klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

benim dis gebelikten sonra yumurtalarim duzene girmedi bence.bi de dozaji azla baslayinca atak yapamadi kucukler.olsun ne diyelim.tecrube oldu bana.isimiz ikinciye kalirsa daha iyi sonuclar alacagimiza inaniyorum

benim dis gebelikten sonra yumurtalarim duzene girmedi bence.bi de dozaji azla baslayinca atak yapamadi kucukler.olsun ne diyelim.tecrube oldu bana.isimiz ikinciye kalirsa daha iyi sonuclar alacagimiza inaniyorum
Aynen bnm dr da bu ders oldu digerinde daha temkinli olup daha yavas gidicez dedi.her bunye farkli. Bide ben kilo verdim ilkinden sonra 13 kilo vermistim.dr 1.gibi uyguladi dozu.ama benim düşüncem o da etkili oldu ayni vucut bile farkli tepko verebiliyor hakkimizda hayirlisi

bir de ben farkli doktora gectim.ilk kez gittim bu tedavide.

Kozlar ="fulya3535, post: 40843161, member: 527278"]Aynen bnm dr da bu ders oldu digerinde daha temkinli olup daha yavas gidicez dedi.her bunye farkli. Bide ben kilo verdim ilkinden sonra 13 kilo vermistim.dr 1.gibi uyguladi dozu.ama benim düşüncem o da etkili oldu ayni vucut bile farkli tepko verebiliyor hakkimizda hayirlisi[/QUOTE]
Kizlar siz ozelemi gdyrsnz anlattklarniza gore doktrlarnz acemi davramns ben ankara büyükddoğuma gidyrm biz tüp bebege başlamadan önce boy kilo hesaplmmz yapilp vücut indexmz hesaplanyo birsuru kan aliniyove ona gore igne dozlarmz ayarlanyo igneye başlayınca birgün durup birgün kan ve ultrasyna gryz sonuçlara gore konsey olustrlup doktorlar doza yuksek veya indrrek devam edyrlar hayirlisyla hepimzn sonucu iyi olsn insallh

Kızlar benim bu ay klomenle ilk ayım. 10 gün gittim yumurtalarım oluşmuş en büyüğü 13 mm iyimi sizce 10.güne göre yarın da catlatma iğnesi vurulcam karından çokmu acıyor.doktor herseyin çok güzel bu ay büyük ihtimalle kalırsın dedi inş.

Kizlar siz ozelemi gdyrsnz anlattklarniza gore doktrlarnz acemi davramns ben ankara büyükddoğuma gidyrm biz tüp bebege başlamadan önce boy kilo hesaplmmz yapilp vücut indexmz hesaplanyo birsuru kan aliniyove ona gore igne dozlarmz ayarlanyo igneye başlayınca birgün durup birgün kan ve ultrasyna gryz sonuçlara gore konsey olustrlup doktorlar doza yuksek veya indrrek devam edyrlar hayirlisyla hepimzn sonucu iyi olsn insallh[/QUOTE]
Evet özel ama izmirde 1 numara diyebilirim. Şu anda arayanlara 1 ay sonra gorusme icin randevu veriliyor. O kadar tercih ediliyor. Her 2 tedavimide o yapti. Ama vucut iste makine degil her seferinde farkli sonuclar çıkabiliyor. Ben ilk haftadan sonra her gun gittim muayene oldum kan verdim. Iyi takip etti ama olmayinca olmuyor. Herseyin hayirlisi ...

Aysun cum tedavın hayırlı olsun canım her serde bır hayır vardır döllenme olmazsa da uzulme bir dahaki sefere olur canım benım

hayir cnm transfer iptal oldu.yumurta kalitesiz cikti
Seni en iyi ben anliyrm canim benimde iptal oldu hala agrilar cekiyrm. Ama dedigim gibi bu bize ders oldu. 2. Icin daha planli olucaz. Uzulme demek bos biliyrm bende uzuldum ama inan transfer olup sonucun negatif olmasi kadar kotu degil.ben onu da 2 kere yasadim biliyrm.

Hemen eczaneden ari sutu al . Ama istersen sen yinede nette arastir. Bi de burda bi ark bana bal tarcin corekotunu onermisti. Sitede o da var. Dogal yöntemlerle kaliteyi arttirabilursin

ben uzulmedim.sonuca hazirdim cunku.kalitesiz yumurtalara sahipmisiz demekki.simdi kaliteyi arttirici seylerle destek verecektir tedaviye.bence daha iyi olacak bir dahaki tedavim

merhabalar.. benim yumurtlamam az olduğu için hsg çektirdim tüplerim açık çıktı.. adet olduğumda dr çağırdı ve 2 aşılama olmazsa tüp bebek yapalım dedi.. kısmetse 25 mayıs ta adet olcam..ve 25 mayısta başlıyoruz..
beni neler bekliyor şimdi? tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum..

muhammeherşeyg post: 40798522 .!.:
Cok gecms olsun canm inşallah en kisa zamanda hersey yoluna girer benmde bugün lekem geldi bakalım pazartesi gidcm muhtelemn
Canim ne yaptin gittin mi hastaneye[/QUOTE]
Canim nasilsin hersey gercitimi iyimisin. Ben tüp bebeğe basladm iğne vuruluyom pazartesi gidecm rabbmden hayirlisi artik

Canim ne yaptin gittin mi hastaneye
Canim nasilsin hersey gercitimi iyimisin. Ben tüp bebeğe basladm iğne vuruluyom pazartesi gidecm rabbmden hayirlisi artik[/QUOTE]
Tedavin hayirli olsun canim benim..ben dun gittim degerim 4389 a dusmus.gecen cuma 6700du ..doktor 1hafta sonra yine kan vereceksin dedi.agrin sancin olunca acile geleceksin hemen dedi

Canim nasilsin hersey gercitimi iyimisin. Ben tüp bebeğe basladm iğne vuruluyom pazartesi gidecm rabbmden hayirlisi artik
Tedavin hayirli olsun canim benim..ben dun gittim degerim 4389 a dusmus.gecen cuma 6700du ..doktor 1hafta sonra yine kan vereceksin dedi.agrin sancin olunca acile geleceksin hemen dedi[/QUOTE]
Canm ne kadar yavas düştü degerin hepmi boyle okuyoms herkesin niye bu kadar yavaş dusuyo bebis inatciymisti bayagi allh bir daha yasatmasin boyle zorlukları bana dileklerin icn de sağol inşallah hayirli olur bu sefer

bende aşılama ile zaman kaybetme.aşılamada da tüp bebek için verilen ilaçları kullanıyorsun.deneyeceksen de 1 kez dene.ben 2,5 senelik tedavi sürecimde 1 kere aşılama oldum.o da tutmadı.bu ay tüpe başladık tek yumurtam gelişti ve döllenmedi transfer iptal oldu.aşılamada 5 olgun yumurtam vardı

anladım canım çok sağol.. hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim..

Tedavin hayirli olsun canim benim..ben dun gittim degerim 4389 a dusmus.gecen cuma 6700du ..doktor 1hafta sonra yine kan vereceksin dedi.agrin sancin olunca acile geleceksin hemen dedi
Canm ne kadar yavas düştü degerin hepmi boyle okuyoms herkesin niye bu kadar yavaş dusuyo bebis inatciymisti bayagi allh bir daha yasatmasin boyle zorlukları bana dileklerin icn de sağol inşallah hayirli olur bu sefer[/QUOTE]
Canim tedavin nasil gidiyor

muhammedoiğne post: 40924769 .!.:
Canm ne kadar yavas düştü degerin hepmi boyle okuyoms herkesin niye bu kadar yavaş dusuyo bebis inatciymisti bayagi allh bir daha yasatmasin boyle zorlukları bana dileklerin icn de sağol inşallah hayirli olur bu sefer
Canim tedavin nasil gidiyor[/QUOTE]
İyi gidiyor canm igne kullanyrum yavaş buyoyo gecen sene de boyle olmuştu benim yumurtalk tipim boylyms büyüdüğü surece sorun olmuyo hayirlisi artık herşey rabbmden sen ne yaptin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…