klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ben sadece birkere kullandim yumurtam oldu cuma gunu tekrar gidicem hastaneye ama kafama takilan ben bir kere kullanmam ragmen doktorumun bana bu ay hamile kalmassan onumuzdeki ay asilama yapicam demesi dogrumu sizce
E canm daha ne istiyon yumurtann büyümesi demek kesin hamile kalan demek değil ki en azından aşılama bir kademe bir umut hem asilamann normal iliski ile gebe kalmadan bi farkı yok asilamada klomen yada iğne ilen büyütülen yumurtann çatlatmak iğnesi ile catlatilip 36 saat içinde edinen alınan sperm orneklernn yıkanması sonucu en sağlıklı spermlerin bir çeşit şırınga ile içeri yumurtalıklara yakınyere enjekte edilmesi yine sperm kendisi yumurtayı bulup dolleyecek hem o an asilamada gebe kalacan diye bi durumbyok asılmadan sonra gün aşırı ilişki oneriyrlar o zamanda kalablrsn canm benm sana tavsiye bekleme klomen iç iç nereye kadar sonuçta bosyere horman aliyorsun asilamalarini dene olmuyorsa tüp bebeğe geç allh yardmcn Olsn canm rabbm büyük ol dedgnde olcak zaten biz bi vesile ariyrz

Allah hepimizin yardimcisi olsun benim sol tupum kapali ameliyata gerek yok dedi birde bu ay sag tarimda yumurtam olustu klomenle gun asiri iliski onerdi cuma gunu gidicem bakalim ne dicek

[QUOThayırlısı k gulibik, post: 42528154, member: 704062"]Allah hepimizin yardimcisi olsun benim sol tupum kapali ameliyata gerek yok dedi birde bu ay sag tarimda yumurtam olustu klomenle gun asiri iliski onerdi cuma gunu gidicem bakalim ne dicek[/QUOTE]
Hadi hayirlisi canm inan bu yolda yürüyen anne adayı olaraktan bende çok yoruldm beş aşılama bir tüp bbk ve yarıda iptal olan ikinci tüp bebek ama sabırlı olmlyz insallh bizmde yuzumz güler

Hadi hayirlisi canm inan bu yolda yürüyen anne adayı olaraktan bende çok yoruldm beş aşılama bir tüp bbk ve yarıda iptal olan ikinci tüp bebek ama sabırlı olmlyz insallh bizmde yuzumz güler[/QUOTE]
Insallah cnm ama biliyorum ki bu yolda rabbim yanimizda cok yorucu piskoloji tamamen cokmus durumda

Bende Poli kistik over var. 1,5 senedir çocuk düşünüyoruz yumurya takipleri vs yaptırdık ama olmadı. Gecen ay aşılamaya karar verdik fakat 15 doz menagon kullandım ay ortasında kahverengi çamur kıvamında akıntım olunca Dr gecen Ay'ı pas gectı bu ayda tekrar menagonla başladı ve tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyorum aşılama tedavisinde bunu yasayan varmı acaba

Canım E="Sudiyemutlu, post: 42548351, member: 704228"]Bende Poli kistik over var. 1,5 senedir çocuk düşünüyoruz yumurya takipleri vs yaptırdık ama olmadı. Gecen ay aşılamaya karar verdik fakat 15 doz menagon kullandım ay ortasında kahverengi çamur kıvamında akıntım olunca Dr gecen Ay'ı pas gectı bu ayda tekrar menagonla başladı ve tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyorum aşılama tedavisinde bunu yasayan varmı acaba[/QUOTE]
Canim beş aşılama iki tüp bebek yaptrdm böyle şey yasamadm hic ama normal zamanda tedavi gormedgm zamanlarda oldu budurum bende ya yumurtlama döneminde oluyorms bu yada ara kanama diyorlar öyle bi durum oluyrms doktra gttm baktı kanıma ultraynda anormal bi durum gormedi hava ster gibi durumlarda etjiliyrms doktrn neden olduğunu sana demedimi

Canim beş aşılama iki tüp bebek yaptrdm böyle şey yasamadm hic ama normal zamanda tedavi gormedgm zamanlarda oldu budurum bende ya yumurtlama döneminde oluyorms bu yada ara kanama diyorlar öyle bi durum oluyrms doktra gttm baktı kanıma ultraynda anormal bi durum gormedi hava ster gibi durumlarda etjiliyrms doktrn neden olduğunu sana demedimi[/QUOTE]
Bana da aynı şeyleri söyledi fakat geçen ay yapmadı aşılama tutmaz dedi bu ay menagonla beraber bende yine aynı lekelenmeler başladı kanama gibi değil zaten bu ayda yapmamasından korkuyorum

[QUOçok yres "Sudiyemutlu, post: 42552527, member: 704228"]Canim beş aşılama iki tüp bebek yaptrdm böyle şey yasamadm hic ama normal zamanda tedavi gormedgm zamanlarda oldu budurum bende ya yumurtlama döneminde oluyorms bu yada ara kanama diyorlar öyle bi durum oluyrms doktra gttm baktı kanıma ultraynda anormal bi durum gormedi hava ster gibi durumlarda etjiliyrms doktrn neden olduğunu sana demedimi[/QUOTE]
Bana da aynı şeyleri söyledi fakat geçen ay yapmadı aşılama tutmaz dedi bu ay menagonla beraber bende yine aynı lekelenmeler başladı kanama gibi değil zaten bu ayda yapmamasından korkuyorum[/QUOTE]
Sen cok stres yaptın sanırım rahim duvarı kalnlgn nasıl buarada çok mu kalnlasiyki düşünme kanamayı gormezdn gel bi sorun olmaz insallh canm

Bana da aynı şeyleri söyledi fakat geçen ay yapmadı aşılama tutmaz dedi bu ay menagonla beraber bende yine aynı lekelenmeler başladı kanama gibi değil zaten bu ayda yapmamasından korkuyorum[/QUOTE]
Sen cok stres yaptın sanırım rahim duvarı kalnlgn nasıl buarada çok mu kalnlasiyki düşünme kanamayı gormezdn gel bi sorun olmaz insallh canm[/QUOTE]
Aslında bazen aklıma bile gelmiyor çok takmadım bu ay ama oluyo herhalde böle şeyl

Bana da aynı şeyleri söyledi fakat geçen ay yapmadı aşılama tutmaz dedi bu ay menagonla beraber bende yine aynı lekelenmeler başladı kanama gibi değil zaten bu ayda yapmamasından korkuyorum
Sen cok stres yaptın sanırım rahim duvarı kalnlgn nasıl buarada çok mu kalnlasiyki düşünme kanamayı gormezdn gel bi sorun olmaz insallh canm[/QUOTE]
Aslında bazen aklıma bile gelmiyor çok takmadım bu ay ama oluyo herhalde böle şeyl[/QUOTE]
Şeyler rahim d. Kalınlığı normal bakalım artık Hayırlısı

Hayırlısı udiyemutlu, post: 42555238, member: 704228"]Sen cok stres yaptın sanırım rahim duvarı kalnlgn nasıl buarada çok mu kalnlasiyki düşünme kanamayı gormezdn gel bi sorun olmaz insallh canm[/QUOTE]
Aslında bazen aklıma bile gelmiyor çok takmadım bu ay ama oluyo herhalde böle şeyl[/QUOTE]
Şeyler rahim d. Kalınlığı normal bakalım artık Hayırlısı[/QUOTE]
Hayirlisi canm

Kizlar bisi sormak istiyorum yumurtam catlayali yaklasik 6 gun falan oldu ama bugun beyaz kivamli bir akinti gelmis bu nedemek oluyo bileniniz varmi

Normal canm yunurtlama olduğu içindr benim oluyo genelde
Nuran canim yazamadim.ozetliyim pztesi iki yumurtam vardi boyutlari 14 15...doktor dozu 75 ten 50ye dusurdu iki gun vurul gel dedi.carsamba gittim kontrole hiiic buyumemis 14 15 te kalmis tekrar 75 yukseltti 3gun vuruldum bu aksam catlatma ignesi pztesi asilama dendi.yalniz cardam ba dozu 75 e yukseltti ya geri tekrar kontrole cagirmadi buyudu mu buyumedi mi diye.direkt dedi 3gun vurul ctesi catlat pztesi gel asilama dedi.insallah buyumustur ya.dua et ne olur

Benim de bugun çatlatma iğnesi pazartesi aşılama dedi inşallah ikimizinde sorun çıkmaz tutar hayırlısıyla tabi tüm isteyenlerinde .

Benimde seninki gibi canım biraz Karışık aslında gecen ay yapacaktık ama bi ara lekelenmeler oldu onun için yapmadı Dr. Bu ay sil baştan iğneler ve benim yumurtalar iğneye çok dirençli. bu gece 12 de iğne fakat bana özellikle ilişki yok dedi.

Benimde direncli cikti.16gun gonal f vuruldum.75ml..carsamba 15teydi insallah buyumuatur.senin en son boyutu neydi .niye bana iliski dediyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…