klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Valla hep aklımdaydın agrıda ne yapıyor dıye ins bu gunlerıde atlatcaz sözle paşanın sünneti hayırlı olsun
Ne olsun cnm, koşturmaca işte. Bayramın 4. Günü ağrıya geri dönüyorum. Umutu götüremiyorum malesef
İnsan dışarı çıkmaya korkar oldu. Senden ne haberler

Çooook teşekkür ederim :) inşallah bizim kızlar içinde böyle sevineceğiz . Umut a kırkbin kere maşallah küçük adam olmuş . Hayırlı olsun sünnetiniz. Ve Allah korusun sizleri
Sağol cnm, allah isteyen herkesi evlat sahibi yapsın başta topiktekiler olmak üzere. Herkesin evladını da belalardan nazardan her türlü kötülükten korusun. Umut büyüdü hem de ne büyümek... Aşırı X 10 misli yaramaz

Ne olsun cnm, koşturmaca işte. Bayramın 4. Günü ağrıya geri dönüyorum. Umutu götüremiyorum malesef

Sağol cnm, allah isteyen herkesi evlat sahibi yapsın başta topiktekiler olmak üzere. Herkesin evladını da belalardan nazardan her türlü kötülükten korusun. Umut büyüdü hem de ne büyümek... Aşırı X 10 misli yaramaz

hadi yaa umutdan ayrılcaksın yani neyse hayırlısı oyle olsun Allah hepınızı korusun

Aşılamada kimin tuuttuki demissiniz valla gun beklerken bunu duymak insanın umudunu kiriyo :KK43: pazartesi gitcem dr a dua edin banada...
Cnm pazartesi benimde test gunum ama resmi tatil acil yaparmi ki testi bu arada sakin ol Hayirlisini diliyoruz Allahtan negatif cikar sada hakkımızda hayırlısı buymus demekki :confused:

Selam kızlar ben geldım. Transfer oldu bugün çok şükür. Tek embriyo konuldu. 4 tanede donduruldu. Bakalım. 9 gün sonra test yap dedeler:KK70::KK70::KK70::KK70:benım 12 gün beklemeyecegımı onlarda anladı sanırım.

Umut annenlerdemi kalacak..hadi hayırlısı..

Aşılamada kimin tuuttuki demissiniz valla gun beklerken bunu duymak insanın umudunu kiriyo :KK43: pazartesi gitcem dr a dua edin banada...
Evet ben dedım benım asılamayla ılgılı dusuncelerımı herkez bilir (özel hastane hariç) 10 kişiden 1 kişinin tutuyor tabii bebek olmama sebebide önemli erkekden kaynaklıysa tutma ihtimalı daha yüksek oluyor sizin durumunuzu bilmiyorum bunlar benim fikrim

Umudunu kaybetme bende asilama yaptirdim 4.gun bugun.kacinci gundesin
Sen gerçi benim düşüncemi biliyosun ama sanada acıklama yapıyım canım seninde durum ihtimaliyle tutma ihtimalin yüksek canım zaten senın hamile kalmanda sıkıntı olmuyor sadece hamile kaldıgında kullandıgın ilaclar igneler falan tozu cok önemli dr onun takibini yaparsa bu safer bebegini kucagına alabilirsin canım bu senle ilgili sahsi fıkrım

Selam kızlar ben geldım. Transfer oldu bugün çok şükür. Tek embriyo konuldu. 4 tanede donduruldu. Bakalım. 9 gün sonra test yap dedeler:KK70::KK70::KK70::KK70:benım 12 gün beklemeyecegımı onlarda anladı sanırım.
Gelelim sana ins bu sefer tutcak canım bu gunlerde edılen dualar daha cok kabul oluyomuş bol bol dua edelim birbirimize
9 gün mü :KK57: kız senin sabırsızlıgını nerden bildiler:KK53: stres yok tamammı rahmini kasma sakin göbegin altında pıt pıt atışlar oluyomu seninde gün gün belirtılerını not al :21:

zd86 zd86 evet malesef benimkide tutmadi dun akşam daha fazla bekleyemeyip kan testi yaptirdim ve negatif :KK43: ozel hastanede yaptirmistim ilk defa yaptirdik bi kac ay ara vercem belki sonra bi daha denerim asilamayi :KK43: uzuldum ama o belirsiz bekleyisten daha iyi bu. Hayirlisi boyleymis dedik...

zd86 zd86 evet malesef benimkide tutmadi dun akşam daha fazla bekleyemeyip kan testi yaptirdim ve negatif :KK43: ozel hastanede yaptirmistim ilk defa yaptirdik bi kac ay ara vercem belki sonra bi daha denerim asilamayi :KK43: uzuldum ama o belirsiz bekleyisten daha iyi bu. Hayirlisi boyleymis dedik...
Uzuldum...hayirlisi canim...bende bugun 5.gun ama bi huzunlu uyandim sanki tutmamis gibi.benim hicbir belirtim yok ne kadik agrisi ne batma ne akinti

X