klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canimm merak ediyorum senii. Yaptin mi test[/QUOTE]
Yapmadim canm beklycem biraz adet tarihm yeni geldi zaten gecikecekmi yoksa adet olcammi bakalım inan hazır deglm o test için dualarını ne olur eksik etmeyin[/QUOTE]
Canimm hamilemisin yoksa yaaa

"muhammedomer, post: 41309228, member: 461961"]Canimm merak ediyorum senii. Yaptin mi test[/QUOTE]
Yapmadim canm beklycem biraz adet tarihm yeni geldi zaten gecikecekmi yoksa adet olcammi bakalım inan hazır deglm o test için dualarını ne olur eksik etmeyin[/QUOTE]
Canimm hamilemisin yoksa yaaa[/QUOTE]
Malesef canım negatif herşeyin hayirlisi

"muhammedomer, post: 41309228, member: 461961"]Canimm merak ediyorum senii. Yaptin mi test
Malesef canım negatif herşeyin hayirlisi[/QUOTE]
Hadi yaa kan mi verdin

Yapmadim canm beklycem biraz adet tarihm yeni geldi zaten gecikecekmi yoksa adet olcammi bakalım inan hazır deglm o test için dualarını ne olur eksik etmeyin
Hadi yaa kan mi verdin[/QUOTE]
Evet canım bugün rapor için gitmm gerekti versm onbeş gün olmuştu zaten kotu usuttm kan cereym yoksa ilaç alırım diye yoksa test felan yaptrmycaktim nasip boylyms sen ne yapiysn ne durumdasn

Canimm hamilemisin yoksa yaaa
Hadi yaa kan mi verdin[/QUOTE]
Evet canım bugün rapor için gitmm gerekti versm onbeş gün olmuştu zaten kotu usuttm kan cereym yoksa ilaç alırım diye yoksa test felan yaptrmycaktim nasip boylyms sen ne yapiysn ne durumdasn[/QUOTE]
Hayirlisi olsun cnm ne diyelim.ben pztesi gidecem bakalim ne olcak

merhaba arkadaşlar ben bir yıllık evliyim ve korunmuyoruz çocuk isteğimiz var doktora gittiğimde bende pko denilen durumun olduğunu öğrendim.doktorum bu ay ilk defa klomen tedavisine başladı adetin 5.günü ve 5 gün boyunca sabbah 1 akşam 1 şeklinde kullandım bugün kontrole gittim fakat yumurtanın istenilen büyüklükte olmadığını ve 3 gün daha klomene devam etmem gerektiğini ve tekrar cumartesi günü kontrole çağırdı Acaba bu 3 günde güzel sonuç alabilirmiyim içim içimi yiyor.Eşimin çok çocuk isteği var onu hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum çok üzülüyorum.

Canım E="gulsah19052014, post: 41319551, member: 684599"]merhaba arkadaşlar ben bir yıllık evliyim ve korunmuyoruz çocuk isteğimiz var doktora gittiğimde bende pko denilen durumun olduğunu öğrendim.doktorum bu ay ilk defa klomen tedavisine başladı adetin 5.günü ve 5 gün boyunca sabbah 1 akşam 1 şeklinde kullandım bugün kontrole gittim fakat yumurtanın istenilen büyüklükte olmadığını ve 3 gün daha klomene devam etmem gerektiğini ve tekrar cumartesi günü kontrole çağırdı Acaba bu 3 günde güzel sonuç alabilirmiyim içim içimi yiyor.Eşimin çok çocuk isteği var onu hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum çok üzülüyorum.[/QUOTE]
Canim kac olms yumurtan ona gore bu ucgunde nasıl bi cevap alirsn soyleym

Canım mmE="gulsah19052014, post: 41330003, member: 684599"]kaç olduğunu bilmiyorum birşey söylemedi küçük dedi sadece[/QUOTE]
Canim mesajla eğer yumurtanın 12 13 arası birseyse su ucgunde 16 yada 17 mm bulursa asilaman yapılır ama daha küçükse ucgunde büyükse bile o yumurta bi ise yaramaz çokhhızlı büyümüş okur ve içi bos olur tabi bütün bunlar tıbbi bilgiler allah ol derse herşey bahanedr ve rabbm senin ve bizim için ol desin inşallah bilgilerini aktarrsan arada yardımcı olmaya cçalışırmış 6 aşılamabir ttüp bebek yapma biri olarak asilamammn biri tüp bebek sıkıntılı gittivasilamaya dönüldü öyle

Canım mmE="gulsah19052014, post: 41330003, member: 684599"]kaç olduğunu bilmiyorum birşey söylemedi küçük dedi sadece
Canim mesajla eğer yumurtanın 12 13 arası birseyse su ucgunde 16 yada 17 mm bulursa asilaman yapılır ama daha küçükse ucgunde büyükse bile o yumurta bi ise yaramaz çokhhızlı büyümüş okur ve içi bos olur tabi bütün bunlar tıbbi bilgiler allah ol derse herşey bahanedr ve rabbm senin ve bizim için ol desin inşallah bilgilerini aktarrsan arada yardımcı olmaya cçalışırmış 6 aşılamabir ttüp bebek yapma biri olarak asilamammn biri tüp bebek sıkıntılı gittivasilamaya dönüldü öyle[/QUOTE]

rabbim inşallah nasip eder ol dediği olur dualarım tüm bebek isteyen herkes için çok zor gerçekten

E="melekbirkan, post: 41333340, member: 671241"]bana da tüp bebek denildi ama ne yapacağı mı bilmiyorum yardımcı olacak birisi yok mu[/QUOTE]
Canim devlette mi yaptrcn

kızlar merhaba.. ovitrelle kullandım . asıdan 36 saat sonra ılıskı verdı onu uyguladım fakat sonradan gun asırı verdıgı ıkı ılıskıyı uygulayamadım bazı sorunlar nedenıyle. sızce asım tuttu mu tutmadı mı .. bu artada kasık agrım var ve de akıntı var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…