klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

testi yarin yaptiracagim.cok acik sutlu kahve renginde akintim basladi dunden bu yana.bilemiyorum eger dusecekse de kendiliginden bitsin bu is

testi yarin yaptiracagim.cok acik sutlu kahve renginde akintim basladi dunden bu yana.bilemiyorum eger dusecekse de kendiliginden bitsin bu is

Allah yardimcin olsun. Ogrendigimden beri aklimdasin yeni katildim ben bu gruba gecmisini bilmiyorum. Sana zarar vermeyen bi gebelik nasip etsin sana ve herkese yüce yaradan.

Kizlar merhaba ben araniza yeni katildim iki senelik evliyiz iki senedir korunmuoruz ve cocuk yok pikom var gecen ay catlatma ignesi oldum hamile kaldim ve dustu cok uzuldum simdi napcam bilmiorum tekrar hamile kalirmiyim ikinci catlatma ignesindede hamile kalan varmi?

Canim bende iki senelik evliyim 16 aydir korunmuyoruz bizdede bebk yok bendede yumurta tembelligi varmis ama adetlerim cok duzenli nasi oluyo anlamiyorum. Simdi klomen tedavisindeyim sali gunu kontrolum var biz asilama yaptirmak icin basvurmustuk. Bundan sonrako bebeklerin tutunur insallah sana. Allah yardimcin olsun allahin lütfu uzulme canim

Oyle cnm allahin dedigi olue ama rabbim herkeze versin.

Merhaba bayanlar, araniza yeni katiliyorum. 2.5 yildir ewliyim.1 bucuk yildir korunmuyoruz ama 5 aydir bebek istiyoruz. Polikistik overliyim,bununla birlikte tiroit hastasiyim. Buna bagli olarak da sekerim var hafiften. Ha bu arada adetlerim cok duzensiz 5 ayda bir goruyorum desem? Ilacla geliyor sadece. Neyse dr a gittim 2 ay once ve hikayem basladi. Yumurta tembelligi varmis.
Gecen yillarda birsuru tahlil yaptirmistim. Drvum yumurtalik rezervimin cok cok cok iyi oldugunu soyledi. Tiroit icin 150 mg levtrn kullaniyrm. Neyse tarlusalla adet oldum. 3.gun klomene basladim ilkdefa.gunde 1 defa olarak 5 gun kullandim,yumurta takibim yapildi 10.gunde 20 mm lik iki yumurtam oldu dr cok olumlu konustu ama tutmadi. Hatta bir daha hcg testi yaptirdi,olmadi. O ay Bir daha yaptirdi. Yine olmadi . Dr belki sorun esindedir die esime test onerdi.
Esimede sperm testi yaptirdik. Adamdaki sperm sayisi 117 mio, hareketlilik 72. Morfolojisi 1 di ama. Gittigi urolog esimde bir sorun olmadigini soyleyince ihale yine bana kaldi anlayacaginiz :)
Neyse 2.denemede, bu sefer adetin 5.gunu basladim gunde 1 defa kullandim 5 gun boyunca.neyse kontrole gittim 10.gun. dr hic bi gelisme olmadigini soyledi.ertesi gun klomeni gunde 2 kez 5 gun boyunca kullanmami soyledi. 10.Gun yine gittim 13 mm lik tek yumurtam olmus. onu catlatmak icin aksaminda baslayarak 3gun boyunca gonal f 450/75 lik dozluk gobekten igne vuruldum. Ertesi gun dr a gittim niyahet yumurtam 19.70 e cikti. Aksaminda da ovitrelle caglatma ignesini vurdur gobekten dedi. 36 saat sonrada iliski dedi. Iki hafta sonrada test yaptir dedi inaniyorum ki olacak.. 1 hafta gecti uzerinden 10 gun sonra ne cikacak bakalim. Merakla bekliyorum :)
Allah isteyen herkesi cocuk sahibi yapsin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…