klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

[QUOTEebegi, post: 43380506, member: 641632"]S
Sen neyi merak edyn sorablrsn tatlm[/QUOTE]
Bn bu ay yaptiricam inşallah ama herşeyi merak edyrum diyeblirim zor bi uygulamami

Canım E="merve2011kemal, post: 43391045, member: 714752"]Bnim klomen ve ignenin haddi hesabı yok yaa[/QUOTE]
Canim klomen veya iğneyle yumurtalar buyutuluyo istenen boyuta ulaşınca çatlatmak iğnesi ile catlatlyr 36 saat içinde eşinden alınan sperm örnekleri yikanp en hızlı ve iyi olanları seçilip senn rahmine bir çeşit şırınga yöntemi ile yumurtalara yakın yere skliyor yarım saat yatryrlar tamam sonra gün aşırı ilişki oneriyrlar canm rabbm HAYİRLİSİYLA nasip etsn hepimize

Canım E="merve2011kemal, post: 43391045, member: 714752"]Bnim klomen ve ignenin haddi hesabı yok yaa
Canim klomen veya iğneyle yumurtalar buyutuluyo istenen boyuta ulaşınca çatlatmak iğnesi ile catlatlyr 36 saat içinde eşinden alınan sperm örnekleri yikanp en hızlı ve iyi olanları seçilip senn rahmine bir çeşit şırınga yöntemi ile yumurtalara yakın yere skliyor yarım saat yatryrlar tamam sonra gün aşırı ilişki oneriyrlar canm rabbm HAYİRLİSİYLA nasip etsn hepimize[/QUOTE]
Amin canm inşallah

[QUOhayırlı olmiraa, post: 43400545, member: 711402"]Ee canm bebis ikizmi[/QUOTE]
Evet canım iki kese göründü ama daha erken olduğu için bebisler gözükmedi 4 haftalık[/QUOTE]
Ayy hayirli Olsn canm

desmiinsallh st: 43401928 .!.:
Evet canım iki kese göründü ama daha erken olduğu için bebisler gözükmedi 4 haftalık
Ayy hayirli Olsn canm[/QUOTE]
Çok TSK ederi m inşallah bebisleride görürüm allah isteyen herkeze nasip etsin insallah[/QUOTE]
Amin canm ya insalhh bizde o heyacani yaşarz demi

kizcelerim iyi haftasonlari.dun dondum ankaradan.evimdeyimnormal hayatima dondum artik.cok heyecanliyim.
agrilarim var ama hep regl agrisi.hayirlisi allahtan

[QUOThayırlısı canmshine_, post: 43424166, member: 327385"]kizcelerim iyi haftasonlari.dun dondum ankaradan.evimdeyimnormal hayatima dondum artik.cok heyecanliyim.
agrilarim var ama hep regl agrisi.hayirlisi allahtan[/QUOTE]
Hadi hayirlisi canm benm ankarada nerde yaptrdn

Ayy hayirli Olsn canm
Çok TSK ederi m inşallah bebisleride görürüm allah isteyen herkeze nasip etsin insallah[/QUOTE]
Amin canm ya insalhh bizde o heyacani yaşarz demi[/QUOTE]
Yasarsin tabi ben 9 yıl nekadr umutsuzluğa kapıldım bu seferde umudum yoktu ama Rabbim nasip etti hiç umutsuz olma er yada geç olacak ins

[QUOTharikasından kushine_, post: 43438088, member: 327385"]kizlar 5.gun degerim 23.52.insallah sali gunu yukselir.adet agrilarim var.[/QUOTE]
Ayyy harikasin kuzum seni sevindiren rabbime sonsuz şükürler olsun bizide sevndrsn canm allhm insallh yükselir merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…