klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merhaba bayanlar, araniza yeni katiliyorum. 2.5 yildir ewliyim.1 bucuk yildir korunmuyoruz ama 5 aydir bebek istiyoruz. Polikistik overliyim,bununla birlikte tiroit hastasiyim. Buna bagli olarak da sekerim var hafiften. Ha bu arada adetlerim cok duzensiz 5 ayda bir goruyorum desem? Ilacla geliyor sadece. Neyse dr a gittim 2 ay once ve hikayem basladi. Yumurta tembelligi varmis.
Gecen yillarda birsuru tahlil yaptirmistim. Drvum yumurtalik rezervimin cok cok cok iyi oldugunu soyledi. Tiroit icin 150 mg levtrn kullaniyrm. Neyse tarlusalla adet oldum. 3.gun klomene basladim ilkdefa.gunde 1 defa olarak 5 gun kullandim,yumurta takibim yapildi 10.gunde 20 mm lik iki yumurtam oldu dr cok olumlu konustu ama tutmadi. Hatta bir daha hcg testi yaptirdi,olmadi. O ay Bir daha yaptirdi. Yine olmadi . Dr belki sorun esindedir die esime test onerdi.
Esimede sperm testi yaptirdik. Adamdaki sperm sayisi 117 mio, hareketlilik 72. Morfolojisi 1 di ama. Gittigi urolog esimde bir sorun olmadigini soyleyince ihale yine bana kaldi anlayacaginiz :)
Neyse 2.denemede, bu sefer adetin 5.gunu basladim gunde 1 defa kullandim 5 gun boyunca.neyse kontrole gittim 10.gun. dr hic bi gelisme olmadigini soyledi.ertesi gun klomeni gunde 2 kez 5 gun boyunca kullanmami soyledi. 10.Gun yine gittim 13 mm lik tek yumurtam olmus. onu catlatmak icin aksaminda baslayarak 3gun boyunca gonal f 450/75 lik dozluk gobekten igne vuruldum. Ertesi gun dr a gittim niyahet yumurtam 19.70 e cikti. Aksaminda da ovitrelle caglatma ignesini vurdur gobekten dedi. 36 saat sonrada iliski dedi. Iki hafta sonrada test yaptir dedi inaniyorum ki olacak.. 1 hafta gecti uzerinden 10 gun sonra ne cikacak bakalim. Merakla bekliyorum :)
Allah isteyen herkesi cocuk sahibi yapsin insallah.

HADİ HAYIRLISI CANIM İNŞALLAH TUTAR YAA. BENDE KLOMEN TEDAVISINDEYIM SALI GUNU KONTROLUM VAR BAKALIM BENIM YUMURTALAR NE DURUMDA. TAVUKTAN ÇIKAN YUMURTALARI BİLE GÖRMEK İSTEMİYORUM ARTIK HAHAHAH :p :KK70:

dun doktordaydim.maalesef dusuk yapicam.tutunamamis embriyo.rahim agzina dogru akiyor gibi gorunuo ultrason resminde.2 gune regl olucam.nasip degilmis.
simdi cyclo prognova kullanicm 1 ay.gelecek y femara icicem yine

dun doktordaydim.maalesef dusuk yapicam.tutunamamis embriyo.rahim agzina dogru akiyor gibi gorunuo ultrason resminde.2 gune regl olucam.nasip degilmis.
Seni tanımıyorum ama çok üzüldüm. Herşeyin hayırlısı olsun. En azından hamile kalabiliyosun, bu acıdan düşün bide..
Ben de bu ay gonalf kullanıcam, 5.aşılamam olcak.

Seni tanımıyorum ama çok üzüldüm. Herşeyin hayırlısı olsun. En azından hamile kalabiliyosun, bu acıdan düşün bide..
Ben de bu ay gonalf kullanıcam, 5.aşılamam olcak.
bu acidan dusunmek icin 2 yil bekledim☺icmedigim ilac vurulmadigim igne kalmadi.1 asilama da ben yaptirmistim gecen sene.5 olgun yomusla hamile kalamayinca daha da yaptirmadim.benim esimin degerleri cok iyi.olsa normalde olur diye dusunduk hep.bu ay da boyle birsey oldu iste.
yalniz

bu acidan dusunmek icin 2 yil bekledim☺icmedigim ilac vurulmadigim igne kalmadi.1 asilama da ben yaptirmistim gecen sene.5 olgun yomusla hamile kalamayinca daha da yaptirmadim.benim esimin degerleri cok iyi.olsa normalde olur diye dusunduk hep.bu ay da boyle birsey oldu iste.
yalniz
:KK43: Hayırlısı canım, inşallah bu sağlıklı gebeliğinin habercisi olacak...

canım benım allah yardımcın olsun... hayırlısı hakkında ınsallah. bak ben ınanıyorum bu aydan sonra kendılıgınden olacak ınsallah....

Canim hatirlarmisin bilmem daha onceden beri seni takip ediyrm yazismistik da. Uzuldum okuyunca ama kismet degilmis napalim.bazen cok kafaya takip uzuluyrm ama bi gun biz de hamile olacağız buna inaniyrm .ben de hala beklemedym .bi gelisme yok 2.tup bebegi dusunuyrm bu ay tam 2 yil oldu. Uzulme demiyecegim cunku biliyrm uzuluysn ama elimizden bi sey gelmiyrr dua edip hayirlisini ddilemekten baska. Çok uzun oldu affedin kızlar doluyum cook

slm kızlar bende buğün doktora gittim ilacımın biteli 3 gün oldu yumişlerim 5 mm olmuş sizce nasıl sağda sol da birer tane

İğne vurulali 11.gün kasiklarimda hafif bi agri var goguslerim çok fena adet olucam öyle hissediyorum :KK43: acaba ne zaman test yapmaliyimm

kaptanelif kimsecikler kalmadi maalesef.ara ara geliyor herkes.
tam 1 haftadir surekli kahverengi leke.kanamam hala baslamayinca doktora gittim bugun.ultrasonda gecen hafta gordugumuz o parcayi gormedi.lekelenmelerimle dusmus yani.kanamayi da bu ayki ilaclar geciktirmis.hic mudahale etmeyelim.stressiz bir sekilde bekle regli dedi doktorum.yapacak birsey yok ilk kez hevesle regl baslamasini bekliyorum

Merhaba kizlar klomeni ictim bitti.kontrole gittim yumurtalar tam buyumemisti. Iki gun sonra yine gittim 18 mm idi. Aşılama yaptircaktik hafta sonuna denk geldi. Catlatma ignesi felan yapamadık. Bugun yine gittim 31.mm olmuş yumurtalar. Gun aşırı iliski onerdi. Herseyde bi hayir var napalim. Kendiliginden olcak belki.

S
Merhaba kizlar klomeni ictim bitti.kontrole gittim yumurtalar tam buyumemisti. Iki gun sonra yine gittim 18 mm idi. Aşılama yaptircaktik hafta sonuna denk geldi. Catlatma ignesi felan yapamadık. Bugun yine gittim 31.mm olmuş yumurtalar. Gun aşırı iliski onerdi. Herseyde bi hayir var napalim. Kendiliginden olcak b/QUOTE]slmkizlar
Lm

X