klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merhaba kizlar bende klomen catlatma ignesi kullaniyorm bu ikinci ayim regl me 11 gun var umarm olr bu ay allah isteyen herkese evlat vrrsn

bende arada bır gırıyorum bakıyorum kımse yok cıkıyorum... ama yınede sızlerden arada bır de olsa haber almak cok ıyı gelıyor....
hakkımızda hyırlısı canım ne desem boş bılıyorum ama bızım sınavımız bu sabırla beklemek ...

ALLAH ım bu yolda bütün dualarınızı kabul etsin hepinizin şansı bol olsun inşallah.Ben de 4 sene aradım bebeğimi klomenler çatlatma iğneleri 1 başarısız aşılama ama umudum hiç bitmedi içimdeki ses hep bekle dedi.Çok şükür 4 sene sonra klomen ve pregynlle hamile kaldım ama 8.haftada kalp durması sonucu kaybettim malesef ve kürtajdan 3 ay sonra tekrar tedaviye başladık femara ve pregynlle o ay olmadı takiben sonraki ay aynı tedaviye devam ettik ve ALLAH ın izniyle o güzel haberi tekrar aldım ALLAH kucağıma almayı nasip eder inşallah ben 4 seneden sonra 3 ay arayla 2.hamileliğimi yaşıyorum o yüzden umudunuz hiç bitmesin sabırla o güzel günleri bekleyin bir gün olacak ben o zor günlerimi hiç unutmadım hala gözlerim dolu yazıyorum ALLAH ım hepinizi hayırlarla karşılaştırsın.

Gunaydin..ne yaptin ne dedi nuvit hoca?
meraba canm.en son cikan sonclar iyi bir sorun yokms.genetige gonderdi pihtlasma icn kani verdm onbes gun sonra cikack ama kromozmlar icin cok gec mayisa gun verdler baska hastane arastryrm erken yaptrablcgm bu arada esimin sonuclari bu sefer biraz skintili cikti onun ilacini verdi normalde iyi cikiyordu

adetimin 3. tekrar giderm tekrar hormn tahlili esimin tahlilleri yenlrz bi ilac tedavisi felan baslatr umarm gentkten sonuc alana kadar sen tedavi suresnde nasil tol aldnz ozelide varms nuvit hocnn

Insallah genetikte de bi sorun cikmaz canim.nuvit hoca gelmisti yani..simdi genetik sonucu cikana kadar gitmeyecen galiba.benden kromozom icin test falan istemedi.kromozmda esinin sonuclarina da mi bakilcak

ne guzel canim allah kucagina almayi nasip etsin hangi hastaneye gittn. sorun neydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…