klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

sedasugur hosgeldinne guzel yuzu gulen topik arkadaslarimizdan birisi daha.bizler hala biraktigin gibiyiz.ama olacak insallah bizde anne olacagiz.benimde opum oldu bu ay.10 tane embriyom donduruldu transfer bekliyorlar allahin ixniyle.ama biraz kilo vermek istiyorum.bakalim nasip kismet hersey
Hoşbulduk inşallah sizlerinde yüzü gülücek şimdi sıra sizde çok bekledik hepimiz çok hakettik sizlerde yaşıyacaksınız bu duyguyu inşallah . Hayırlısı olsun ilk tedavide banada dondurulmuş transfer edilmişti kendini çok güzel hazırla kafandan bütün olumsuzlukları at

Hoşbulduk inşallah sizlerinde yüzü gülücek şimdi sıra sizde çok bekledik hepimiz çok hakettik sizlerde yaşıyacaksınız bu duyguyu inşallah . Hayırlısı olsun ilk tedavide banada dondurulmuş transfer edilmişti kendini çok güzel hazırla kafandan bütün olumsuzlukları at
ee seda bundan sonra girebilcenmi haberleşe bilcezmi?

Şuan bende çok kötü oldum bende seni çok özledim kızımı kucağıma aldım çok şükür doğum anında bile senin için deniz için elifler için aysun için hep dua ettim
Slm canim senin adına çok sevindim..Allah analı babalı büyütürsün kızını..ne zaman doğum yaptın..Bu haberi duyunca okadar mutlu oldum ki..darısı diğer arkadaşlarımıza.

X