klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ben ilişki olayını özellikle sordum hayır dedi benim biraz psikolojık oldu gecen ay onun için bu ay yumurta boyutunu bana söylenmeyin dedim sadece olumlu ya da olumsuz dedi ve asılama gununu söyledi sadece. Ben menagonla devam ettim hep Pko var bende onun içinherhalde.

Ben de de pko var canim.Allahim insallah hayirli saate denk getirirde ilk.asilmamiz tutar

Canım ="muhammedomer, post: 42591230, member: 461961"]Amin cnm cumlemizin icin[/QUOTE]
Canimm hepinizin yolunu ranmbbm açık etsn insallh gonlunzdekini versn rabbm canm bu gebelikleri pıhtılaşma yuzndnmi kaybttnki bende de var pıhtılaşma gebe kalır kslmz iğne vurulckmsm dogm yapana dek allh hayirlisini versn haberlerini beklym

Bugun asilamami oldum pek umutlu degilim yaa.hic ultrasonla bakmadilar.bu yumurta catladimi catlamadi mi.direkt yaptilar asilamayi.bi de 20dk ya yattim ya yatmadim kaldirdilar. Bugun dahil 3gun ust uste iliski.iki gunde gun asiri o kadar..

Bugun asilamami oldum pek umutlu degilim yaa.hic ultrasonla bakmadilar.bu yumurta catladimi catlamadi mi.direkt yaptilar asilamayi.bi de 20dk ya yattim ya yatmadim kaldirdilar. Bugun dahil 3gun ust uste iliski.iki gunde gun asiri o kadar..
Biliyorum bana çok kırgınsın ama ben yazmak istedim hayırlı olsun aşılaman umutsuzluğa kapılma her zaman senin için ve diğer arkadaşlarım için dua ediyorum unutmadım seni ve sizi bunu böyle bilmeni istedim allaha emanet ol kuzunu inşallah biran önce kucağına alırsın

Sedaaaa ayy nasil heyecanlandım. Dur dur sen de benim aklimdan hic cikmadin nasilsinnn cok.ozledim senii

Şuan bende çok kötü oldum bende seni çok özledim kızımı kucağıma aldım çok şükür doğum anında bile senin için deniz için elifler için aysun için hep dua ettim
Aaaa kiz bu mutlulugu nasil paylasmadinnn...ayy cok sevindimmmm Allahim..hayirli evlat olsun insallah.ne zaman hamile.kaldin ne zaman doğurdunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…