klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ne guzel canim allah kucagina almayi nasip etsin hangi hastaneye gittn. sorun neydi

Sorun pko ama zayıf pkolardanım buna rağmen 4 sene bekledim sorun doktor du heralde 2 hamileliğim de şimdiki doktorumun takibiyle oldu 3 kez yumurtlama takibi yaptı toplamda 2 tanesi gebelik oldu zaten 1.sini kaybettim 2.şuan benimle çok şükür özel poliklinik canım hastane değil Bandırma Erkan Coşkun

Bende bu ay klomen ictim asilama yaptircaktik catlatma ignesi yapacakti tam buyumemisti bekledik istedigi boyuta geldi o zamanda aşı hafta sonuna denk geldi bu ay olmadi. Uc tane yumurtam vardi. Iki gun once adet sancisindan beter aci cektim o anda catladi sanirim yumurtalar. Bakalim belki bu sekilde olacak. Eğer adet olursam adetin besinci gunu tekrar gidecegim. Her seyde bi hayir vardir dedik

insallh guzel haberlerini surdan okuruum caniiim su cuma gecesi rabbm yuzumuzu guldrsun

benimde hafif pco sorunm var fsh lh da cok az bi yukseklik var ama nedense bu ay esimn degerleri dusuk cikti biraz uroloji doktr cok az bi sorun var dems bnm kadn dgm doktrm kotu dedi anlamdm bizde senn yasadgn su mutlulugu yasariz dua et lutfn canm

insallh guzel haberlerini surdan okuruum caniiim su cuma gecesi rabbm yuzumuzu guldrsun

Ne güzel dua ettin caniiimm amin insallah insallah hepimizin dualari kabul olsun. Ruyamda bebem olmuş ve ben bebemi emziyodum allahim ne güzel bir duaydi sutum geliyordu bebegim emiyordu allahim o mutlulugu yasatsin hem bana hem isteyen herkese insallah

benimde hafif pco sorunm var fsh lh da cok az bi yukseklik var ama nedense bu ay esimn degerleri dusuk cikti biraz uroloji doktr cok az bi sorun var dems bnm kadn dgm doktrm kotu dedi anlamdm bizde senn yasadgn su mutlulugu yasariz dua et lutfn canm

Benimde esimin degerleri dusuktu bir ay boyunca caksir suyu icti pekmez yedi degerleri yukseldi uroloji doktoru begendi ama kadindogum doktorum az oldugunu soyledi ama nasip canim strestendd düşüyor erkeklerin sperm degerleri. Rabbim herkese yasatsin bebek sahibi olmanin verdiği mutluluğu. Insallah adet olmam insallah bu ay kendiliginden tutar. Asilamaya verecegimiz parayla bebem olsun kurban kesicem ve yoksullara dagiticam allah gönlüme göre versin

amiiin caniiim insallh

bende bu yakinlarda surekli bebegim oldugunu goruyorm gercek gibi kucagima aliyorum seviyorm kimseye vermiyorum ayy cok guzeldi uyaninca etkisinden kurtulamiyorum

bende bu yakinlarda surekli bebegim oldugunu goruyorm gercek gibi kucagima aliyorum seviyorm kimseye vermiyorum ayy cok guzeldi uyaninca etkisinden kurtulamiyorum

Cok dusunuyoz ondan sanirim yahuuu ruyalar gerçek olsuuunn diyoruz o zamaaannn. Calismalara devam kizlarr bol dua ile. Umudumuzu yitirmiyoruz.

canim bi sonuc aldnmi ne tedavisi uyguladi
Baya testler yapti kiloma takti :) her gittigimde kilo ver dedi tedaviye baslamadi...Gataya.gittim baska bi drdan geldigimi kilomdan dolayi tedaviye baslamadigini falan anlattim tup bebege yolladi tup bebek yaptik ikiside tuttu ama 9. Haftada gelisimleri durdugu icin kurtaj oldum...Gatanin ekip calismasini falan cok begendim nuvit hoca uzun surerse arada gaayada gorun derim

anladim canim tup bebeklerin gatada micyapildi ben bes asilama bir tup bebek yaptrdm olmadi hepsi negatf benm hormon degerlermn birkacinda hafif yukseklik var ve birsz pco sorunu bilmiyorum beni de biraz oyalayack gibime geliyo en basitinden genetigin sonucunu isteyck

en azindan genetik belli olana kadar hormonlarmi felan duzene sokmasini isteycm adetmn 3. gunu gidip ve bir doktr sogansuyunu icmemi soyledi cokmus hamile kalan onu basliycam adetin birinci gunu hayirlisi insallh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…