klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

[QUOsorma uhammedomer, post: 41132566, member: 461961"]Hayirli olsun canım[/QUOTE]
Canim sen ne yaptın[/QUOTE]
Ahh sorma caniim benimvyumurtalar yavaş yavaş buyuyodu doktorlar sorun değil büyümesi önemli olan diyorlardı birden cumartesi günü yumartann biri büyüdü ve tüpbebek iptal oldu aaşılama oldm dum rabbm inşallah bunu hayırlı kılar sen nasilsn

[QUOsorma uhammedomer, post: 41132566, member: 461961"]Hayirli olsun canım
Canim sen ne yaptın[/QUOTE]
Ahh sorma caniim benimvyumurtalar yavaş yavaş buyuyodu doktorlar sorun değil büyümesi önemli olan diyorlardı birden cumartesi günü yumartann biri büyüdü ve tüpbebek iptal oldu aaşılama oldm dum rabbm inşallah bunu hayırlı kılar sen nasilsn[/QUOTE]
Hadi canim yaaa ...her seyde vardir hayir..insallah simdi tutar

İnşallah tat"muhammedomer, post: 41133150, member: 461961"]Canim sen ne yaptın[/QUOTE]
Ahh sorma caniim benimvyumurtalar yavaş yavaş buyuyodu doktorlar sorun değil büyümesi önemli olan diyorlardı birden cumartesi günü yumartann biri büyüdü ve tüpbebek iptal oldu aaşılama oldm dum rabbm inşallah bunu hayırlı kılar sen nasilsn[/QUOTE]
Hadi canim yaaa ...her seyde vardir hayir..insallah simdi tutar[/QUOTE]
İnsallh caniim buradaki herkesten çok dua istiyorum

İnşallah tat"muhammedomer, post: 41133150, member: 461961"]Canim sen ne yaptın
İnsallh caniim buradaki herkesten çok dua istiyorum[/QUOTE]

Mrb cnm uzun zamandir siteye girmiyorum okudum yorumlarinizi cok uzuldum ama bunda da vardir hayir canini sıkma dualarim sizinle..

Sağol cE="eses87, post: 41139086, member: 643546"]Ahh sorma caniim benimvyumurtalar yavaş yavaş buyuyodu doktorlar sorun değil büyümesi önemli olan diyorlardı birden cumartesi günü yumartann biri büyüdü ve tüpbebek iptal oldu aaşılama oldm dum rabbm inşallah bunu hayırlı kılar sen nasilsn[/QUOTE]

Mrb cnm uzun zamandir siteye girmiyorum okudum yorumlarinizi cok uzuldum ama bunda da vardir hayir canini sıkma dualarim sizinle..[/QUOTE]
Sagol caniim inşallah hepimiz için herşey hayırlı olsn

Mrb cnm uzun zamandir siteye girmiyorum okudum yorumlarinizi cok uzuldum ama bunda da vardir hayir canini sıkma dualarim sizinle..[/QUOTE]
Sagol caniim inşallah hepimiz için herşey hayırlı olsn[/QUOTE]
Canim nasilsin var mi belirti falan kac gun kaldi ogrenmene

mmedomer, post: 41192736, member: 461961"]Hadi canim yaaa ...her seyde vardir hayir..insallah simdi tutar[/QUOTE]

Sagol caniim inşallah hepimiz için herşey hayırlı olsn[/QUOTE]
Canim nasilsin var mi belirti falan kac gun kaldi ogrenmene[/QUOTE]
kasiklarim çok ağrıyo özellikleri akşamları başlıyor öğrenmeye bir hafta var daha sen nasilsn

Kızlar iyi geceler.. Ben 27 yaşındayım 4 ay sonra 3 yıl olacak evliliimiz pko var bende 1 seneyi geçti bebis istiyoruz. Adetimin 2-.3 . günü dra gidip klomene başlıcaz. Benide listenize eklerseniz sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…