klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bence benimde tutmadi deniz bi bosluktayim belirti olmamasi galiba beni umutsuzliga itti

Sımdılık hıc bırsey yok kısmet artık. Dün aksam 6.30 da oldu yarım saat dınlendım sonra Kalkıp eve geldım. 8 gıbı evde yattım. Sabah Kalktım ve ayaktayım sımdılık. Hemsıreler ozellıkle yatmayın dıye uyardı. Ilacların emılımı ıcın hareket şartmış. Sakın yatmayın deldiler. Ise bıle baslatabılırsınız deldiler hatta. 20 transfer yapıldı dün orda. Bana bu sefer kan pıhtılaşması far dedeler dıgerlerınden farklı olarak . İğne ve aspırın de başlattılar. Tek fark o oldu.

Hayirli ugurlu olsun kaptan. Rabbim.bu defa nasip etsin insallah

Haklisin valla hicbir olmamasına rağmen beş aşılama yaptrdm hepsi negatif oyleki asilamadan sonra bile değerleri çok güzel çıkıyordu olmadı nasip işte çakıt zaman gelmedi tabiki insallh en kısa zamanda hepimizin kucağı dolsun kizlar

[QUOTçok stermuhammedomer, post: 42691166, member: 461961"]Benim bayram sonu cnm[/QUOTE]
Canm cok stret yapıyorsun beşinci günde ne belirtisi olcak allahini seversen hücre halinde daha tüplerden geçmemiştir bile hem bakalm asilamann olduğu gün tuttu diye bisey yok iki esinle yaptgn en son beraberlik te dollendi belki şuan sperm yumurtayı dolleyim diye uğraşıyor belki ne belirtisi olcak hem beş aşılama yaptrdm hepsinde agrm akintim batmalarim kaşık agrim oldu EE sonuç negatif hiç takılma bunlara eğer rabbm ol dediyse bebeğin sennle ol demediysede vakit gelmedi demwkki dua edelim bolca bu günlerdecçekilmesi gereken tedbirler var onları çek herşeyi verecek olan allah ilaç doktor hastane bir vesile unutma rahat ol kuzum

[QUOTçok stermuhammedomer, post: 42691166, member: 461961"]Benim bayram sonu cnm
Canm cok stret yapıyorsun beşinci günde ne belirtisi olcak allahini seversen hücre halinde daha tüplerden geçmemiştir bile hem bakalm asilamann olduğu gün tuttu diye bisey yok iki esinle yaptgn en son beraberlik te dollendi belki şuan sperm yumurtayı dolleyim diye uğraşıyor belki ne belirtisi olcak hem beş aşılama yaptrdm hepsinde agrm akintim batmalarim kaşık agrim oldu EE sonuç negatif hiç takılma bunlara eğer rabbm ol dediyse bebeğin sennle ol demediysede vakit gelmedi demwkki dua edelim bolca bu günlerdecçekilmesi gereken tedbirler var onları çek herşeyi verecek olan allah ilaç doktor hastane bir vesile unutma rahat ol kuzum[/QUOTE]
Allah razi olsun senden yaa canim benim sagoll.evet nasip.kismet dua dua dua

üzüldüm kacıncı gunundu belkı tuttuda kana karışmamıştır bence aşılamayı yaptırcagına tup bebek yaptır hem kendını aşılama sonucunda yıpratmamıs olursun

güldeniz canım zaten asılamada pek belirti olmuyor ki bence tabii arzu bılır ama o da birkac yıl öncesını hatırlarmıkı senın tüp raporu için yapıldı asılama dimi?

sen sımdı ne ilacları kullanıyosunkı aspirini tebbir olarak bana 1 ay öncesınden vermıstı hep ignelerı sorma zaten hep kan sulandırıcı kullandım hele 3. denemede genetık testtımde kan pıhtılaşması cıktı o zaman hergun güldeniz gıbı igne vuruluyodum her yerım mosmor olmustu

neden 5 asılama ben 2 defa oldum oda tüp için rapor almaktı amac tutmıcagına biliyordum ama işde umudumda vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…