klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canim tedavin nasil gidiyor
İyi gidiyor canm igne kullanyrum yavaş buyoyo gecen sene de boyle olmuştu benim yumurtalk tipim boylyms büyüdüğü surece sorun olmuyo hayirlisi artık herşey rabbmden sen ne yaptin[/QUOTE]
Ben beklemedeyim canim.ne kadar daha vurulacaksin igneyi.kac yumurta var boyutlari kac su anda.rahim kalinligi ne durumda.cok sordum

İyi gidiyor canm igne kullanyrum yavaş buyoyo gecen sene de boyle olmuştu benim yumurtalk tipim boylyms büyüdüğü surece sorun olmuyo hayirlisi artık herşey rabbmden sen ne yaptin
Ben beklemedeyim canim.ne kadar daha vurulacaksin igneyi.kac yumurta var boyutlari kac su anda.rahim kalinligi ne durumda.cok sordum[/QUOTE]
Canim rahim duvarini tam hatrlamyorm 6-7 arasiydi yumurta sağda 5-7 solda 4-5 taneydi. dun en büyüğü 9mm di onmzdeki haftada vurulurm tahmnmce iğneyi baklm canm net bisey yok

Kizlar merhaba 30 nisanda ilk asilamami oldum adetim 4 gun gcti adetin 1.gunu ewde idrar testi yptm fkt testi umudum yok die 1 dk snra cope atdm yarm saat snra bktgmda silik czgiyi grdum dha kan testi yptramadm lutfen yrmlrmsnz nedr szce sonuc bnm gbi olan yada yasayan vrmi .smddn teskkrler

Canim o test belli bi sure bekleyice pozitif oluyor en fazla testi yapinca beş dakika beklycksn sonraki sonuc doğru olmayablr amatabiki gebelik oolduğu icnde pozitif olanlar en doğru sonuç kan testi bekleme yapma

[QUOTE="muhammedomer, post: 41044758, member:biran ne yaptin canim.ben bugun hastanedeydim kan verdim cok sukur deger 885 e dusmus[/QUOTE]
Canim hala ignelere devam edyrm sikintiliydi biraz duxeldi değerler yarin gidecem bilmyrm baklm pazartesi toplanır diye düşünüyorum yavaş gitti biraz hayirlisi bakalım sanada sevndm canm ya ne kadar zor oldu sennki boyle

[QUOTönblibo, post: 41046670, member: 347488"]Kizlar bn bugun yne test yptm 4 gun gcti adetkm silik cikti yne ne diorsunuz acil cvp Eki Görüntüle 1534541 [/QUOTE]
Daha once boyle olup negatif ciktigi olmusmuydu bu resme gore hamilesin tabi test bozuk değilse hadi hayirlisi inşallah haberlerini bekliyz

[QUOTE="muhammedomer, post: 41044758, member:biran ne yaptin canim.ben bugun hastanedeydim kan verdim cok sukur deger 885 e dusmus
Canim hala ignelere devam edyrm sikintiliydi biraz duxeldi değerler yarin gidecem bilmyrm baklm pazartesi toplanır diye düşünüyorum yavaş gitti biraz hayirlisi bakalım sanada sevndm canm ya ne kadar zor oldu sennki boyle[/QUOTE]
Evet canim cok zor oldu.hayirlisi .. seninde basta zorladi seni ama sonu guzel olur insallah

[QUOTönblibo, post: 41046670, member: 347488"]Kizlar bn bugun yne test yptm 4 gun gcti adetkm silik cikti yne ne diorsunuz acil cvp Eki Görüntüle 1534541
Daha once boyle olup negatif ciktigi olmusmuydu bu resme gore hamilesin tabi test bozuk değilse hadi hayirlisi inşallah haberlerini bekliyz[/QUOTE]
Hayr cnm bn dha once adet gckmlerndede ypiodum hc silik cikmadi hmle klmadm hc adetin 1 gun gctigindede yptm ozmnda silikti smdide silik hatda bu dunku foto sbh bida yptm net silikti ins ttmstr yarn kn testi yptrcm

sblibo .!.:
Daha once boyle olup negatif ciktigi olmusmuydu bu resme gore hamilesin tabi test bozuk değilse hadi hayirlisi inşallah haberlerini bekliyz
Hayr cnm bn dha once adet gckmlerndede ypiodum hc silik cikmadi hmle klmadm hc adetin 1 gun gctigindede yptm ozmnda silikti smdide silik hatda bu dunku foto sbh bida yptm net silikti ins ttmstr yarn kn testi yptrcm[/QUOTE]
Yaptrdnmi canm kan testi inşallah güzel haberlerin vardr

Hayr cnm bn dha once adet gckmlerndede ypiodum hc silik cikmadi hmle klmadm hc adetin 1 gun gctigindede yptm ozmnda silikti smdide silik hatda bu dunku foto sbh bida yptm net silikti ins ttmstr yarn kn testi yptrcm
Yaptrdnmi canm kan testi inşallah güzel haberlerin vardr[/QUOTE]
canım yptrdım hamılymısım AMA KESEYI GOREMEDm 5 hflgım hsbıma gore dr 5 hzrnda gl grrsn dha erkn ddı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…