klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yimek yemiyon demi kız sen? yesen alırsın? bak ben yiyom yiyom alıyom.. sonra da kalçamı duvarlara vuruyorum :)))

Kız ben sureklı yıyorum yemek falan onu gectım cıkolata abur cuburu da cok yıyorum benım kocıs ülkerci oldugu halde kılo alamıyorum

valla bende ne uzayan akıntı ne başka bişi olmadı.yoksa bu 4 yumoş kist mi oldu yaa.inş bebişim benimledir.beklemek çok zormuş yaa

inş canmm.. geçen ay benim de uzayan akıntım olmadı ama yumurtam çatlamıştı

kızlar bir şey daha dicem size.. ilişki esnasında kadın da orgazm olursa bebek olma olasılığı artıyormuş. kadından salgılanan spermleri tutuyormuş içerde

7 yaşında bir kızım var çok istiyo kardeş keşke bu kadar ara vermesydim pişmanım ama öyle gerekiyordu şimdide böle arar dururuz ((

valla robota bağladık bebekten başka düşünce olmadan yapamıyoruz artık

Kız ben sureklı yıyorum yemek falan onu gectım cıkolata abur cuburu da cok yıyorum benım kocıs ülkerci oldugu halde kılo alamıyorum

ay ben biliyorum o yiyorum diyenleri.. kuş kadar yiyonuz. ayy kız ne şanslısın yaaa. benimki de keşke bir çikolata firmasında çalışsaydı

ya canlar.klomen bittikten ya da yumoşumuz 20mm ye fln ulaştıktan ne kdr daha sonraya kdr ilişkiye girmek gerekiyo?benim beklenmeyen bata 7 gün var biz 2 gündür fln fırsat bulamadık.kaçırdık mı acaba yumoşu fln ?*adete kaç gün kalana kdr ilişki olmalı??

7 yaşında bir kızım var çok istiyo kardeş keşke bu kadar ara vermesydim pişmanım ama öyle gerekiyordu şimdide böle arar dururuz ((

Allah bağışlasın. ne güzel.. burdakilerin çoğunun daha hiç çocugu yok.. aramızdaki şanslılardan birisin

hım anladım cnm.benim beklenmeyen batım 15 nisan bakalım o zaman anlaşılacak demekki.inş bebişim benledir de gerek kalmaz

inşallah senledir insan nası umutlanıyor ama hayal kırıklığı çok zor oluyor test yapmak için dakika sayıyorsun((((

inşallah senledir insan nası umutlanıyor ama hayal kırıklığı çok zor oluyor test yapmak için dakika sayıyorsun((((

haklısın cnm.umutlanmak istemiyorum çünkü hiçbi belirti yaşamıyorum.göğüslerim acımaya başladı sdc.oda regl olacağım zmn hep olan şey.ama yine de insan işte umut etmeden yaşayamıyo:26: hayırlısı olsun inş.

valla adet olana kadar devam fikrindeyim ben fırsat oldukça tabi. bu gece fırsat yarat sen

ay ben biliyorum o yiyorum diyenleri.. kuş kadar yiyonuz. ayy kız ne şanslısın yaaa. benimki de keşke bir çikolata firmasında çalışsaydı

Kız o fırmada calısmıyo kendı ıslerı bayiliginı yapıyorlar fırmasında calıssa eve zor bıraz cıkolatanın gırmesı valla ben sırkete gidıyırum kendıme kutu kutu cıkolata alıyorum yıyorum ama boSss

ben 21 gune kadar diye duydum ama eminn degiliimm

Allah bağışlasın. ne güzel.. burdakilerin çoğunun daha hiç çocugu yok.. aramızdaki şanslılardan birisin

kızımda mucizeydi bence 3 ay adet görmeden kendiliğinden geldi işte tam tedaviye başlıycaktık ilaçlar elimde kalmıştı hiç unutmam dr. muayenesinde bırakmıştım ilaçları ihtiyacı olan birine veririsiniz diye ne çabuk geçti zaman:)))Allah herkese nasip etsin hep dua ederim

valla adet olana kadar devam fikrindeyim ben fırsat oldukça tabi. bu gece fırsat yarat sen

ben 21 gune kadar diye duydum ama eminn degiliimm

zenderu haklısın cnm.bi fırsat yaratmak lazım bugün her ihtimale karşı

zd86 hım benim bugün 23.gün oluyo heralde.ama bende malesef pcos var.belli de olmaz belki geç çatlar.aman tavuk gibi olduk valla ya

yok kızz. annemlerin komşusu var. adam adını vermiyim başka bir firmada çalışıyor. ahh neler neler getiriyor. kadın çocugunun sınıfına bile dağıtıyor getirdiklerinden uyumadan ballı süt iç. hatta mümkünde uykudan uyanıp. bak o zaman nasıl kilo alıyorsun. ama sonra küfretme bana

Yok kız neden kufredeyım sana kılomu alayımda cok degıl 5 kılo falan bıle yeter be:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…