klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Amin inşallah rabbim sizlerde nasip eder doğdu çok şükür üzülme ben o kadar alışmıştım ki olumsuz 4 tane aşılamaya artık üzülemiyordum bile . Sana tavsiyem inşallah ikinci aşılamada olur ama olmazsa direk tüp bebek tevasine başlaman çünkü zaten ilk ikisinde tutarsa tutar diğerleri boşa deneme oluyor

oylede.tup bebeginde maliyeti fazla canim :KK43: napcaz blmiorum.icim cok kotu ya...

oylede.tup bebeginde maliyeti fazla canim :KK43: napcaz blmiorum.icim cok kotu ya...
İçini karartma aşılamaları özelde yaptırıyorsan
iki tup bebek tedavisi ne kadara mal oldu canim size?herseyiyle ???
benim gittiğim Prof akrabamızda onda aşılamalar tutmayınca tüp bebek için arkadaşına yönlendirdi oda 5000 aldı ilk tutmamasında hastanenin etkisi vardı dondurulma işleminde bir hata oldu sanırım çok sağlıklı değillerdi ikinci tedaviyi en başımdan yaptık ona para vermedik

Aşılamaları özelde yaptırıyorsan Zaten 2 3 aşılamada baya maliyetli oluyor sen bilirsin ama zaten onlara o kadar para verip sonra tutmayınca bir daha tüp için para ayarlayıp yaptırmak daha maliyetli eğer devlette yaptırıyorsan aşılamaları zaten 3 aşılamadan sonra sana rapor veriyorlar onunla daha uyguna yaptırırsın . Şöyledi birşey bende 4 aşılamada tutmadı diye sende öyle olucak değil . Benim doktorum hep derdi ilk iki aşılamada şans çok yüksek diğerleri biraz umut işte

İçini karartma aşılamaları özelde yaptırıyorsan

benim gittiğim Prof akrabamızda onda aşılamalar tutmayınca tüp bebek için arkadaşına yönlendirdi oda 5000 aldı ilk tutmamasında hastanenin etkisi vardı dondurulma işleminde bir hata oldu sanırım çok sağlıklı değillerdi ikinci tedaviyi en başımdan yaptık ona para vermedik
amannn asılamada kımın tutmuşki burda o kadar kişiydik ben arzu yu hatırlıyorum aşılamada tutan o da özel di galiba lafa daldımda arzu nun sanırım haberı yok buluştugumuzdan girerdi o ...

amannn asılamada kımın tutmuşki burda o kadar kişiydik ben arzu yu hatırlıyorum aşılamada tutan o da özel di galiba lafa daldımda arzu nun sanırım haberı yok buluştugumuzdan girerdi o ...
Aynen bir tek onun tuttu . Büyük Bir ihtimalle Çocuktan fırsat bulup giremiyor

Ayyyy allahım nasıl sevindim bilemezsin sedacım. Adıyla yaşasın minik bebeğin, hayırlı evlat olsun inş.
Uzun zamandır yazmayınca nasıl yazıldığını da unutmuşum valla
Tabir yerinde ise bu yaz bi tarafımdan ter damlıyor. Kardeşime kız isteme , söz yap, şimdide nişan telaşı derken . Araya da umutun sünnetini sıkıştırdık. Artı ağrıya git gel , malum terör ile mücadele veriliyor. Neyse kafanızı şişirdim
Kaptan hayırlı olsun inş cnm tüp bebeğin
Güldenizcim sen de aşılama yapmışsın galiba inş senden de sevinçli haberler alırız
Geçmişi çok okuyamadım . Herkesin yaptığı tedaviler son olur inş ve bebiş haberlerini alırız

Ayyyy allahım nasıl sevindim bilemezsin sedacım. Adıyla yaşasın minik bebeğin, hayırlı evlat olsun inş.
Uzun zamandır yazmayınca nasıl yazıldığını da unutmuşum valla
Tabir yerinde ise bu yaz bi tarafımdan ter damlıyor. Kardeşime kız isteme , söz yap, şimdide nişan telaşı derken . Araya da umutun sünnetini sıkıştırdık. Artı ağrıya git gel , malum terör ile mücadele veriliyor. Neyse kafanızı şişirdim
Kaptan hayırlı olsun inş cnm tüp bebeğin
Güldenizcim sen de aşılama yapmışsın galiba inş senden de sevinçli haberler alırız
Geçmişi çok okuyamadım . Herkesin yaptığı tedaviler son olur inş ve bebiş haberlerini alırız
Arzucum seni de gormek ne guzel.insallah cnm insallah.bu arada tekrardan hayirli ugurlu olsun hem sunnet hem de nisan...

X