klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

İns bu sefer olucak canım beki bu emrıyoya bişeyler yapıyolarmış genetigıne falan bakıyolarmış yada maliyet cok yuksek ama era testtı falan bunlardan bahsettımı?
Hayır canım hıc bırseyden bahsetmedı. Bütün testler normal çıkıyormuş. Ne bıleyım canım ya. Kısmet daha oncekılerde hıc bırınde doldurulacak kalıtede yumoş olmadı. Buda kalıtelerı ıyı degıl anlamına geliyor. Sıkıntı orda herhalde her seferınde söylüyorum ama dıkkate almıyor hıc bırı. Bakalım bunun da dondurmazlarsa aynı demektır. Cumaya beklıyorum sımdılık

Şer sede hayır a dönsün bu sefer olsun canım hastane ile ilgili bende iyi seyler dusunuyorum kafamdaki ılk 3 de ama bazı sebeblerden dolayı ne yapcam bilmiyorum

Şer sede hayır a dönsün bu sefer olsun canım hastane ile ilgili bende iyi seyler dusunuyorum kafamdaki ılk 3 de ama bazı sebeblerden dolayı ne yapcam bilmiyorum
Vallahi bende zor karar verdım. Maddıyatı bızı çok düşündürdü. Gel gıt ılaclar epey sarstı ama ne yapalım umut dunyası. Kısmet bakalım. Hastahaneye begendım. Laboratuvarı da bana memlekettekı doktorum önderdi zaten. Farklı metotlar kullanıyorlar . Mesela hergun. in açıp bakmıyorlar embrıyolara. Mıkroskp Altın'da ıncelemelerı varmış. Normale göre ek Ücret alıyorlar ama en sağlıklısı buymuş. Onunla falan takıp edıyorlar ıste.

İyiymiş yaa insallah bu sefer olur bende takipdeyim seni aslında dunden beri acaba denesemmı ye geldim gerci gel gitler yasıyorum kafamda ama cok sevdigim bir arkadasımında baskılarıylada bir kac yerle görüşmeyi dusunuyorum

Olur canım vakıt kaybetmeden burası ılde görüş devrim. Ön görüşme ucretsız hem. Insan bana TÜRK hastasından çok yabancı var. Dışarıda un yapmış bır yer. Topiği var oku oradaki Yorumları bak.

hayirli olsun cnm.benimde 26 yumosun toplandi.8 tanesi 5.gunde 2 tanesi 6.gunde donduruldu.allah izin verirse 2 ay sonra transfer ettircem
Çok iyi yaa yeni gördüm. Farkı neydi bu tedavinin birinde hic yumurta çıkmazken bunda 26?bnm de temmuzda 30 yumurta toplanmisti düntransfer oldim.beklemedeyim

Çok iyi yaa yeni gördüm. Farkı neydi bu tedavinin birinde hic yumurta çıkmazken bunda 26?bnm de temmuzda 30 yumurta toplanmisti düntransfer oldim.beklemedeyim
doktor farkidozum yuksek baslatildi.onceki tedavime hakan hoca da cok sasirdi zaten.opuyu yapan doktorda rezerviniz cok iyi dedi.bakalim 10 tane buz bebek beni bekliyor.

gunaydinnn herkeseeeeee

kaptan doktorun kimdi?benim merkezdede her gun acip bakmiyoruz demislerdi.2 gun aramadilar 5.gune gelene kadar.demekki bu iyi birsey.

Merhaba arkadaşlar, bende aranıza yeni katılıyorum. bu ay aşılama yapıldı. en son regl tarihim 25 ağustos, 4 eylülde aşılama yapıldı ve şimdi beklemedeyim. iki gün önce bi kanama oldu adet oldum sandım ama değilmiş. dr 21 inde gel demişti, zaman azaldıkça heyecanım artıyor. bi seneden fazladır bekliyoruz... Allah isteyen herkese nasip etsin. inş. güzel haberler veririz birbirimize.

kızlarr bişey sormam gerek. şimdi bu ovulasyon hesaplama da adetimin son gununu mu yoksa ılk gununumu yazıcam
l

gunaydinnn herkeseeeeee

kaptan doktorun kimdi?benim merkezdede her gun acip bakmiyoruz demislerdi.2 gun aramadilar 5.gune gelene kadar.demekki bu iyi birsey.
Canım beynim takıpler memlekette oldu. Doktorum asıl o. Memorıal Dada toplayan başka transfer başka Kışı yapıyor. Ekıp olarak çalışıyorlar. Dr. Takıp edıyor ama öğleden sonra bütün doktorlar toplanıp ortak karar alıyorlarmış. Tedavıyı Igne dozlarını ortak kararla alıyorlarmış. Buda çok Hoşuma gıttık. Tek doktor degıl de hepsı sonuç degerlendırıyor yanı.

aynen benim gibi.ben de opu icin gittim ankaraya.oradaki hocayla karsilikli muzakereyle belirlendi hersey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…