klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merhaba arkadaslar bende bu ay başlıcam klomene doktorma adetin 3. günü gidicem başlıyoruz hayırlısıyla sizden ricam bu yolda başarılı olmus bi arkadasım ayrıntılı anlatabılrmı neler yaptı hangi ilaçı kullandı ne kadar bekledı ilişki kaç kez denedi sırayla yazıp bizim gibi yolun başında olanlara anlatrsa cok sevinirimmmm :)

Merhaba arkadaslar bende bu ay başlıcam klomene doktorma adetin 3. günü gidicem başlıyoruz hayırlısıyla sizden ricam bu yolda başarılı olmus bi arkadasım ayrıntılı anlatabılrmı neler yaptı hangi ilaçı kullandı ne kadar bekledı ilişki kaç kez denedi sırayla yazıp bizim gibi yolun başında olanlara anlatrsa cok sevinirimmmm :)
canım bende bu ay başlıcam ilk defa... sen tedavini nerede görüyorsun?

canım bende bu ay başlıcam ilk defa... sen tedavini nerede görüyorsun?
Benimde ilk ben bursadayım 3 yıllık evlıyım 1 buck senedır istiyoruz pkoluyum ilaçsız adet görmuyorum en son 6 ay progestan ıctım olmadı 3 aydırda glukofen kullanıyorum hem kılo vermek için doktorum verdı ama hala gebelık olmayınca adetın 3.günü gel başlayalım dedi

Benimde ilk ben bursadayım 3 yıllık evlıyım 1 buck senedır istiyoruz pkoluyum ilaçsız adet görmuyorum en son 6 ay progestan ıctım olmadı 3 aydırda glukofen kullanıyorum hem kılo vermek için doktorum verdı ama hala gebelık olmayınca adetın 3.günü gel başlayalım dedi

beni tarif ettin resmen.. gözlerim açıldı birden :) aynen yaa.. ilaçsız bende adet görmüyorum.
tarlusal kullandım. adet olmayı bekliyorum 2 . veya 3. günü dr a gidicez klomene başlıcaz bizde
kilon çok var mı canım

Evet benziyoruz :KK70: ben 7 kılo falan verdım benm cok yok boyum 171 kılom 70 sımdı daha da vermek ıstemedım çok hassas bı bunyem var hamıle kalırsam ınsallah annemde ve ablamda oldugu gıbı ilk aylarda cok kılo verme ıhtımalım var :)

Evet benziyoruz :KK70: ben 7 kılo falan verdım benm cok yok boyum 171 kılom 70 sımdı daha da vermek ıstemedım çok hassas bı bunyem var hamıle kalırsam ınsallah annemde ve ablamda oldugu gıbı ilk aylarda cok kılo verme ıhtımalım var :)

çok iyi vermişsin. insanın kendisini tanıması çok önemli. bir yerde teşhisi sen koyuyorsun. ben kilo veriyorum ama alıyorum da. bu iyi birşey değil. ileride sıkıntı çok açacak gibi. ayyy önceden o kadar güzel bir fiziğim vardı ki :KK43:

Ben evlenirken 57 kiloydum kılo almak ıcın ugrasıyodum o derece aldımda ama hep hormon ilaçlarından duzenım dahada bozuldu şimdi rahatım ama bu klomen falan iştah acıyomu acaba hepsı agır ılaclar progestan bıle kılo aldırdı bana

çok iyi vermişsin. insanın kendisini tanıması çok önemli. bir yerde teşhisi sen koyuyorsun. ben kilo veriyorum ama alıyorum da. bu iyi birşey değil. ileride sıkıntı çok açacak gibi. ayyy önceden o kadar güzel bir fiziğim vardı ki :KK43:
Sen neredesın cnm ne zamandır düşünüyosunz bebek?

Hmm inşallah hayırlsıyla olur ısteyen hepımızın klomenden umutluyum ama stres yapan cok okudugum kadarıyla ilk seferde kalanlarda var bende cok ıstıyorum artık :)
aynen.. hayırlısını versin Rabbim.. bende istiyorum. bir gün kafam rahat , ertesi gün takık bir şekilde dolanıyorum

aynen.. hayırlısını versin Rabbim.. bende istiyorum. bir gün kafam rahat , ertesi gün takık bir şekilde dolanıyorum
Ben suan ıyıym ama ilaçlar insanın pskolojısınde bozuyo ılerde ne olcak bılmıyorum doktora gıdınce yaz bana senın doktor ne dıcek bakalım benm gtmeme daha var ılacı ıcıyorum daha

Ben suan ıyıym ama ilaçlar insanın pskolojısınde bozuyo ılerde ne olcak bılmıyorum doktora gıdınce yaz bana senın doktor ne dıcek bakalım benm gtmeme daha var ılacı ıcıyorum daha
:) yazarım tabii ki. ya aksi tarafı grip olacak gibiyim :KK43: boğazım ağrıyor. burnum akıyor...
atlatmam lazım bu durumu.

[QUOTE="muhammedomer, post: 41044758, member:biran ne yaptin canim.ben bugun hastanedeydim kan verdim cok sukur deger 885 e dusmus
Canim hala ignelere devam edyrm sikintiliydi biraz duxeldi değerler yarin gidecem bilmyrm baklm pazartesi toplanır diye düşünüyorum yavaş gitti biraz hayirlisi bakalım sanada sevndm canm ya ne kadar zor oldu sennki boyle[/QUOTE]
Canimm merak ediyorum senii. Yaptin mi test

Yapmadım muhammedomer, post: 41275080, member: 461961"]Canim hala ignelere devam edyrm sikintiliydi biraz duxeldi değerler yarin gidecem bilmyrm baklm pazartesi toplanır diye düşünüyorum yavaş gitti biraz hayirlisi bakalım sanada sevndm canm ya ne kadar zor oldu sennki boyle[/QUOTE]
Canimm merak ediyorum senii. Yaptin mi test[/QUOTE]
Yapmadim canm beklycem biraz adet tarihm yeni geldi zaten gecikecekmi yoksa adet olcammi bakalım inan hazır deglm o test için dualarını ne olur eksik etmeyin

X