klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ben 19 yasndyım 7 aylık evlıyım klomen ve catlatma ıgnsı oldum ve ıgnenın ertesi dabahı sol kasık cok kotuydu catlıomydu acabakı bugunde adetımın 3 gunu ama olmadım sarı akıntı oluo bende

Ben bes asilama bir tup bebek yaptrdm ama hic gebelk olusmadi sorun pco ama az cok degil ilaclara cok guzel cvp veriyor.simdi ankara buyukdgmda yeni bir doktora basldm hayirlisi bklm cok iyi doktr

Ben bes asilama bir tup bebek yaptrdm ama hic gebelk olusmadi sorun pco ama az cok degil ilaclara cok guzel cvp veriyor.simdi ankara buyukdgmda yeni bir doktora basldm hayirlisi bklm cok iyi doktr​
Hangi doktor cnm.bende nuvit hocaya gidiyorum.insallah daha fazla beklemeden evlat sahibi olursun oluruz

Canm bende nuvit hicaya gdyrm hatra bugun gttm yokms persembe tekrar ordaym sen nezamn gdcn tekrar en kisa zamnda rabbm yuzunu guldrsun

Bilmyorm canm yokms geri geldm ben nuvit hanma yeni basldm simdlk butun kanlari ve ultrasynu degerlndreck sonra kana gore genetk isteyck sizin sorun ne hangi tedaviyi uyguladi
Bana daha hicbir tedavi uygulamadi desem yeridir.sorunlar bitmedi bi turlu.kan pihtilasmasi vardi ondan oturu 3ay korun dedi ve vitamin verdi.korunma bitti gittim tedavi baslatsin diye o ay kendiliginden hamile kaldim hicbir ilac kullanmadan.ama 6 7 haftalik arasiydi dusuk yaptim tekrar 3 ay korundum bu arada polip teshisi konuldu ameliyat oldum ondan sonra yine korundum.gecen adetimle gittim artik baslasin istedim tedaviye ama ben vitaminleri birakmistim biraktigim icin baslamadi tedaviye yine 3 ay boyunca iceceksin bu ilaclari bu arada hamile kalmamaya calis 3 ay boyunca adet gunlerini yaz ondan sonra gel dedi.anlayacagiz bir kere olsun tedavi yapilmadi yani klomen kullanmadim yumurta takibim yapilmadi ve cok sıkıldım bu durumdan .nuvit hoca cok iyi bi doktor ama yavas..

Ben buyuk dogmda bes aslma bie tup bebk dendm nuvit hocayla bu yola devam edeym olmazsa baska hastnede baslycm insallh gerek kalmz
Insallah sende hizli davranir canim.ben bir bucuk senedir igne vuruluyirum kan pihtilasmasindan dolayi.bende pko da var hamile kalmamizi zorlastiriyr bu pko.ilac kullanmadan olmasi zor gibi.ama ben kullnamadim bi turluu

Ahmet mehmet erdem ikiz tup bebk doktrlari var cook basarililarms arkadaslardan yaptrnlar var simdi cocuklar i var sukur once allhn izniyle
Evet onu bende duydum gazi hastanesinde galiba.ama ben gataya gitmeyi palnliyorum.bakalim ya inan bir bucuk senedir zekai tahiri su yolu yaptim.zaten 3 ay ara verdi nuvit hoca.bu ara belki gataya gidebilirim

Ah canm kiyamm belki gordm seni nasip karslasirz insallh bakalm bana ne diyck

Ah canm kiyamm belki gordm seni nasip karslasirz insallh bakalm bana ne diyck
Sen ne zamandan gidiyorsun.ben en son 24 ekimde nuvit hocanin yanindaydim.smear testi aldi oda daha yeni sonucu cikti bi ara gel ilac yazabilir nuvit hoca dedi.yanindaki sekreter arzu.bu hafta degilde belki onumuzdeki hafta ugrayabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…