klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

anladim canim.iyiki ikinciden para almamislar o iyi olmus bak.ozelde yaptirdim asilama ama genede icime sinmedi ne bileyim.kucuk bi hastane yani.sanki spermi alip siringaya katip geri werdiler gbi geldi ne bileyim..

Sizin kadro bayagi genisms okumakla bitiremedm mesajlari ne güzel çocuğuna kavusanlar var darısı bize ya of bitsin artk bu hasret senelercook hhızlı geciyo ya
Hele sen eski gunlerimize denk gelseydin ooo...bi cogumuz ozelde de gorusuyoruz..aminn insallah bizlerde bebislerimizin haberini verecegiz Allahin izniyle

Hoşgeldin arzucum.hayırlı olsun hem nisaniniz hemde sünnetiniz...maşallah umut erene..

Valla hep aklımdaydın agrıda ne yapıyor dıye ins bu gunlerıde atlatcaz sözle paşanın sünneti hayırlı olsun

Ay anlatamadım biz normaller boyle goruyoruz ama proların farklı özellıklerı oluyor onlardan bırıde altta isimleri görebiliyolar

Çooook teşekkür ederim :) inşallah bizim kızlar içinde böyle sevineceğiz . Umut a kırkbin kere maşallah küçük adam olmuş . Hayırlı olsun sünnetiniz. Ve Allah korusun sizleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…