. Başladık iğnelere 6 tane vurulduktan sonra kontrole çağırdı 7 taneyumurtan var ama 3 iğnelik işi kalmış dedi. Toplamda 9 iğne olduktan sonra 2 kez çatlama iğnesi ve dün aşılama... Umutluyum her zaman umutluydum. Bu kez olsa. Olurmu ki?

Selam hanımlar ben de ali Fuat beyin hastasıyım.geçen sene bu zamanlar tedaviye başlamıştım. 3 yıllık evliyim PCO luyum adet düzensizliği başrollerdeydi ozamanlar :KK43:klomen çatlama iğnesi falan filan 3 ay üstüste tedaviye başladık daha sonra hsg filmine göre konuşmam lazım dedi eyvallah dedik. Tabi ben rahat dururmuyum (eşim araştırmacı gazeteci koydu adımı) ağrı olurmu kanama olurmu korkağın tekiyim çünkü neyse gün geldi çattı benim için tam bir kabustu acılar içinde kıvrandım ve sonuç olarak bayıldım. Hastaneden soğudum. Çocuk falan istemiyoruma döndü iş, ama tam aksine hasretiyle yanıp tutuşuyorum :KK43: çevremdeki herkes oluruna bırak rahatla biraz gibi telkinlerde bulundu. Öyle yapmaya çalıştım ama yine bebeğime kavuşamadım.sonuç olarak geçen ay karar verdik aşılamaya yine vitale yine ali Fuat bey çünkü başarılı çünkü ilgili halden anlıyor. Başladık iğnelere 6 tane vurulduktan sonra kontrole çağırdı 7 taneyumurtan var ama 3 iğnelik işi kalmış dedi. Toplamda 9 iğne olduktan sonra 2 kez çatlama iğnesi ve dün aşılama... Umutluyum her zaman umutluydum. Bu kez olsa. Olurmu ki?
İnsallh canm rabbm ol dediyse olmstr gonlunu ferah tut

Kızlar kontrole gittim bugün ve iğneye başlıca yarın. Aşılama yolunda ilk adımlar atılıyor artık.hayırlısı Allah tan.Su mübarek günlerde yüce Rabbim en hayirlimizi nasip eder bizlere inşallah...

Geçmiş mesajları okurken dikkatimi çekti 5. Gün değerlerine bakılmasını doktorunuz mu önerdi? Ben 18 kasımda baktırcam olmadı şimdi de baktırayım
hayir benim aceleciligim.daha once dis gebelik gecirdim onun korkusu.hatta o kadar abarttimki 5 6 7 hepsinde yaptirdim.son testimi dktorun dedigi 9.gunde yani persembe yaptiricam.bugunku degerim 82

hayir benim aceleciligim.daha once dis gebelik gecirdim onun korkusu.hatta o kadar abarttimki 5 6 7 hepsinde yaptirdim.son testimi dktorun dedigi 9.gunde yani persembe yaptiricam.bugunku degerim 82
Çok sevindim inşallah güzel haberlerini de alırsın, Allah tamamına erdirsin:)

X