klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Şuan bende çok kötü oldum bende seni çok özledim kızımı kucağıma aldım çok şükür doğum anında bile senin için deniz için elifler için aysun için hep dua ettim
Seda gözün aydın canım cok merak ettik seni ama guzel haberlerle döndun bize gule gule buyut kızını canım ne zaman istersen yaz bize imkanın oldukca anladın sen

Evet cnm oldum.bakalim.hayirlisi.ama seda beni sol etti asilamami unuttum:))

Aaaa kiz bu mutlulugu nasil paylasmadinnn...ayy cok sevindimmmm Allahim..hayirli evlat olsun insallah.ne zaman hamile.kaldin ne zaman doğurdunn
Bana kırgınsınız diye yazamadım her defasında yazmamak için kendimi çok frenledim ama sni öyle umutsuz görünce içim parçalandı dayanamadım. geçen sene tstile gitmiştim ondan sonra transfer yapılacaktı hatırlıyorsundur ekimin sonunda transfer yapıldı 6 temmuzda sezeryan doğum ile doğdu

Seda gözün aydın canım cok merak ettik seni ama guzel haberlerle döndun bize gule gule buyut kızını canım ne zaman istersen yaz bize imkanın oldukca anladın sen
Çok sağol denizim darısı sizin başınıza bizim topikten bende doğum yaptım inşallah sıra sizde sen neler yapıyorsun. Beni anladığınız için ayrı bir mutluyum

Canimsin yaaa ayy o kadar merak ettim ki hep aklimdaydin whatsappta ismine girip bekledim belki yazarsin diye.ayy Allahim cok sukur ne guzel bi haber verdin oyle yaa..oyy teyzesi kurban olsun onu yaradanaaa.adi ne minigin daha 2aylik desene

Çok sağol denizim darısı sizin başınıza bizim topikten bende doğum yaptım inşallah sıra sizde sen neler yapıyorsun. Beni anladığınız için ayrı bir mutluyum
ben aynıyım canım bir degişklik yok tedavi falan hepsini bıraktım hatta bu konuda konusamıyodum bile ara ara kızlarla konusuyoduk o kadar

Canimsin yaaa ayy o kadar merak ettim ki hep aklimdaydin whatsappta ismine girip bekledim belki yazarsin diye.ayy Allahim cok sukur ne guzel bi haber verdin oyle yaa..oyy teyzesi kurban olsun onu yaradanaaa.adi ne minigin daha 2aylik desene
Çok sağol teyzesi inşallah şuanda senin miniğinde seninle olmak için savaşıyordur. Durumları biliyorsun her defasında sana yazıp sonra seni yalnız bırakmamak yazamadım. Miniğin ismi su asel

Çok sağol teyzesi inşallah şuanda senin miniğinde seninle olmak için savaşıyordur. Durumları biliyorsun her defasında sana yazıp sonra seni yalnız bırakmamak yazamadım. Miniğin ismi su asel
Anladim canim benim.cok sukur guzel haberle geldin yaa bu coook iyi geldi.ismi de cook guzel omru bereketli olsun annesine babasina hayirli evlat olsun insallah.insallah benim.icin dediklerinde hayirlisiyla gercek olur insallah...arada yaz yaa o kadar iyi geldin ki su an

Çok sağol kuzum amin inşallah allahtan hiçbir zaman umut kesilmez bunu zaten biliyorsun ama içini karartma sakın hayırlısı olur inşallah . Senin yalnız kaldığını hissettim nedense. yazarım tabi

sedasugur hosgeldinne guzel yuzu gulen topik arkadaslarimizdan birisi daha.bizler hala biraktigin gibiyiz.ama olacak insallah bizde anne olacagiz.benimde opum oldu bu ay.10 tane embriyom donduruldu transfer bekliyorlar allahin ixniyle.ama biraz kilo vermek istiyorum.bakalim nasip kismet hersey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…